آقایان

چه رنگ‌هایی در پاییز بپوشیم؟

What-colors-to-wear-in-the-all.jpg

در انتخاب لباس سلیقه شخصی و انتخاب مبنی بر شخصیت اجتماعی اولین حرف را می‌زند اما در هر فصل رنگ‌های مخصوصی وجود دارد که بهتر است از آن‌ها استفاده کنیم. به‌طور مثال رنگ‌های گرم و تیره‌تر برای پاییز و زمستان و رنگ‌های شاد و روشن برای فصل‌های گرم مثل بهار و زمستان مناسب‌اند. ما در ادامه این مطلب به شما می‌گوییم که چه رنگ‌هایی در فصل پاییز برای آقایان بهترین و جذاب‌ترین است.

رنگ فشن شوها

What-colors-to-wear-in-the-all-1

این رنگ از سال 1970 حرف اول را در اکثر فشن شوهایی که برای فصل‌های سرد سال برگزارشده می‌زند. این رنگ را می‌‌شود در کنار رنگ‌هایی چون سفید، مشکی، آبی و خاکستری استفاده کرد.

رنگ همواره محبوب

What-colors-to-wear-in-the-all-2

رنگ سبز سال‌هاست که یکی از رنگ‌های محبوب در فصل سرماست، اما اگر امسال می‌‌خواهید از این رنگ استفاده کنید رنگ سبز تیره را انتخاب کنید، سبزی که به آبی نفتی متمایل است. این رنگ‌رنگی مردانه است و برندهای معروفی همچون بربری از این رنگ برای لباس‌های اسپرت خود و برند گوچی برای لباس‌های راحتی استفاده کرده است. آبی تیره بهترین انتخاب برای ست کردن با این رنگ است.

رنگی گرم برای فصلی سرد

What-colors-to-wear-in-the-all-3

رنگ قرمز هم همچون رنگ سبز ازآن‌جهت که رنگی گرم است برای فصل سرد مناسب است. در کنار این رنگ می‌‌توان از رنگ‌هایی همچون خاکستری استفاده کرد. رنگ قرمز در کنار رنگ‌های خنثی به‌خوبی جلوه می‌‌کند.

رنگی که از مد نمی‌‌افتد

What-colors-to-wear-in-the-all-4

رنگی که هیچ‌گاه از مد نمی‌‌افتد و همواره جذابیت خود را حفظ می‌‌کند. رنگ کرم برعکس بیشتر رنگ‌ها در طی سال‌ها جذابیت خود را از دست نمی‌‌دهد. شما رنگ کرم را می‌‌توانید با هر رنگی که دوست دارید ست کنید. فقط توجه کنید که از پوشیدن لباس سرتاسر کرم اجتناب کنید زیرا توی ذوق می‌زند. کرم‌رنگی است که درآن‌واحد می‌‌توانید در مراسم رسمی‌ و یا غیررسمی‌ استفاده کنید، هم می‌‌تواند مناسب لباس‌های رسمی‌ باشد و هم اسپرت. اگر دوست دارید در این فصل تو چشم باشید استفاده از این رنگ را در الویت قرار دهید.

رنگ موردعلاقه برندها

What-colors-to-wear-in-the-all-5

خردلی‌رنگ موردعلاقه برندهای مختلف است، برند لوکس تام فورد همواره از این رنگ برای زمی‌نه لباس‌هایش استفاده می‌‌کند. درست شبیه رنگ مسی این رنگ هم بارنگ‌های خنثی به‌خوبی هماهنگ می‌‌شوند. اگر رنگ خردلی را انتخاب می‌‌کنید توجه کنید که رنگ لباس دیگرتان را تیره‌تر انتخاب کنید. مثلاً قهوه‌ای تیره در کنار این رنگ می‌‌تواند انتخاب خوبی باشد. شما همچنین با استفاده از رنگ‌های جیغ با خردلی تضاد ایجاد کنید و تیپی هیجان‌انگیزتر داشته باشید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط