سبک زندگی

چطور در یک قرار عاشقانه ماندگار شویم؟

the-best-style-for-the-first-date.jpg

همه جا می‌نویسند که تنها صداست که می‌ماند، اما من معتقدم این بو است که می‌ماند. چطور؟ چشم‌هایت را ببند، اولین قرار عاشقانه را مرور کن، صدایی به گوشت می‌رسد؟ من که چیزی نمی‌شنوم، اما بو، بوی آن عطری که هوش از سر من برد همیشه به یادم هست، بویی که تا مدت‌ها خاطره قرار عاشقانه بود. 
از بو گفتم تا به عطر برسم، عطری که می‌تواند بخش مهمی از یک قرار عاشقانه باشد، از من قبول کنید که بوی عطر شما در اولین قرار عاشقانه شما، ماندگارترین تصویر در ذهن معشوق شماست.
پس در قرار عاشقانه از عطری ماندگار استفاده کنید، حالا سوال این است که بهترین عطر برای یک قرار عاشقانه کدام است؟ به شما می‌گوییم:

انجل از برند موگلر


این عطر پرفروش بهترین گزینه‌ای است که می‌توانید برای قرار عاشقانه انتخاب کنید و عاشق را بی‌قرار. شکلات، وانیل و کارامل  که بوی یک دسر شیرین را می‌دهد، هر کسی را جذب می‌کند. رایحه عسل و میوه نت معروف این عطر هستند که باعث جذابیت دو چندانش می‌شوند

ترسور از برند لنکوم

ترسور عطری عمیقا رمانتیک است که برای ولنتاین بسیار عالی است. رایحه دل انگیز و گستاخانه گل این عطر را تبدیل به عطری بسیار جذاب  کرده. آن را برای قرارتان بزنید تا قرار از دل معشوق ببرید.

کیریستین دیور

اگر دنبال عطری هستید که طرف مقابل را جذب خود کنید، این عطر بهترین گزینه است. تلفیقی از رایحه‌های شکر و ادویه‌جات که نتیجه‌اش بویی عجیب غریب و جادویی شده است. مخلوطی از بوهای دارچین و نعنا هندی و وانیل و سدر و یاس.

وورا وانگ

این عطر کلاسیک و فوق‌العاده را حتما باید امتحان کنید. طراح این عطر به خاطر طراحی لباس عروس معروف است و این عطر گلدار را برای عروس خانم‌ها طراحی کرده است تا در روز عروسی‌شان به خود بزنند. این عطر شاداب کننده است و بوی گل دارد.

ادکلن ویکتوریا و دیوید بکهام 

این زوج قدرتمند ( دیوید و ویکتوریا بکام) این عطر عالی را خلق کرده‌اند که گزینه‌ای مناسب برای ولنتاین و یا قرار شام با فردی خاص است. بوی رمانتیک گل با رایحه تند پرتقال و دارچین و وانیل و عنبر مخلوط شده و بویی گرم و جذاب را به وجود آورده است.

ادکلن آرمنی زنانه

با این عطر گل دار مدرن روز ولنتاین را ملایم و شاد بگذرانید. رایحه بالایی شکوفه پرتقال گلابی و زنجبیل حس دخترانگی را پخش می‌کند. رایحه اصلی این عطر عسل و وانیل است.  عطری مناسب برای قرارهای روزانه

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط