از کجا بخریم

در تهران از کجا آباژور بخریم؟

online-shade.jpg

آباژورها بهترین وسیله نورپردازی غیرسقفی در فضای منزل شما هستند. نورپردازی با آباژور این امکان را به شما می‌دهد نوری ناهماهنگ و متمرکز در منزلتان ایجاد کنید. این یکدست نبودن نورپردازی این قابلیت را دارد که تمرکز و توجه را به نقاطی از منزلتان ببرید که چیدمان زیباتر یا وسایلی خاص‌تر دارد. در مطالب قبلی به اینکه چه آباژوری مناسب منزل شماست، اشاره کردیم. در این مطلب می‌خواهیم به معرفی مراکز خرید آباژور بپردازیم.

خیابان لاله‌زار، نوستالژی روشنایی

lalezar-shade

خیابان لاله‌زار تهران از دیرباز مرکز اصلی خرید وسایل نور و روشنایی پایتخت بوده است. عالی‌ترین و به‌روزترین آباژورها را می‌توانید در لاله‌زار ببینید. از نظر سطح قیمت هم مناسب محسوب می‌شود. دسترسی به این خیابان از ایستگاه متروی سعدی است. از ایستگاه مترو سعدی که بیرون بیایید به‌راحتی مغازه‌های نور و روشنایی فروشی را اطراف خود خواهید دید. خیابان لاله‌زار طرح ترافیک زوج و فرد است. اگر با وسیله نقلیه شخصی می‌روید، این نکته را فراموش نکنید. اگر قصد خوردن ناهار بعد از خرید خود را دارید خیابان لاله‌زار و اطراف آن انتخاب بی‌نظیری است. کافه‌های خاطره‌انگیز نادری و گلرضاییه اطراف شما هستند. اما برای وعده شام به رستوران‌های دیگری باید بروید چون معمولاً کافه‌های این خیابان شب‌ها باز نیستند. روی‌هم‌رفته خیابان لاله‌زار هم فال است و هم تماشا. هم آباژور می‌خرید و هم لذت می‌برید.

خیابان شریعتی، لوکس و خاص

shariati-lamp-shade-de

اگر لاکچری‌تر می‌پسندید و قیمت برایتان کمتر مهم است، خیابان شریعتی نیازتان را برطرف خواهد کرد. مدل‌های وارداتی و لوکس آباژور در راسته نور و روشنایی‌فروشان خیابان شریعتی فروخته می‌شوند. دسترسی از طریق ایستگاه مترو شریعتی میسر است و بعد از پیاده شدن در خود خیابان شریعتی می‌توانید به سمت جنوب پیاده حرکت کنید و فروشگاه‌ها را ببینید. با خودروی شخصی هم اگر می‌روید باید بدانید این محدوده طرح ترافیک زوج و فرد دارد.

خیابان ستارخان، متنوع و متوسط

sattarkhan-shade

ستارخان خیابان دیگری است که بورس لوازم نور و روشنایی است. سطح قیمت متوسط دارد و تنوع آباژور هم در آن خوب است. از میدان (یا همان چهارراه) توحید که به سمت صادقیه حرکت کنید، فروشگاه‌های نور و روشنایی را خواهید دید. دسترسی به این خیابان هم بسیار آسان است چون در مرکز تهران واقع است. کافی است با اتوبوس یا تاکسی خود را به میدان توحید برسانید. برای رفتن با مترو هم ایستگاه مترو توحید پیاده شوید. سپس پیاده به سمت شمال یا همان چهارراه توحید بیایید. اگر حوصله ده دقیقه پیاده‌روی را ندارید می‌توانید بی آر تی های به سمت پارک‌وی را سوار شوید و یک ایستگاه بعد پیاده شوید. سپس به سمت غرب چهارراه که بروید فروشگاه‌ها را خواهید دید. اگر قصد صرف وعده ناهار و شام را بعد از خرید خود دارید باید بدانید در راسته شکم سرای تهران هستید. خیابان ستارخان پر از اغذیه‌فروشی‌های معروف است. از اغذیه‌فروشی «نشاط» معروف تا فلافلی‌های کوچک و ارزان در این خیابان به وفور یافت می‌شوند.

اینترنتی بخرید

online-shade

در اینستاگرام هشتگ آباژور را سرچ کنید. هزاران عکس خواهید دید. چندین صفحه مجازی معروف در اینستاگرام به عرضه و فروش آباژور مشغول‌اند. خرید اینترنتی این خوبی را دارد که آسان و کم دردسر است. کالای خود را در منزل تحویل خواهید گرفت و کمتر وقتتان را در خیابان‌ها هدر خواهید داد. همچنین در مطلب دیگری به معرفی آباژورهای برند آیکیا پرداخته‌ایم که در ایران فروش اینترنتی دارند. می‌توانید برای اطلاعات بیشتر به این مطلب هم مراجعه کنید.

1 دیدگاه

  1. Avatar سعید

    دمت گرم آبجی خیلی خوب بود

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط