سبک زندگی

لذت یک نوشیدنی گرم در یک ماگ فوق العاده

mug.jpg

یک نوشیدنی گرم در این سرمای عجیب پاییزی بیشتر از همیشه حالمان را خوش می‌کند. یک لیوان شیر گرم قبل از خواب یا چای خوش‌طعم ایرانی وقتی سر کار هستیم، پیشنهادی است که معمولاً ردش نمی‌کنیم. این حس خوب نوشیدنی را ماگی قشنگ تکمیل می‌کند. ماگ یا همان لیوان‌های دسته‌دار مخصوص نوشیدنی، دنیای متنوعی از طرح و رنگ دارند. در این مطلب چند مدل ماگ برایتان معرفی خواهیم کرد. همین‌طور که سر کار هستید با چند کلیک ساده یکی از این ماگ‌های دوست‌داشتنی را بخرید و لذت گرمای نوشیدنی‌تان را دو برابر کنید.

حس خوب کودکی

mug-1

آن‌قدر خاص و دل‌نشینند که چشم از آن‌ها برنخواهید داشت. نقاشی‌های دوست‌داشتنی که برند «سارا» روی ماگ‌هایش چاپ کرده تصاویر آشنایی هستند. تصاویری از کارتون‌های معروفی چون شازده کوچولو که حسابی هم پرطرفدارند. بعضی طرح‌ها همراه با متنی ساده و مهربان اما در عین حال پرمعنی‌اند که قطعاً به دلتان خواهد نشست. با 20 هزار تومان می‌توانید صاحب یکی از این لیوان‌های خواستنی باشید.

زمستان در راه است

mug-2

برای طرفداران سریال بی‌نظیر «بازی تاج‌وتخت» هدیه‌ای غافلگیرکننده خواهد بود. این ماگ با دو رنگ سفید و مشکی طراحی‌شده تا یادتان نرود آوریل 2017 یک ده قسمتی فوق‌العاده دیگر در راه است تا با صحنه‌های نفس‌گیرش تا مدت‌ها هوش از سرتان ببرد. این ماگ تولید برند «لومانا» ست و با قیمت 16 هزار تومان فروخته می‌شود.

خاص باشید

mug-3

نوشیدن چای در یک لنز دوربین دیگر خیلی دور از ذهن نیست. ماگ طرح لنز دوربین به بازار آمده تا در یک لیوان منحصربه فرد نوشیدنی میل کنید. جنسش از پلاستیک و پوشش داخلی آن فلزی است. قیمت این مدل ماگ در حدود 30 هزار تومان است.

محبوب سنتی‌پسندان

mug-4

طرح‌های اسلیمی و سنتی ایرانی‌اش با ترکیب رنگی فوق‌العاده چشم‌نواز از کار درآمده‌اند. اگر این طرح‌های اصیل را می‌پسندید، گالری لومانا این ماگ‌های زیبا را به قیمت 16 هزار تومان می‌فروشد.

بهترین‌های جهان در دستانتان

mug-5

فکرش را بکنید در «شب پرستاره» ونگوگ می‌توانید چای بنوشید. فوق‌العاده نیست؟ نقاشی‌های بی‌نظیر جهان مثل آثار کلیمت و ونگوگ روی این ماگ‌ها چاپ‌شده‌اند تا حسابی از تماشایشان سر کیف بیایید. کافی است جست‌وجوی ساده‌ای در گوگل انجام دهید و با قیمت 17 هزار تومان یکی از آن‌ها را بخرید.

نوشیدنی شاعرانه

mug-6

«میم تیم» اشعار قشنگی را بر دل ماگ نشانده است. اگر شعر دوست دارید یا قرار است برای مخاطب شعردوستتان هدیه‌ای بخرید، این ماگ‌ها انتخاب خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای خواهند بود. با 20 هزار تومان یک هدیه زیبا و ماندنی خواهید خرید که همیشه هم جلوی چشم مخاطبتان است.

دوست‌داشتنی و مهربان

mug-7

با شکل قشنگش حتماً هدیه‌ای هیجان‌انگیز برای کودکتان خواهد بود. ماگ دوست‌داشتنی‌ای که برند Mugestan تولیدش کرده و با تنوع رنگی خوب به قیمت 16 هزار تومان لبخند بر لب کودکتان می‌نشاند.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط