مناسبت ها

بهترین هدیه برای روز دانش‌آموز

black-board.jpg

هدیه دادن به بچه‌ها چندان کار سختی نیست؛ آنها از هر کادویی بدون توجه به ارزش مادی آن شگفت‌زده و خوشحال می‌شوند. مخصوصا اگر بخواهید به یک بچه‌مدرسه‌ای کادو بدهید که کارتان راحت‌تر هم می‌شود. انواع لوازم‌التحریر، کتاب، بازی‌های فکری، اسباب‌بازی و یا  کیف و لباس هم می‌تواند او را خوشحال کند. ما چند پیشنهاد برای هدیه‌ی روز دانش‌آموز برایتان آماده کرده‌ایم:

مداد، مداد‌نوکی، مداد‌رنگی، خودکار

Stationery

هر نوشت‌افزاری با توجه به پایه‌ی تحصیلی دانش‌آموز از مداد، خودکار، خودنویس گرفته تا مداد‌رنگی برای کودکان علاقه‌مند به نقاشی. می‌توانید یک پک کامل که شامل مداد‌پاک کن، تراش، خط کش و لوازم دیگر می‌شود به او هدیه کنید.

ماشین حساب

calculator

بچه‌ها علاقه‌ی زیادی به وسایل الکترونیکی دارند. ماشین حساب از جمله وسایلی هست که مورد‌نیاز خیلی از دانش‌آموزان است. با توجه به سن، پایه و رشته‌ی دانش‌آموز می‌توانید ماشین‌حساب ساده یا مهندسی به او هدیه بدهید.

ساعت مچی

Wrist-Watch-for-Children-

اینقدر که بچه‌ها به ساعت علاقه دارند افراد بزرگسال به آن علاقه ندارند. کشف طرز‌کار یک ساعت و کنکاش آن با باز‌کردن پشت ساعت احتمالا خاطره‌مشترک همه‌ی ماست. امروزه انواع ساعت‌‌های مچی با طرح‌ها و رنگ‌های گونانون و به شکل عقربه‌ای یا دیجیتالی  تولید می‌شود که می‌تواند یک هدیه‌ی مناسب برای دانش‌آموز شما باشد.

بازی های فکری

rubiks_cube_puzzle

بازی‌های فکری و پازل باعث ایجاد خلاقیت در دانش‌آموزان شده و مهارت حل مسائل و مشکلات را به او آموزش می‌دهد. با هدیه دادن یک پازل یا هر نوع بازی فکری دیگر باعث افزایش تمرکز او شده و در نتیجه به بهبود یادگیری او در مدرسه کمک خواهید کرد.

چراغ مطالعه

Reading-lamp

یک چراغ مطالعه‌ی زیبا می‌تواند انگیزه‌ی خوبی باشد برای شب بیداری‌های قبل از امتحان دانش‌آموز. انواع چراغ‌های مطالعه از مدل‌های قدیمی تا مدل‌های جدیدLED، تاشو و شارژی در بازار موجود است که بسته به نیازدانش‌آموز می‌توانید مدل مناسب را به او کادو دهید.
علاوه بر اینها انواع جامدادی، تخته وایت بورد، ماژیک، مداد‌ شمعی، فلش کارت، کوله‌پشتی، کتاب و سی‌دی آموزشی و فلش هدایای مناسب و هیجان انگیزی برای دانش‌آموزان است.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط