سبک زندگی

با عطرهای ارزان و ماندگار زنانه بیشتر آشنا شویم

Cheap-perfume.jpg

اگر از آن دسته خانم‌های مرتب و شیک‌پوشی هستید که هر روز ادکلن زده به دانشگاه یا سرکار می‌روید، حتماً پیس آخر ادکلن برایتان صدای غم‌انگیزی است. برای کسانی که هر روز عادت به زدن ادکلن دارند، قیمت این کالای محبوب نکته مهمی می‌تواند باشد. در این مطلب به معرفی سه مدل عطر زنانه پرداخته‌ایم که رایحه‌ای مناسب فصل دارند و با نزدیک شدن فصل سرما انتخاب مناسب و مقرون‌به‌صرفه‌ای هستند.

Rain drops، ارزان اما دوست‌داشتنی

raindrops

یک perfume 50 میل زنانه که به‌آسانی می‌توانید آن را در کیفتان بگذارید و هرروز با خود بیرون ببرید. Raindrops در شرکت اجمل در امارات در سال 2006 تولیدشده است. نکته‌ای که درباره این ادکلن کوچک کیفی جالب است، بوی آشنای آن برای خانم‌های ایرانی است. رایحه این ادکلن شما را به یاد ادکلن معروف کوکوشنل می‌اندازد. ادکلنی که تقریباً همه خانم‌های ایرانی خریدنش را دوست دارند. اگر از رایحه کوکو شنل خوشتان می‌آید با raindrops هم ارتباط خوبی خواهید گرفت. Raindrops یک عطر شیرین و گرم محسوب می‌شود که رایحه آن یادآور بوی مرکبات شیرین و گل است. خوبی این ادکلن این است که قیمتی مناسب و در حدود 70 هزارتومان دارد که قطعاً با جست‌وجوی بیشتر، کمتر از این رقم هم می‌توانید آن را بخرید. ماندگاری Raindrops در حدود سه ساعت است.

Guess طلایی، شیک و موقر

guess

Guess طلایی، عطری شیک و شیرین و با حجم 100 میل مناسب فصول سرد سال است. رایحه‌ای مشابه عطر هل و وانیل دارد و از گل‌ها بوی یاس را به خاطرتان خواهد آورد. این عطر قیمتی حدود 100 هزارتومان دارد. با جست‌وجوی بیشتر در اینترنت زیر صد هزار تومان هم می‌توانید آن را بخرید. ماندگاری Guess طلایی در حدود 4-5 ساعت است که ماندگاری تقریباً خوبی محسوب می‌شود.

Fancy، زنانه‌ای دل‌فریب

fancy

شیرینی و گرمای زنانه Fancy طلایی حیرت‌انگیز است. یک عطر 100 میل از برند آمریکایی Jessica Simpson که در سال 2008 به بازار آمد. Fancy طلایی شیرینی دل‌فریبی دارد که شکل زیبای شیشه آن تکمیلش کرده است. این عطر نسبتاً ارزان، با قیمتی در حدود 140 هزار تومان در ایران به فروش می‌رسد. Fancy طلایی لطیف‌ترین رایحه شیرینی است که تابه‌حال به مشامتان خورده است. اگر طرفدار رایحه‌های شیرین هستید، شیرینی مطلق این عطر تا مدت‌ها دلتان را خواهد برد. چوب صندل، وانیل و عنبر از رایحه‌های نزدیک به این عطر هستند.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط