مد و زیبایی

چطور در فصل زمستان یک تیپ شیک و گرم داشته باشیم

fashion-winter.jpg

به جرات می‌توان گفت یکی از جذابیت‌های فصول سرد سال برای خانم‌ها و آقایان شیک‌پوش،‌ ست کردن لباس‌های مختلف زمستانی با یکدیگر و بازی با رنگ‌های مختلف است. نیکوپی به شما می‌گوید برای این که یک تیپ زمستانی شیک داشته باشید چطور لباس‌هایتان را با هم ست کنید.

 پالتوهای سارافونی و شنلی؛ شیک، راحت و مد روز

پالتوهای سارافونی و شنلی؛ شیک، راحت و مد روز

یکی از شیک‌ترین مدل‌های پالتو برای زمستان در سال‌های اخیر که اتفاقا با استقبال خوبی هم به خصوص در میان خانم‌های جوان روبرو شده، ‌پالتوهای «سارافونی» و پالتوهای «شنلی» در رنگ‌های مختلف هستند. زیر‌سارافونی‌های پشمی یا بافتنی آستین‌بلند، پلیور، شلوار و البته دامن‌های بلند پشمی بهترین گزینه برای تکمیل این پالتوهای سارافونی و شنلی هستند. اگر می‌خواهید با رنگ سال پیش بروید یک پالتوی سارافونی بنفش با زیر سارافونی مشکی، طوسی، سبز یا زرد خردلی به همراه یک نیم‌بوت مشکی یا شتری یک انتخاب شیک و منحصر‌به‌فرد است.

اگر هم اهل پوشیدن پالتوهای رنگی نیستید از رنگ‌های خنثی قهوه‌ای، کرم، خاکستری یا مشکی را با یک زیرسارافونی یا دامن مشکی، طوسی یا کرم و یک جفت بوت قهوه‌ای، مشکی یا کرم یا طوسی، بسته به رنگ پالتو و کیفتان، ‌ست کنید.

کاپشن‌ و پالتوهای بادی همیشه در بورس؛ بنفش یا رنگ‌های همیشه مد روز

کاپشن‌ و پالتوهای بادی همیشه در بورس؛ بنفش یا رنگ‌های همیشه مد روز

«کاپشن و پالتوهای بادی» از جمله لباس‌های زمستانی هستند که هیچ‌وقت از مد نمی‌افتند. ترکیب یک کاپشن یا پالتو بادی بلند مشکی یا رنگی با یک شلوار جین بالای ساق و یک نیم بوت شیک یا همراه با دامن، جوراب‌شلواری ضخیم و یک بوت بالای زانو می‌تواند یک تیپ شیک زمستانی را برای شما رقم بزند.

امسال خز بپوشید؛ پالتو خزدار و کت‌های خز با شلوارهای راسته جین

امسال خز بپوشید؛ پالتو خزدار و کت‌های خز با شلوارهای راسته جین

«خز» جز جدایی‌ناپذیر لباس‌های زمستان 2018 است. از پلیورهای زمستانی گرفته که روی یقه، جیب یا آستین و سرآستین‌هایشان خز کار شده تا خزهای کار شده روی کلاه کاپشن‌ها، بوت‌ها و یقه، سرآستین و جیب در مدل‌های مختلف پالتو. اگر می‌خواهید یک تیپ شیک و مطابق با مد روز زمستانی داشته باشید خز پوشیدن را فراموش نکنید. پالتو، کاپشن و پلیورهای خزدار را می‌توان با شلوار جین‌های ساده و یک نیم بوت ساده، ست کنید.

ترکیب یک کت خزدار با شلوار جین و بوت هم یک انتخاب شیک برای دورهمی‌های خودمانی زمستانی است.

پالتوی کوتاه و بوت بلند؛ کلاسیک و همیشه در بورس

پالتوی کوتاه و بوت بلند؛ کلاسیک و همیشه در بورس

امسال پالتو تا روی زانو را کمتر در ویترین فروش لباس‌های زمستانی می‌بینید. پالتوهای زمستان 96 یا بلند هستند یا کت مانند و کوتاه. اگر نوع کوتاه و کتی پالتو را انتخاب می‌کنید بهترین گزینه برای ست کردن با آن یک بوت بلند بالای زانو است. درست است که فصل زمستان در سال‌های اخیر سرمای سال‌های گذشته را ندارد اما جلوی موج مد را نمی‌توان گرفت؛ اما نکته هیجان‌انگیز تیپ‌های زمستانی امسال تنوع رنگ پالتوها و بوتهاست. از بنفش و زرشکی گرفته تا نارنجی و سبز و رنگ‌های همیشه مد روزی مثل خاکستری، کرم و قهوه‌ای هم برای پالتو و هم برای بوت در بورس هستند و از این نظر محدودیتی وجود ندارد.

پالتوی بلند مشکی؛ یک تیپ ساده و شیک

پالتوی بلند مشکی؛ یک تیپ ساده و شیک

اگر برای زمستان امسال یک «پالتوی بلند مشکی» را انتخاب کرده‌اید یا از سال‌های گذشته یک پالتوی مشکی ساده در کمد دارید بد نیست بدانید که این پالتوها همیشه تیپ شما شیک و مدرن می‌کنند و با تمام لباس‌های کمد شما به راحتی ست می‌شوند.

پالتوی ساده کلاسیک و کفش پاشنه بلند؛ یک تیپ شیک برای مهمانی‌های زمستانی

پالتوی ساده کلاسیک و کفش پاشنه بلند؛ یک تیپ شیک برای مهمانی‌های زمستانی

برای مهمانی‌های زمستانی و دورهمی‌های رسمی یا خودمانی در بیرون از منزل بهتر است از یک «پالتوی ساده یا طرح دار» (پالتوهای منقش به طرح گل و بته یا پالتوهای چهارخانه همیشه چشم‌نواز هستند) و «شلوار جین زانودار» استفاده کنید. زیر پالتو، ‌«پولیور» یا «ژاکت جلوبسته» بپوشید و اگر قصد ندارید «بوت» بپوشید یک جفت «کفش پاشنه بلند» با پاشنه‌های نازک یک گزینه ایده‌آل است. اگر در ترکیب پالتویتان از خز استفاده شده انتخاب یک کیف خزدار این ترکیب دلنشین را کامل می‌کند. رنگ شال یا روسری‌تان را با کفش‌ها یا پالتو، ‌ست کنید. پیشنهاد کارشناسان مد برای فصول سرد سال انتخاب یک کیف بزرگ و جادار است. اصولا در فصل‌های سرد سال بهتر است «کیف‌های بزرگ و جادار» را بالباس‌هایتان ست کنید چراکه معمولاً وقتی وارد مکان‌های سرپوشیده می‌شوید مجبورید چتر و شال و کلاه و دستکشتان را داخل کیف بیندازید.

شال و روسری؛ شاد بپوشید

شال و روسری؛ شاد بپوشید

اگر اهل پوشیدن پالتو، کاپشن یا پانچ‌هایی هستید که رنگ‌های خنثی دارند بهتر است روسری و شالتان را رنگی و شاد انتخاب کنید. یک روسری یا شال قرمز با پالتوی طوسی یا مشکی یک ترکیب رنگی هیجان‌انگیز است. اگر پالتوی‌تان کرم یا قهوه‌ای است به یک روسری یا شال زرشکی یا چند رنگ فکر کنید.

کت‌های بلند و کوتاه با پارچه طرح‌دار

کت‌های بلند و کوتاه با پارچه طرح‌دار

کت‌های بلند و کوتاه دوخته شده با پارچه‌های طرح‌دار از جمله جذاب‌ترین انتخاب‌ها برای زمستان 96 هستند. ‌ست کردن این مدل کت‌های کوتاه و بلند با شلوارهای جین، مشکی یا سفید یا دامن‌های ضخیم و پشمی و جوراب‌شلواری‌های کلفت رنگی یا مشکی و البته کیف‌های بزرگ یک ترکیب شیک برای زمستان امسال است.

با رنگ «بنفش» ست کنید

امسال زمستان همه چیز را با رنگ «بنفش» ست کنید

حالا که رنگ سال 2018 «بنفش» است بهترین فرصت برای ست کردن کفش و شال و کلاه با این رنگ هیجان‌انگیز است. اگر می‌خواهید برای یک مهمانی اسپرت زمستانی لباس تهیه کنید به یک بلوز بنفش، کت سفید یا مشکی با شلوار جین و کفش‌های زرد یا بنفش فکر کنید. اگر هم می‌خواهید به یک مهمانی رسمی زمستانی بروید ترکیب یک پلیور خردلی، دامن بنفش و کفش مشکی، طلایی یا پلنگی یک انتخاب فوق‌العاده است. برای این ترکیب بهتر است از یک کیف مشکی و اکسسوری‌های تزیینی مثل دستبند، گردنبند یا ساعت طلایی با نگین یا سنگ بنفش استفاده کنید. یک ست شیک دیگر برای مهمانی‌های شب ترکیب کت بنفش، تاپ زرد لیمویی یا طلایی، کفش بنفش، کیف زرد و دامن سفید است. برای تکمیل این ست شاد باز هم می‌توانید از اکسسوری‌هایی استفاده کنید که رگه‌هایی از رنگ بنفش در خود دارند.

ترکیب بنفش بادمجانی و رنگ طلایی همیشه یک ترکیب رنگ هیجان‌انگیز و شیک است. به یاد داشته باشید که رنگ‌هایی مثل طوسی، طلایی، سبز، زرد و نارنجی مکمل‌های رنگ بنفش هستند و شما می‌توانید به راحتی برای ایجاد یک ست شیک با این رنگ‌ها بازی کنید.

مردان خوش‌تیپ در فصل زمستان چه می‌پوشند

مردان خوش‌تیپ در فصل زمستان چه می‌پوشند

به نظر می‌رسد که آقایان برای ست کردن لباس‌های زمستانی نسبت به خانم‌ها کار راحت‌تری پیش رو دارند. از ست کردن جلیقه‌های پشمی و گرم با پیراهن‌های خوش‌رنگ مردانه و شلوارهای کتان گرفته تا انتخاب یک بلوز یقه اسکی ساده با یک پالتو با یکی از رنگ‌های خنثی و یک نیم بوت قهوه‌ای.

کت بلند همیشه در بورس است

کت بلند همیشه در بورس است

«کت بلند» یک لباس گرم، شیک و همیشه مد روز که هم شما را گرم و هم خوش استایل نگه می‌دارد. چه اهل پوشیدن شلوار جین و کتان باشید و چه شلوار پارچه‌ای را ترجیح بدهید، یک کت بلند می‌تواند ظاهر یک مرد خوش‌پوش را به شما ببخشد. حسن بزرگ انتخاب کت بلند این است که برای ست کردن بقیه اقلام زمستانی با آن مشکلی ندارید. هم می‌توانید یک تیپ رسمی داشته باشید و هم دستتان در انتخاب اکسسوری‌های اسپرت برای تکمیل یک تیپ شیک زمستانی باز است. در تمام استایل‌هایی که در زیر به شما معرفی می‌کنیم حضور یک «کت بلند» هم شما را گرم‌تر و هم ظاهرتان را رسمی‌تر و شکیل‌تر می‌کند.

شلوار کتان و جین؛ گزینه راحت ست‌های مردانه زمستانی

شلوار کتان و جین؛ گزینه راحت ست‌های مردانه زمستانی

برای ست کردن یک تیپ زمستانه معقول کافی‌ست یک شلوار جین شیک و یا یک شلوار کتان خوش‌رنگ در کمد لباستان داشته باشید. ترکیب یک شلوار جین خوش‌رنگ، یک کت کرم قهوه‌ای با نیم‌بوت یا کفش و کمربند قهوه‌ای به همراه یک پیراهن ساده آبی و یک پلیور یقه‌گرد طرح‌دار سورمه‌ای یک تیپ ایده‌آل زمستانی است.

اگر اهل پوشیدن شلوار جین نیستید یک شلوار کتان خاکستری تیره، یک کت طوسی کم‌رنگ، یک پیراهن تیره، به همراه پلیور کالباسی، نیم بوت و کمربند کرم یا خاکی هم یک ست ایده‌آل است. اگر رنگ جوراب‌تان را با رنگ پلیورتان ست کنید نورعلی‌نور می‌شود. شال‌گردن و دستکش را فراموش نکنید و اگر هوا برایتان هنوز سرد است یک کت بلند بسته به رنگ ست لباس‌هایتان بپوشید.

کاپشن جین، خزدار یا بادی؛ به سبک خیابانی لباس بپوشید

کاپشن جین، خزدار یا بادی؛ به سبک خیابانی لباس بپوشید

اگر اهل پوشیدن پالتو و جلیقه نیستید می‌توانید یک ست زمستانه اسپورت انتخاب کنید. ترکیب یک شلوار پارچه‌ای، کتان یا جین، کاپشن جین، بادی یا خزدار، یک پیراهن ساده یقه‌دار که رویش یک پلیور طرح‌دار و شاد می‌پوشید، کلاه پشمی یا لبه‌دار و کفش نیم‌بوت یک استایل اسپرت و به‌قول‌معروف «استایل خیابانی» را برای شما رقم می‌زند. اگر کاپشن جین می‌پوشید یادتان باشد که شلوار کتان کرم یا شتری بهترین انتخاب برای تکمیل این ست اسپورت است. هنوز سردتان است؟ یک کت بلند روی شانه‌هایتان بیندازید.

در روزهای سرد پلیور و ژاکت دکمه‌دار بپوشید

در روزهای سرد پلیور و ژاکت دکمه‌دار بپوشید

اگر شما هم از آن دسته آقایانی هستید که حوصله کاپشن و پالتو ندارند و دلشان می‌خواهد سبک و راحت لباس بپوشند ما یک پیشنهاد هیجان‌انگیز برای شما داریم. یک «پلیور» شیک انتخاب کنید و زیر آن با توجه به رنگ پلیور یک پیراهن بپوشید؛ مثلا یک پلیور یا ژاکت دکمه‌دار خاکستری، یک شلوار جین و یک پیراهن چهارخانه شاد با رگه‌هایی از رنگ آبی و سورمه‌ای و یک کفش رسمی قهوه‌ای ترکیبی منحصر‌به‌فرد است.

ترکیب یک ژاکت ضخیم کرم قهوه‌ای دکمه‌دار، پلیور دکمه‌دار طوسی قهوه‌ای، شلوار جین با تناژ رنگ قهوه‌ای یا زیتونی تیره و نیم‌بوت قهوه‌ای، شتری یا عسلی به همراه یک پیراهن شاد پیچازی هم بسیار شکیل و چشم‌نواز است. یادتان باشد که رنگ جورابتان را با رنگ پلیورتان ست کنید و با یک شال گردن طوسی روشن گرمای لباس‌هایتان را بیشتر کنید. اگر زیادی سرمایی هستید می‌توانید یک کت بلند مشکی یا قهوه‌ای به همراه دستکش‌ و کلاه چرم را هم به این استایل زمستانی شیک اضافه کنید. اگر عادت دارید کیف دستتان بگیرید یک کیف قهوه‌ای بزرگ چرم حجت شیک‌پوشی را بر شما تمام می‌کند.

 بافت بپوشید

زمستان‌ها بافت بپوشید

«پلیور»، «جلیقه»، «ژاکت» یا «سویشرت بافت» فرقی نمی‌کند. مهم این است که لباسی از جنس «بافت» در فصل زمستان شما را حسابی گرم نگه می‌دارد. درست است که پلیورهای طرح بیضی یا «اسکاچ»، جلیقه‌های ساده که با رنگ پیراهنتان ست می‌کنید و پلیورهای بافت یقه‌هفت چندان استایل رسمی ندارند اما ظاهری برازنده و مد روز به شما می‌دهند.

روی بافتی که می‌پوشید می‌توانید از یک کت بلند یا کاپشن کلاه‌دار متناسب با رنگ بافت استفاده کنید.

کت‌های معمولی و بلند چهار‌خانه را فراموش نکنید

کت‌های معمولی و بلند چهار‌خانه را فراموش نکنید

«کت‌های چهارخانه» یا به اصطلاح «پیچازی»، ‌چه از نوع کلاسیک و چه از نوع بلند، از جمله گزینه‌های شیک و همیشه روی میز برای تیپ زمستانی مردان خوش‌پوش هستند. کت پیچازی را از پارچه‌های گرم انتخاب کنید و البته بهتر است آن را با شلوارهای جین یا کتان و کفش‌های جیر یا چرمی ست کنید.

اگر این استایل را با کت معمولی انتخاب می‌کنید توصیه ما این است که یک کت بلند برای روزهای سرد و برفی هم همراه داشته باشید.

زمستان امسال مراعات رنگ «بنفش» را بکنید

زمستان امسال مراعات رنگ «بنفش» را بکنید

رنگ منتخب سال 2018 «بنفش» است و توصیه ما به شما این است که در استایل زمستانی‌تان مراعات این رنگ زیبا را هم بکنید. ترکیب یک جلیقه پشمی بنفش با یک کت خاکستری و شلوار جین تیره، ‌کفش و کمربند قهوه‌ای-عسلی و یک پیراهن روشن یک ترکیب ایده‌آل است.

ست کردن یک پلیور بنفش در طیف‌های مختلف این رنگ در کنار یک شلوار کتان سورمه‌ای و کمربند و نیم‌بوت قهوه‌ای هم یک تیپ هیجان‌انگیز دیگر است که یک کت «کرم» بلند یا کلاسیک، زیبایی آن را تکمیل می‌کند. استفاده از اکسسوری‌های بنفش برای تکمیل سایر ست‌هایی که انتخاب می‌کنید مثل شال‌گردن، دستکش یا جوراب یک انتخاب معقول دیگر برای تکمیل رنگ بنفش است.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط