مد و زیبایی

جدیدترین و شیک‌ترین رنگ موها برای زمستان 96؛ بنفش رنگ سال است

hair-color-winter.jpg

فصل زمستان که از راه می‌رسد مردم به دو گروه تقسیم می‌شوند: گروه اول آن‌هایی که از این فصل با وجود سرما به هر نحوی لذت می‌برند و دسته دوم کسانی هستند که می‌خواهند زمستان را هم به رنگ تابستان درآورند و احساس گرما کنند. یکی از این ترفندها انتخاب سبک آرایش و رنگ مو است. معمولاً انتخاب رنگ موهای گرم برای فصل زمستان یکی از ترفندهای مؤثر برای حس کردن گرمای تابستان است. امسال پنتون رنگ «ماورا بنفش» را به عنوان رنگ سال انتخاب معرفی کرده است. در مجله اینترنتی نیکوپی جدیدترین و شیک‌ترین رنگ موهای زمستان 96 را به شما معرفی می‌کنیم.

موهای مشکی طبیعی

موهای مشکی طبیعی، رنگ موی ایده‌آل فصل زمستان

اگر موهایتان به‌صورت طبیعی «مشکی» است لطفاً برای زمستان امسال دست به رنگ موهایتان نزنید. رنگ «مشکی طبیعی» یک رنگ فوق‌العاده برای تمام فصول است. اگر هم موهایتان روشن است و می‌خواهید برای زمستان 96 رنگ موهایتان را مشکی کنید یادتان باشد که بعدها برای تغییر رنگ مویتان باید از ریموور برای از بین بردن رنگ مشکی استفاده کنید. به همین دلیل توصیه کارشناسان زیبایی این است که اگر قصد دارید برای زمستان امسال موهایتان را تیره کنید به‌جای مشکی کردن موهایتان از رنگ‌های قهوه‌ای تیره نزدیک به مشکی استفاده کنید.

 زمستان امسال موهایتان را ماورا بنفش کنید

رنگ بنفش؛ پنتون می‌گوید زمستان امسال موهایتان را ماورا بنفش کنید

اگر می‌خواهید طبق مد روز موهایتان را رنگ کنید بهترین انتخاب برای زمستان امسال به انتخاب شرکت «پنتون» رنگ «بنفش مایل به ماورا بنفش» است. یک رنگ شیک و زمستانی که نه هیچ‌وقت از مد می‌افتد و نه توی ذوق می‌زند. اگر نمی‌خواهید تمام موهایتان را بنفش کنید بهتر است به هایلایت بنفش، هایلات مخفی یا حتی آمبره و بالیاژ برای رنگ کردن موهایتان فکر کنید.

رنگ موی گرم برونته

رنگ موی گرم برونته برای روزهای سرد زمستان؛ از هات چاکلت تا شرابی ماهاگونی

روزهای سرد که از راه می‌رسند بازار رنگ موهای «برونته» با تناژهای مختلف هم حسابی داغ می‌شود. برای رسیدن به رنگ موهای «برونته» برای فصل زمستان چندین انتخاب پیش رو دارید. یکی از محبوب‌ترین انتخاب‌ها درآوردن «هایلایت‌های دودی و خاکستری» روی زمینه موهای قهوه‌ای تیره است. یک انتخاب جذاب دیگر «هایلایت کاراملی» موها با تکنیک «بالیاژ» است که موهایتان را حسابی پر و حتی بلندتر نشان می‌دهد. هایلایت کاراملی به روش «بیبی لایت» (لایت موها از نیمه با پایین)، درآوردن «هایلایت ملایم شکلاتی» روی یک رنگ موی تیره، رنگ «ماهگونی» با تناژ قهوه‌ای، قرمز شرابی و یا بنفش یا ترکیب موهای «هایلایت بلوند با یک رنگ قهوه‌ای موشی یا بیسکوییتی» از جمله شیک‌ترین انتخاب‌ها برای فصل زمستان هستند.

قهوه‌ای تیره با تکنیک آمبره

قهوه‌ای تیره با تکنیک آمبره؛ پیشنهاد منحصربه‌فرد زمستان 96

رنگ کردن موها با تکنیک «آمبره» همیشه شیک و منحصربه‌فرد است. اگر برای فصل زمستان 96 قصد رنگ کردن موهایتان را دارید به پیشنهاد شیک ما برای زمستان امسال فکر کنید؛ ریشه موهایتان را با یک قهوه‌ای تیره، رنگ کنید و ساقه موهایتان را با یک قهوه‌ای روشن، حسابی چشم نواز و زیبا کنید.

رنگ موی «مسی»

مسی؛ رنگ مویی که زمستان 96 هم حرف اول را می‌زند

رنگ «مسی» احتمالاً بهترین گزینه برای احساس گرما در فصل زمستان است. رنگ مسی در زمستان 95 یکی از محبوب‌ترین رنگ‌ها بود و به نظر می‌رسد که برای زمستان 96 هم جز پنج انتخاب نخست خانم‌های خوش‌سلیقه باشد. با این‌همه حتماً دقت کنید تناژ رنگی را انتخاب کنید که به رنگ پوست چهره‌تان بنشیند. در حقیقت اگر پوست چهره‌تان گندمگون و سبزه است در مسی کردن موهایتان شک نکنید.

شرابی ماهاگونی؛ یک رنگ شیک زمستانی

شرابی ماهاگونی؛ یک رنگ شیک زمستانی

در کنار رنگ مشکی به جرات می‌توان گفت که «شرابی» محبوب‌ترین رنگ برای فصل زمستان در میان خانم‌ها است. از «شرابی بنفش» گرفته تا «قرمز آتشی»، «سیکلمه»، «شرابی شکلاتی» و «ارغوانی» همه رنگ‌هایی هستند در فصل زمستان حسابی روی موی شما خوش می‌نشیند. چه پوست چهره‌تان روشن است و چه سبزه، بهترین رنگ زمستانی برای شما یکی از انواع طیف «شرابی» است. در این میان رنگ موی «قهوه‌ای مایل به قرمز» که با نام «ماهاگونی» معروف است، یکی از جذاب‌ترین رنگ موهاست که از زمستان 2016 تاکنون حسابی جای خود را در میان رنگ‌های زمستانی باز کرده است. طیف‌های گوناگون رنگ «ماهاگونی» سایه‌های مختلفی از رنگ قهوه‌ای، قرمز، بنفش تیره و ارغوانی را شامل می‌شود که هرکدام از آن‌ها زیبایی ویژه و منحصربه‌فردی را بر روی موها ایجاد می‌کنند. با این همه نیازی نیست تمام قسمت‌های مو را به رنگ «ماهاگونی» درآورید. هایلایت‌ها و بالیاژهای ماهاگونی نیز می‌توانند به زیبایی روی موهایتان جلوه‌گری کنند.

موهایی بلوند به رنگ رز و قهوه

موهایی بلوند به رنگ رز و قهوه؛ یک بلوند زمستانی با ترکیب رنگ قهوه‌ای

با این‌که رنگ‌های «بلوند» بیشتر به درد روزهای گرم تابستان می‌خورند اما وقتی قرار باشد یک تناژ صورتی به رنگ گرم «رز» با رنگ موی «رز گلد» روی موها بنشیند، گرمای تابستان را با خودش به زمستان می‌آورد. برای این‌که به رنگ «رزگلد» حال و هوای زمستانی بیشتری ببخشید می‌توانید تناژ آن را تیره‌تر کنید. رنگ «رز گلد» با رگه‌های قهوه‌ای در حقیقت رگه‌هایی از رنگ صورتی طلایی در اعماق رنگ قهوه‌ای دارد که در نگاه اول به چشم نمی‌آید و رنگ قهوه‌ایش غالب‌تر است اما در عین حال رگه‌های رنگ صورتی - طلایی جلای خاصی به این رنگ مو داده است. اگر پوستتان سبزه است بهتر است این رنگ مو را امتحان کنید. اگر این رنگ مو را با تکنیک «آمبره» روی موهایتان پیاده کنید به ظاهر موهایتان ترکیبی از رنگ قهوه‌ای می‌دهید که رنگ گلبهی‌اش را هم در تمام مراحل حفظ کرده است.

رنگ موهای بلوند مات به جای بلوندهای براق

رنگ موهای بلوند مات به جای بلوندهای براق برای فصل زمستان

همان‌طور که پیش از این گفتیم رنگ‌های «بلوند» معمولاً به درد فصل تابستان می‌خورند اما اگر از آن دسته افرادی هستید که دلتان می‌خواهد چهار فصل سال موهایتان بلوند باشد یک پیشنهاد هیجان‌انگیز برای شما داریم. به جای «بلوندهای براق و درخشان» موهایتان را «بلوند مات و بدون هایلایت» کنید تا یک رنگ شیک برای زمستان امسال روی موهایتان بنشیند. «نسکافه‌ای مات» و «قهوه‌ای خاکستری» یکی از بهترین انتخاب‌ها برای زمستان امسال است.

 ترکیب بلوند و نقره‌ای

چگونه یک رنگ موی بلوند زمستانی متفاوت داشته باشیم؛ ترکیب بلوند و نقره‌ای

هنوز هم به دنبال یک رنگ موی بلوند شیک و متفاوت برای فصل زمستان هستید و پیشنهادهای بلوند قبلی به دلتان ننشسته است؟ پیشنهاد ما به شما این است که ترکیب «بلوند و نقره‌ای» یا «بلوند خاکستری» به روش «آمبره» یا «بالیاژ» را برای زمستان 96 انتخاب کنید. از طرف دیگر بلوند «یخی نقره‌ای» می‌تواند یک انتخاب متفاوت و هیجان‌انگیز برای زمستان امسال باشد.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط