بانوان

چند ایده رنگ مو برای ولنتاین

valentine-hair.jpg

اگر برای روز ولنتاین امسال به دنبال یک سورپرایز جالب برای غافلگیر کردن شریک زندگی و شخصی که دوستش دارید می‌گردید مجله اینترنتی نیکوپی یک پیشنهاد جذاب برایتان دارد. برای ولنتاین امسال بهتر است کمی متفاوت عمل کنید و با یک رنگ موی جذاب ولنتاینی معشوقتان را غافلگیر کنید.

قرمز آتشین؛ موهایتان را به رنگ عشق کنید

قرمز آتشین؛ موهایتان را به رنگ عشق کنید

حتی اگر از هواداران رنگ قرمز به عنوان یک رنگ موی جذاب و دلربا نیستید به عقیده ما بهتر است برای ولنتاین امسال کمی از موضع‌تان عقب‌نشینی کنید. با وجود اینکه رنگ موی قرمز دردسرهای خاص خودش را دارد اما بهترین پیشنهاد برای یک رنگ موی ولنتاینی تا به این لحظه است. اگر تصمیم گرفتید که یکی از انواع طیف رنگ موی قرمز را روی موهایتان بگذارید بهتر است به روش بالیاژ این کار را انجام دهید تا زیبایی رنگ موهایتان دوچندان شود. پیشنهاد بعدی ما این است که با یک براشینگ ساده موهایتان را صاف و خوش حالت کنید و یا اگر در خانه دستگاه بابلیس دارید انتهای موهایتان را مواج و حلقه‌حلقه کنید تا ظاهری رمانتیک و زنانه به موهایتان ببخشید.

هایلایت‌های رنگی فانتزی؛ ولنتاین امسال جذاب و فانتزی شوید

هایلایت‌های رنگی فانتزی؛ ولنتاین امسال جذاب و فانتزی شوید

یک پیشنهاد هیجان‌انگیز برای رنگ موی روز ولنتاین درآوردن هایلایت‌های رنگی و فانتزی روی موهایتان است. برای این کار لازم است که حتماً موهایتان بی‌رنگ یا دکلره شده و به پایه مورد نظر رسیده باشد. بعد از اتمام کار هم اگر موهای بلندی دارید یا براشینگ کنید و یا از آرایشگرتان بخواهید تا موهایتان را به شکل قلب پشت سرتان جمع کند.

رنگ موی ولنتاین 2018 بنفش است

رنگ موی ولنتاین 2018 بنفش است

شعار کارشناسان زیبایی برای ولنتاین 2018 را شنیده‌اید؟ عشق در رنگ موهایتان است. به نظر می‌رسد با این شعار حجت تمام و تکلیف رنگ موهای ولنتاینی امسال روشن شده است. رنگ منتخب شرکت پنتون برای سال 2018 بنفش است و البته چه کسی است که نداند یکی از جذاب‌ترین رنگ موها در تمام فصول سال به خصوص پاییز و زمستان طیف‌های مختلف رنگ بنفش است. حالا با انتخاب این رنگ به عنوان رنگ سال به نظر می‌رسد که بنفش یکی از جذاب‌ترین و محبوب‌ترین انتخاب‌های رنگ مو برای ولنتاین امسال باشد. اگر هم نمی‌خواهید تمام موهایتان را بنفش کنید به یک بالیاژ بنفش با تناژهای مختلف فکر کنید. البته درآوردن چند هایلایت بنفش به روش کلاسیک یا هایلایت مخفی هم یک ایده جالب دیگر برای رنگ موی روز ولنتاین است.

بلوند با رنگساژهای فانتزی؛ یک ولنتاین رنگی و روشن

بلوند با رنگساژهای فانتزی؛ یک ولنتاین رنگی و روشن

اگر موهایتان را بلوند کرده‌اید و برای ولنتاین قصد دارید هم ریشه‌گیری کنید و هم یک رنگساژ تازه روی موهایتان بزنید پیشنهاد ما به شما رنگ‌های بلوند با رنگساژهای فانتزی مثل بنفش، صدفی و صورتی است. برای این‌که به موهایتان حال و هوای ولنتاینی ببخشید از یک گل سر به شکل قلب برای تزیین موهایتان استفاده کنید.

برای روز ولنتاین مشکی رنگ عشق است

برای روز ولنتاین مشکی رنگ عشق است

شاید برایتان جالب باشد که بدانید موهای مشکی از جمله پرطرفدارترین رنگ موها در روز ولنتاین است. اگر موهایتان به طور طبیعی مشکی است یا موهایتان را به خاطر فصل زمستان مشکی کرده‌اید تنها چیزی که نیاز دارید یک گل سر قرمز، یک تاج گل طبیعی یا ریسه‌های موی قرمز با شکوفه‌هایی به شکل گل یا قلب است. اگر هم علاقه‌ای به استفاده از اکسسوری برای تزیین موهایتان ندارید بهتر است رنگ مشکی موهایتان را با یک لباس قرمز ست کنید.

ولنتاین امسال با رنگ موی بلوند؛ همیشه جذاب و در بورس

ولنتاین امسال با رنگ موی بلوند؛ همیشه جذاب و در بورس

اگر از آن‌دسته افرادی هستید که پیش از این موهایتان را بلوند کرده‌اید و قصد ندارید تا عید نوروز دست به تغییر رنگ موهایتان بزنید مشکلی وجود ندارد. اگر موهایتان نیاز به ریشه گیری دارد یک ریشه گیری انجام دهید و با مدل‌های موی جذاب مثل بافتن موها، شینیون یا براشینگ ظاهری جذاب و چشم نواز به موهایتان ببخشید. اگر هم حوصله این کارها را ندارید با یک روبان قرمز ساده موهایتان را ببندید.

رنگ موی رزگلد؛ با یک براشینگ ساده شیک شوید

رنگ موی رزگلد؛ با یک براشینگ ساده شیک شوید

رنگ موهای طلایی صورتی یا رزگلد یکی از جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای روز ولنتاین است. این رنگ موی زمستانی زیبا آن‌قدر به تنهایی چشم‌نواز هست که به جرات می‌توان گفت که یک براشینگ ساده حسابی زیبایی موهایتان را آشکار می‌کند.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط