مناسبت ها

بدترین و بهترین هدیه برای روز معلم

Best-and-worst-teachers-gifts.jpg

اگر بخواهید پس از ماه‌ها تلاش معلم برای آموزش به شما یک هدیه برای قدردانی به او بدهید، چه کادویی را انتخاب می کنید؟


5 هدیه ی بدی که نباید به معلم خود بدهید:

1. شمع و لیوان. یکی از مواردی است که معمولا معل‌ ها زیاد کادو می‌گیرند. ولی تصور کنید که معلم شما با این همه شمع و لیوان چه باید بکند؟!

2. مواد غذایی و کیک و شیرینی خانگی. خب معلم‌ها حق دارند کمی درمورد بهداشت دانش‌آموزان خود هنگام درست کردن این مواد غذایی شک داشته باشند. یا شاید هم دستپخت شما را دوست نداشته باشند.

3. جوراب.  دقیقا مانند شمع و لیوان. مگر معلم شما به چند جفت جوراب در کل زندگی خود نیاز دارد؟!

4. عطر، اودکلن، لوسیون و مواردی مانند اینها. هر چند هدایای خوبی هستند ولی اگر شما سلیقه‌ی معلم خود را ندانید ممکن است بدترین هدیه برای او باشد. اودکلن مورد علاقه شما ممکن است از نظر او بوی زننده‌ای داشته باشد یا حتی به آن حساسیت داشته باشد.

5. پول نقدی. کارت‌های هدیه گزینه‌ی خوبی هستند ولی پول نقدی داخل پاکت وجهه‌ی خوبی ندارد. ممکن است حس رشوه گرفتن به معلم بدهد که باید آن را با دادن نمره‌ی بهتر به دانش آموز جبران کند!

5 هدیه ی خوبی که می توانید به معلم خود بدهید:

1. کارت هدیه. یکی از بهترین هدایایی است که می‌توانید به معلم خود بدهید. او می‌تواند برای مصارف شخصی خود هر جا و به هر منظور که دلش خواست از آن استفاده کند.

2. کاردستی. دانش آموزان نباید از هدیه دادن کاردستی‌های خود به معلم مورد علاقه‌شان خجالت بکشند. این کاردستی می‌تواند یک نقاشی ساده، یک کارت تبریک دست‌ساز یا هر وسیله‌ی دست‌ساز دیگر باشد.

3. هدیه ی کلاسی. هر دانش آموز می‌تواند مقدار کمی پول گذاشته که جمع آنها مبلغ قابل توجه‌تری می‌شود. در نهایت می‌توان یک کارت هدیه یا یک چیز ارزشمند از طرف کل کلاس به معلم خود هدیه داد.

4. مواد غذایی خریداری شده از فروشگاه. اگرچه مواد غذایی خانگی ممکن است برای برخی از معلم ها نا خوشایند باشد ولی خوراکی‌های فروشگاهی که سالم و بسته‌بندی شده است می‌تواند دلچسب باشد. شکلات، کوکی، شیرینی‌های مختلف و لذیذ می‌تواند معلمتان را خوشحال کند.

5. نامه ی تشکر و دست نوشته ی خود دانش آموز. اغلب معلم ها از دیدن نامه دانش آموزانشان که با دست خط خود از آنها تشکر و قدردانی کرده اند خوشحال می‌شوند.

برچسب ها :

3 دیدگاه

  1. Avatar Mohadeseh

    ايا دادن گردنبند نقره به معلم مناسبه؟لطفا راهنماييم كنيد.

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط