سبک زندگی

چند ایده زیبا و آسان برای ساخت گیفت

Nice-and-simple-ideas-for-making-gift.jpg

یک جشن تولد یا عروسی وقتی در ذهن‌ها ماندنی‌تر است که گیفت زیبای آن همیشه جلو چشم مهمانان باشد. گیفت یا هدیه‌های کوچکی که میزبان یک ضیافت در آخر جشن به میهمانان می‌دهد، یک رسم خوشایند است که اغلبمان دوستش داریم. چندی قبل در مطلب «چگونه گیفت‌های خلاقانه برای جشن ازدواج خود بسازیم؟» برایتان از ایده‌های نویی گفتیم که می‌توانید با کمی حوصله آن‌ها را بسازید. در این مطلب برایتان چندین ایده منحصربه‌فرد و تازه برای ساختن گیفت نوشته‌ایم که حتماً خوشتان خواهد آمد. با «نیکوپی» همراه باشید.

1. زیبا و دل‌فریب چون مروارید

Nice-and-simple-ideas-for-making-gift-1

کافی است به تعداد مهمانانتان شیشه‌های کوچکی تهیه کنید. مرحله بعد رفتن به راسته مغازه‌های خرازی شهرتان است. چند متر توری زیبا و خوش‌نقش به رنگ روشن و مقداری مروارید در سایزهای مختلف کارتان را راه خواهد انداخت. حالا می‌توانید علاوه بر اینکه با اعضای خانواده دور هم جمع شده و حسابی گپ می‌زنید این گیفت‌های زیبا و منحصربه‌فرد را بسازید. مرحله آخر هم یک شمع وارمری کوچک است که خریدنش آسان‌ترین کار ممکن است. این شمعدان قشنگ یک گیفت فوق‌العاده است. این‌طور نیست؟

2. دل‌چسب و خوش آب و رنگ

Nice-and-simple-ideas-for-making-gift-2

شیرینی فرانسوی ماکارون از آن دسته ایده‌های شیک و خوشمزه‌ای است که مهمانانتان را واقعاً هیجان‌زده خواهد کرد. از بازار جعبه‌های کوچک یا تلق‌های شفاف بخرید و مقداری ماکارون به رنگ دلخواه خودتان سفارش دهید. ماکارون این خوبی را دارد که به همه رنگی درمی‌آید. از سفید و صورتی که رنگ محبوب عروس‌هاست، طلایی و بژ که رنگ‌هایی لاکچری‌اند تا رنگ‌های جیغی مثل بادمجانی و سرخابی.

3. به شیرینی عسل

Nice-and-simple-ideas-for-making-gift-3

این یکی واقعاً یک ایده شیرین و دوست‌داشتنی است که برای گیفت ازدواج کاملاً مناسب به نظر می‌رسد. شیشه‌های کوچکی بخرید و از عسل پرش کنید. روی مقواهای رنگی از حضور مهمانانتان تشکر کنید و در آخر هم اسم‌هایتان را بنویسید.

4. هارمونی چشم‌نواز

Nice-and-simple-ideas-for-making-gift-4

جعبه‌های کوچکی تهیه کنید. چند متر گونی و مقداری گل طبیعی زنبوری بخرید. درباره گل زنبوری قبلاً در مطلب «چگونه گل خشک‌هایی زیبا در منزل خود داشته باشیم؟» برایتان نوشته‌ایم. با کمی دقت و حوصله می‌توانید چنین گیفت‌های کوچکی بسازید و داخلش را با شکلات‌های رنگارنگ پر کنید.

5. آسان و دوست‌داشتنی

Nice-and-simple-ideas-for-making-gift-5

با خرید روبان و کاغذکشی این گیفت‌های زیبا را بسازید و داخلش را با شکلات پر کنید. ایده خوبی برای جشن‌های تولد است و تم رنگی‌اش را می‌توانید با تم تولد ست کنید. این گیفت راحت، آسان، کم‌دردسر و درعین‌حال قشنگ است.

6. بچه کاج‌های خواستنی

Nice-and-simple-ideas-for-making-gift-6

کاج‌های کوچک دوست‌داشتنی را می‌توانید از بازار گل شهرتان تهیه کنید. اگر رفتن به بازار گل برایتان سخت است، می‌توانید تعدادی از آن‌ها را متناسب تعداد مهمانانتان به گل‌فروشی محل سفارش دهید. این کیسه‌های کوچک توری را هم در خرازی‌ها می‌توانید پیدا کنید. گیفت فوق‌العاده‌ای خواهد شد؛ امتحانش کنید.

7. نهال امید و آرزو

Nice-and-simple-ideas-for-making-gift-7

فکرش را بکنید که گیفت ازدواجتان یک نهال کوچک باشد؛ برود در دل خاک و سال‌ها بعد برای خودش درختی زیبا و سبز شود. گیفتی ارزشمند و نمادین که نشان می‌دهد دلتان برای طبیعت می‌تپد و به فکر آینده زمین هستید. اگر به دنبال یک گیفت خاص و باارزشید یک لحظه هم برای هدیه دادن این نهال‌های کوچک درنگ نکنید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط