سبک زندگی

چند ایده جالب برای طراحی کارت عروسی

weddingcard.jpg

ایده و طراحی کارت دعوت عروسی یکی از دغدغه‌های همیشگی عروس و دامادهاست. علیرغم اینکه مراکز چاپ این کارت‌ها همواره سعی می‌کنند سنگ تمام بگذارند و هرکدام با ایده و ابتکاری جدید در این میدان رقابت، برنده شوند اما در اکثر موارد نتیجه کار آن‌طور که بایدوشاید باب میل عروس و داماد نیست. اگر دوست دارید با یک کارت عروسی متفاوت همه را غافلگیر کنید مطلب زیر را بخوانید.

بترکونید

01-wedding-card

با این کارت دعوت عروسی قرار است یک عالمه هیجان بترکانید به‌شرط اینکه مهمان‌ها نفس کافی برای باد کردن یک بادکنک هیجان‌انگیز داشته باشند. روی این بادکنک تمام جزییات مراسم عروسی نوشته‌شده، کافی است مدعوین بادکنک را آن‌قدر باد کنند تا جزییات را ببینند. روی کارتی هم که قرار است بادکنک به آن بچسبد نوشته‌شده: بادکنک را باد کنید و تاریخ را با خاطر بسپارید.

یک ‌تخته شاسی عاشقانه

02-wedding-card

تمام جزییات مراسم را روی یک تخته‌شاسی کوچک چاپ کنید و به سبک آفریقایی‌ها روی یک قاشق فلزی حرف اول اسمتان را حک کنید.

با نقشه کار کنید

03-wedding-card

یک نقشه طراحی کنید و روی آن نام عروس و داماد و تاریخ عروسی را بنویسید و تمام مکان‌های رومانتیک و محبوبتان مثل تاریخ اولین ملاقات و خانه‌ای که قرار است در آن زندگی کنید را علامت بزنید، فراموش نکنید که مکان جشن عروسی هم یکی از این نقاط محبوب است.

بلیت و پاسپورت بگیرید

04-wedding-card

کارت عروسی را به‌صورت بلیت هواپیما طراحی کنید و مهمان‌ها را برای یک پرواز فِرست کلاس آماده کنید. فراموش نکنید که برای مهمان‌ها پاسپورت بگیرید و اسم و مشخصات مهمان‌ها را هم روی بلیت و هم روی پاسپورت درج کنید. تاریخ پرواز هم روز عروسی است.

دستمال لازم دارید

05-wedding-card

روی یک دستمال سفید ساده یا طرح دار اسم عروس و داماد و مکان عروسی و متن کارت را طراحی کنید. چهارگوشه‌ی‌‌ دستمال را با قیچی دالبر ببرید. دستمال را داخل پاکت‌های رنگی طرح دار بگذارید و به دست مهمان‌ها برسانید.

جیمز باند بازی درآورید

06-wedding-card

برای مهمان‌هایتان کمی جیمز باند بازی درآورید و یک نامه رسمی محرمانه برای یک مأموریت سری بفرستید. تاریخ این مأموریت محرمانه روز عروسی است و البته اثرانگشت عروس و داماد هم پای این نامه محرمانه خورده است.

رنگی و شاد باشید

07-wedding-card

یک جمله یا نقل‌قول مشهور پیدا کنید و با فونت کلاسیک و رنگ‌های شاد روی کارت تایپ کنید. طراحی‌های رنگی و شاد حسابی حال‌وهوای مهمانان را عوض می‌کند.

برچسب ها :

2 دیدگاه

  1. Avatar آسمان

    ایده های بسیار جالب و قابل دسترسی هستند ممنون

  2. Avatar فرح

    چه ایده های جالبی بود

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط