تکنولوژی

با کدام اپلیکیشن در اینستاگرام بیشتر لایک بگیریم؟

More-Like-on-Instagram-with-which-applications.jpg

اگر عضوی از شبکه اجتماعی اینستاگرام هستید، حتماً با ویرایش عکس آشنا هستید، و حتی اگر عضو این شبکه نیستید، که البته پیشنهاد می‌کنم در اولین فرصت عضو این شبکه شوید، بازهم ادیت‌کردن عکس‌ها با تلفن همراه و این سؤال که چه طور و با چه اپلیکیشنی می‌توانیم بهتر ویرایش کنیم، می‌تواند برای شما جذاب باشد. مخصوصاً اگر بدانید که زیبایی عکس‌های شما نسبت مستقیم با تعداد لایک‌های شما در شبکه‌های اجتماعی دارد. در ابتدا باید اشاره‌کنم که اکثر سیستم‌های عامل در گوشی‌های هوشمند قابلیت‌هایی برای ویرایش عکس در نظر گرفته‌اند، ویندوز فونی‌ها، اندرویدی‌ها و اپلی‌ها قابلیت ویرایش عکس را روی تلفن همراهشان دارند. اما در کنار این ادیتورها، شرکت‌هایی هم هستند که اپلیکیشن‌هایی برای ویرایش عکس در اختیار کاربران قرار می‌دهند. اما اگر پیش از این به سراغ این اپ‌ها رفتید، حتماً متوجه شده‌اید که پیداکردن اپلیکیشنی که بتواند تمام خواسته‌های شما را برآورده کند، کار راحتی نیست. به این دلیل سعی کردم یکی از بهترین اپلیکیشن‌های ویرایش عکس را به شما معرفی کنم.

فوتور، برای تمام هوش‌مندهااگر می‌خواهید اپلیکیشنی جامع برای ادیت عکس‌هایتان داشته باشید، فوتور را به شما معرفی می‌کنم؛ اپلیکیشنی که ابتدا از ویندوز شروع کرد و به ویندوزفون‌ها رسید، قابلیت ادیت آنلاین را اضافه کرد و از سال 2014 در تمامی سیستم‌عامل‌ها قابل دسترس شد. نکته‌ای که در ابتدا این نرم‌افزار را از دیگران جدا می‌کند، رایگان‌بودن این اپلیکیشن است. در فوتور تقریباً تمامی لایه‌ها و امکاناتی که برای ادیت عکس ارائه می‌شود، رایگان است.

فوتور قابلیت‌های بالایی در ادیت عکس به شما ارائه می‌کند، کراپ‌کردن در این اپلیکیشن به‌سادگی و به سرعت امکان‌پذیر است، جز کراپ‌های استانداردی که در اختیار شما قرار می‌دهد، این امکان را هم به شما می‌دهد که به سلیقه خودتان عکس‌هایتان را کراپ کنید. در بخش دیگری از امکانات ادیت، این نرم‌افزار به شما قابلیت تنظیم نور، فوکوس، کنتراست، عمق میدان و… را می‌دهد. و در عین حال آپشن‌هایی هم برای ادیت خودکار عکس‌ها در نظر گرفته است، به طور مثال برای ادیت نور عکس‌هایی که در طبیعت، یا محیط سرپوشیده گرفته شده است، قابلیت‌های ادیت نوری متفاوتی وجود دارد.

دنیایی از فیلترهافیلترها پرطرفدارترین بخش اپلیکیشن‌های موبایل هستند، فیلترها این امکان را می‌دهند که در کم‌ترین زمان ممکن و با کم‌ترین زحمت عکس‌هایتان را تغییر بدهید. فوتور فیلترهایش را به چند دسته تقسیم کرده است. فیلترهای کلاسیک، که شامل 16 فیلتر مختلف است، به شما کمک می‌کند در کم‌ترین زمان ممکن عکس‌هایتان را به سبک‌های کلاسیک یا به نوعی قدیمی ادیت کنید.

دسته بعدی فیلترهای لومو است. فیلترهای لومو، فیلترهای موضوعی هستند و ادیت‌هایی مثل غروب خورشید، تابستان و… را در خود جای داده‌اند، فیلترهایی که شبیه به آن‌ها با نام‌های هم‌سان یا مختلف در اپ‌های دیگر هم در دسترس شما قرار داده می‌شود، البته نه با این تنوع که فوتور به شما ارائه می‌دهد، 21 فیلتر در این بخش در دسترس شما است.
فیلترهای سیاه‌وسفید بخش دیگری از فیلترهای فوتور است، فیلترهایی که به شما این قابلیت را می‌دهد که عکس‌هایتان را سیاه‌وسفید کنید، 9 فیلتر در این بخش در اختیار کاربران قرار گرفته است، فوتور در این بخش به شما سیاه‌وسفید با کنتراست بالا، سیاه‌وسفید کمیک، و دیگر فیلترهای سیاه‌وسفید را ارائه می‌کند.
در دیگر تقسیم‌بندی فیلترهای این اپلیکیشن 15 فیلتر دیگر ارائه شده است، سبک این دسته‌بندی شبیه به آن دسته‌بندی است که در لومو در اختیار کاربران قرار می‌گیرد، با این تفاوت که بخش عمده فیلترهای ویگنت، ادیت‌های نوری را شامل می‌شوند. 10 فیلتر دیگر در بخش آرت فیلترهای فوتور در نظر گرفته شده‌اند، فیلترهایی که به عکس شما جلوه هنری بیش‌تری می‌دهد، فیلترهایی که عکس‌های شما را قدیمی‌تر، و طبق ادعای فوتور هنری‌تر می‌کنند. آخرین دسته‌بندی فیلترهای فوتور، تکسچر است، فیلترهایی که تکسچرهای مختلفی را به عکس‌های شما اضافه می‌کنند، مثل آب، ابر و نور، این دسته‌بندی آخر هم هفت مدل فیلتر در اختیار کاربران قرار داده است. این اپلیکیشن در مجموع نزدیک به 80 مدل مختلف از فیلترهای عکس را ارائه می‌دهد.

بنویسید و قاب بگیرید

در بخشی دیگر این اپلیکیشن نزدیک به 30 قاب مختلف را در اختیار کاربران قرار داده است، قاب‌هایی با سبک‌های کلاسیک تا سبک‌های مدرن و فان، جز استفاده از این قاب‌ها شما می‌توانید با فونت‌های مختلفی که فوتور در اختیار شما قرار داده است، متن‌های نسبتاً بلندی را به عکس‌هایتان اضافه کنید، برای نوشتن متن و اضافه‌کردن آن به عکس، این بخش از فوتور در مقایسه با اپلیکیشن‌های دیگر یکی از بهترین‌ها است. بخش جذاب دیگری که این اپلیکیشن به شما ارائه داده است، امکان اختلاط عکس‌هاست، شما با این قابلیت می‌توانید طبق قاب‌های پیش‌فرضی که این اپلیکیشن در اختیار شما قرار می‌دهد، عکس‌هایتان را از دو عکس در یک قاب تا 9 عکس در یک قاب در کنار هم قرار بدهید. پیش از این اپلیکیشن‌هایی بودند که به تنهایی برای انجام این ادیت درست شده بودند و شما باید عکس‌هایتان را فقط برای این‌که در یک قاب کنار هم بگذارید در این اپلیکیشن‌ها لود می‌کردید، اما فوتور این امکان را هم در کنار دیگر امکانات ادیت عکس قرار داده است.
اگر شما کم‌تر به صورت حرفه‌ای و بیش‌تر برای به‌تصویرکشیدن زندگی روزمره‌تان عکاسی می‌کنید این اپلیکیشن مجموعه‌ای است که شما را می‌تواند از دیگر اپلیکیشن‌ها بی‌نیاز کند، دست باز شما در ادیت دستی عکس‌ها، به‌علاوه فیلترهای متعدد و متنوع، در کنار قدرت بالای کراپ، و قاب‌بندی این اپلیکیشن شما را راضی خواهد کرد.

برای دانلود این اپلیکیشن بر روی تلفن همراه با انتخاب سیستم عامل تلفن همراه خود، بر روی گزینه مورد نظر کلیک کنید:
ios 
Android

1 دیدگاه

  1. Avatar آسمان

    ممنون خیلی هم عالی

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط