سبک زندگی

چگونه گیفت های خلاقانه برای جشن ازدواج خود بسازیم؟

Wedding-Gift.jpg

گیفت یا هدیه‌های کوچکی که عروس و داماد در شب عروسی به مهمانان می‌دهند چند سالی است که در ایران هم باب شده است. مدل‌های کوچک شاخه نبات تزیین‌شده از رایج‌ترین این هدیه‌های کوچک است. معمولاً گیفت‌ها خیلی متنوع نیستند و دست عروس و داماد برای انتخاب باز نیست. ساختن گیفت علاوه بر کم کردن هزینه‌های شما هدیه شما را ماندگارتر هم خواهد کرد چون ساخته دست خودتان است و این برای مهمانان موضوعی جذاب است. در اینجا ایده‌های جالب و خلاقانه‌ای را برای ساخت گیفت از شبکه اجتماعی Pintrest برای شما انتخاب کرده‌ایم.

ترکیب زیبای تور، گونی و روبان

Wedding-Gift-1

ساختن کیسه‌هایی کوچک با گونی و تزیین آن با تور و روبان ایده جالبی است. ایده کم‌هزینه زیبایی که سلیقه و ذوق شما را به رخ مهمانان عروسی‌تان خواهد کشید. درون این کیسه‌ها می‌توانید آب‌نبات‌هایی زیبا یا همان شاخه نبات معروف را که در فرهنگمان باب است، قرار دهید. همچنین می‌توانید روی یک مقوای کوچک رنگی اسم خودتان و تاریخ عروسی را هم بنویسید.

کاکتوس‌های زیبا و کوچک

Wedding-Gift-2

گلدان‌های کاکتوس کوچک و تزیین‌شده ایده جالب دیگری است. گلدان‌های کوچکی از این گیاه ماندگار و زیبا تهیه و بعد با نخ‌های کنفی دورش را به شکل روبان تزیین کنید. شکل دیگری از این ایده کاشتن کاکتوس در شیشه‌هایی کوچک و س‍پس تزیین آن به‌وسیله روبان‌های جیغ رنگی است. کاغذهای کوچک رنگی را هم می‌توانید به این هدیه‌های کوچک زیبا وصل و روی آن از حضور مهمانان در جشن ازدواجتان تشکر کنید.

شمع‌های کوچک جذاب

Wedding-Gift-3

می‌توانید شمع‌های کوچکی تهیه، آن‌ها را تزیین و به مهمانان خود هدیه کنید. شمع هم ایده زیبا و کمتر استفاده‌شده‌ای به‌عنوان هدیه عروسی است.

کاج‌های طبیعی و خاص

Wedding-Gift-4

مقداری میوه کاج جمع کنید و گیفت زیبایی با آن بسازید. میوه کاج را می‌توانید به همان شکل و رنگ خودش درون یک جعبه مقوایی بگذارید و روی جعبه را تزیین کنید و کاغذ بچسبانید. حتی می‌توانید اسم تک‌تک مهمانان را روی کاغذ بچسبانید و به هر کس هدیه خودش را بدهید. همچنین کاج را می‌توانید با اس‍‍پری به رنگ‌های مختلف درآوردید. روش دیگر هم آب کردن و ریختن پارافین‌های رنگی روی کاج است که حالتی شمع گونه به هدیه کوچک خلاقانه شما خواهد داد.

صدف‌های کوچک

Wedding-Gift-5

گیفت عروسی شما می‌تواند صدفی سوراخ شده باشد که به آن یک کاغذ کوچک مقوایی آویزان شده است. یا صدف‌هایی زیبا و استثنایی که در جعبه‌ای کوچک ریخته شده و به مهمانان تقدیم می‌شوند.

گل‌های خشک

Wedding-Gift-6

چند عدد گل کوچک خشک زیبا مثل لوندر یا همان اسطوخدوس خودمان با تزیینی زیبا و کاغذ رنگی جذاب، می‌تواند هدیه خلاقانه دیگری باشد که مهمانان شما را شگفت‌زده می‌کند. در صورتی که ترکیبی زیبا از گل‌ها را کنار هم قرار دهید تا مدت‌ها هدیه عروسی شما یکی از دکوری‌های منزل مهمانانتان خواهد بود.

برچسب ها :

1 دیدگاه

  1. Avatar Delniaa

    چه ايده هاي زيبايي

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط