خانه

4 پیشنهاد برای پر کردن دیوارهای خالی

Four-ideas-for-empty-walls.jpg

آیا دیوارهای خالی و بی رنگ و روحی در اتاق نشیمن یا اتاق خواب شما وجود دارند که شما را آزار می‌دهد؟ ما ایده‌هایی داریم که با آن می‌توانید به دیوارهای خالی خود نقش و نگار بدهید. دیوارهای خالی بسیار آزار دهنده و بدمنظره هستند. شما می‌توانید طرح‌های مختلف فهرست ما را برای ایجاد یک فضای‌گرم در اتاق خود بررسی کنید. خانه شما جاییست که بیشترین زمان خود را در آن سپری می‌کنید، بنابراین باید طوری باشد که شما احساس خوبی به محیط زندگی خود داشته باشید. اگر خانه‌تان فقط یک دیوار هم داشته باشد می‌توانید آن را رنگ‌آمیزی کنید. اگر نقطه‌ی تیره‌ای در خانه‌تان دارید می‌توانید با نصب آینه‌های مختلف آنرا بزرگتر و روشن‌تر به نظر برسانید.

Four-ideas-for-empty-walls

می‌توانید یک کتابخانه از مجلات مورد علاقه‌تان در بالای سرتان داشته باشید. اگر یک کتابخانه یا اتاق جداگانه برای کتاب در خانه خود ندارید می‌توانید دیوار خالی اتاق‌نشیمن را برای این منظور استفاده کنید. با کتابخانه‌هایی از طرح‌های متنوع و مدل‌های شیک می‌توانید دیوار خود را پر کنید.

Four-ideas-for-empty-walls-2با ترکیب تابلوهای متناسب با دیوار می‌توانید یک نمای متحرک و زنده به دیوار ببخشید. با عکس و تابلوهای چندتکه می‌توانید خود را غرق در تصاویر آن کنید. همچنین با آویزان کردن عکس در قاب‌هایی با اندازه‌های مختلف می‌توانید یک فضای متفاوت ایجاد کنید.

Four-ideas-for-empty-walls-4

برای دادن فضای حرکت به دیوار خود می‌توانید از پنل‌های دیواری طرح‌دار استفاده کنید. با این پنل‌ها فرصتی برای بازتاب سبک و استایل خودتان خواهید داشت. به جای پوشش کل دیوار با یک تصویر پس زمینه، می‌توانید تنها بخشی از آن را با سبکی که می‌خواهید پوشش دهید.

Four-ideas-for-empty-walls-5

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط