سایر مطالب

طالع بینی چینی؛ سال 2017، سال خروس

Year-of-the-Rooster-2017.jpg

همانطور که می‌دانید طبق طالع بینی لاتین، 12 سمبل یا نماد برای 12 ماه سال وجود دارد. اما طالع بینی چینی متفاوت است و بر اساس ماه نیست. هرچند که طالع بینی چینی هم مانند طالع بینی لاتین 12 نماد دارد: موش، گاو، ببر، خرگوش، اژدها، مار، اسب، بز، میمون، خروس، سگ و خوک. نکته دیگری که در رابطه با طالع بینی چینی باید بدانیم این است که طالع بینی چینی بر اساس فلسفه چینی و اصول یین یانگ تدوین‌شده و 5 عنصر آب، آتش، خاک، چوب و فلز نیز در آن دخالت دارند. طبق زایچه (جدولی که در آن درجات قرار گرفتن سیارات و ماه و خورشید در صور فلکی مختلف و نیز دیگر عوامل آسمانی و فلکی به هنگام زاده شدن یک فرد ثبت می‌شود و سپس از این اطلاعات برای طالع بینی و پیش‌بینی شخصیت آن فرد و طالع او استفاده می‌شود) طالع بینی چینی، سال 2017 سال خروس است و با عنصر آتش همراه است.

سال خروس 2017 یعنی چه؟

Year-of-the-Rooster-2017-1

سال خروس، سال دهمین حیوان در تقویم چینی است. سالهای 1933, 1945, 1957, 1969, 1981, 1993 و 2005 هم سال خروس بودند. سال خروس بعدی سال 2029 خواهد بود. در حالیکه سال خروسی که همراه با عنصر آتش باشد، 60 سال بعد خواهد بود. طبق تقویم چینی سال خروس 2017 در 28 ژانویه شروع‌شده و با توجه به تقویم خورشیدی که ما استفاده می‌کنیم در 15 فوریه 2018 به پایان می‌رسد.

یین یانگ چیست؟

Year-of-the-Rooster-2017-2

در فرهنگ چینی، یین و یانگ دو قطب مخالف و دو اصل متضاد ولی مکمل یکدیگرند. بر اساس این باور چینی، یانگ انرژی مثبت و یین انرژی منفی است. برای سال خروس 2017 نیز یکی از این دو انرژی حکم‌فرما می‌شود که خوشبختانه امسال را طبق تقویم چینی با انرژی یین آغاز می‌کنیم که برایمان بهتر است. تا آنجا که به زندگی ما مربوط می‌شود، سال خروس 2017 برای همه شما عزیزان همراه با هارمونی و هماهنگی بوده و تصور می‌شود که شما طعم یک آرامش و خلوت درونی را در این یک سال خواهید چشید.

سال خروس 2017 بر اساس طالع بینی چینی چه ویژگی‌هایی خواهد داشت؟

Year-of-the-Rooster-2017-3

طبق طالع بینی چینی، سال خروس سال صداقت، صراحت، راستی و بهره‌وری است. در سال خروس 2017 می‌توانید در سایه تلاش و سخت‌کوشی به موفقیت و کامیابی دست پیدا کنید. از نظر طالع بینی چینی سال 2017 در مورد برنامه‌ریزی‌های شغلی و سرمایه‌گذاری‌های اقتصادی برایتان بسیار سودمند خواهد بود. البته طالع بینی چینی برای رسیدن به وعده‌های خوب سال 2017 به نقش و اهمیت برنامه‌ریزی تاکید زیادی دارد.

درباره متولدین سال خروس

Year-of-the-Rooster-2017-4

بر اساس تقویم و زودیاک چینی (کمربند فرضی که برای افلاک کیهانی در نظر گرفته‌شده است)، کسانی که در سال خروس متولدشده‌اند، در سال‌هایی که به نام سال خروس نام گزاری شده، داری خصوصیات خروس خواهند بود. کسانی که در سال خروس با عنصر آتش به دنیا آمده‌اند مسئولیت‌پذیر بوده و به‌عنوان یک فرد موفق در حرفه خود خواهند بود. کودکانی که در سال خروس امسال به دنیا می‌آیند هم طبق تقویم چینی دارای همین خصوصیات خواهند بود. بر اساس برخی نظرات سال 2017 برای متولد سال خروس بسته به خصوصیات فردی، سال ارزیابی فرصت‌هاست.

سال 2017 از لحاظ سلامت و مسائل عشقی چگونه خواهد بود؟

Year-of-the-Rooster-2017-5

متولدین سال خروس در سال خروس 2017 نه‌تنها باید بسیار مراقب سلامت خود باشند بلکه ممکن است مجبور به مقابله برای سلامت عزیزان خود نیز باشند. باید از عدم تحرک و ناامیدی پرهیزکرده و با دید خوب به زندگی خود ادامه دهند.

سال 2017 برای متولدین سال خروس زمان تصمیم‌گیری برای عشق است. رابطه‌های طولانی با ازدواج یا جدایی به پایان می‌رسد. بااین‌وجود پیشنهاد می‌شود از رابطه‌های رمانتیک غیرمعقول و اشتباه که تحت تأثیر استرس این سال است پرهیز کنید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط