سبک زندگی

چه گل هایی برای هدیه‌دادن مناسب هستند؟

gift-flowers.jpg

لطیف‌ترین، ارزان‌ترین و احساسات برانگیزترین هدیه عاشقانه دنیا گل است. رز قرمز در بیشتر فرهنگ‌ها نمادی از عشق و دوست داشتن به شمار می‌رود. در اینجا دو مدل از این هدیه به‌یادماندنی که برای هدیه دادن مناسب هستند را به شما معرفی کردیم. زیبایی، ماندگاری و غافل‌گیر کردن مخاطب از عواملی هستند که در انتخاب این دو مدل موردتوجه ما بوده‌اند.

جعبه گل، هدیه‌ای هیجان‌انگیز و خاص

gift-flowers-pink-roses-box-present-bouquet

هرکسی که کارتن خاطره‌انگیز بابالنگ دراز را دیده باشد، حتماً آن جعبه رز صورتی که بابا لنگ‌دراز به جودی هدیه داد را به خاطر دارد. به‌تازگی هدیه دادن یا گرفتن جعبه‌ای پر از گل‌های رز صورتی زیبا و خوشبو تصوری دور از دسترس نیست. در اینستاگرام صفحه‌هایی وجود دارند که اقدام به فروش این سبک گل کرده‌اند. حتی بعضی از آن‌ها هدیه زیبای سفارشی شما را به آدرس موردنظرتان ارسال خواهند کرد. همچنین سایت‌های فروشگاهی دیگری نیز هستند که گل‌هایی زیبا در جعبه‌های مقوایی و حتی شیشه‌ای با ظاهری شکیل و زیبا به فروش می‌رساند.

بن‌سای، زیبای خاطره‌انگیز

bonsai-tree

بن سای یا درخت‌های مینیاتوری این روزها در بازار گل ایران به فراوانی و سهولت در دسترس هستند. بن‌سای‌ها علاوه بر زیبایی منحصربه‌فرد اگر خوب نگهداری شوند طول عمر بالایی هم خواهند داشت. این موضوع یعنی ماندگاری بیشتر، ارزش هدیه شما را چند برابر خواهد کرد. این درختچه‌های زیبا برای دوستداران گل و گیاه قطعاً هدیه‌ای به‌یادماندنی و غافلگیرکننده خواهد بود. بیشتر گل‌فروشی‌ها و بازارهای گل در ایران این روزها بن‌سای می‌فروشند. اما اگر با خرید اینترنتی انس گرفته‌اید و آدم به‌روز و مدرنی محسوب می‌شوید، خرید اینترنتی مثل همیشه بهترین گزینه خواهد بود. چندین فروشگاه اینترنتی و صفحه مجازی در اینستاگرام بن‌سای می‌فروشند. در اینستاگرام می‌توانید با جستجوی هشتگ بن‌سای، صفحات مجازی فروش بن‌سای را به‌راحتی پیدا کنید. حتی اگر کادو هم نخریدید با این گیاه زیبا و انواع آن آشنا خواهید شد و این خودش تجربه بسیار خوبی خواهد بود.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط