مد و زیبایی

معرفی بهترین کرم‌ها و سرم‌های مرطوب کننده؛ پوستی شفاف و باطراوت با لیراک

Lierac-Moisturizing Cream.jpg

مرطوب نگه داشتن پوست یکی از راه‌کارهای جادویی برای جوان و شاداب به نظر رسیدن پوست است. در حقیقت عوامل زیادی از جمله دوش آب گرم و طولانی همچنین خشکی هوا و وزش باد می‌توانند آب پوست را جذب کرده و باعث شوند که خارجی‌ترین لایه پوست یا همان اپیدرم دچار خارش و ترک شود. حتی در مواردی خارش زیاد می‌تواند به اگزما، التهاب و قرمزی و پوسته پوسته شدن پوست منجر شود. در این میان لابراتوارهای لیراک با استفاده از تکنیک اکسیژن رسانی بافتی، سری محصولات هیدراژنیست را به بازار فرستاده‌اند. این محصولات مرطوب کننده قوی با تأمین اکسیژن خالص، اسید هیالورونیک و ویتامین‌ها برای آب‌رسانی قوی پوست، رطوبت پوست را به بهترین شکل ممکن تأمین می‌کنند. این کرم‌های مرطوب‌کننده با گذشت زمان، حجم پوست را افزایش داده، چروک‌ها و خطوط چهره را کم عمق‌تر و طراوت و شادابی پوست را احیا می‌کنند.

بالم هیدراژنیست لیراک

Lierac-Moisturizing Cream-1

یک بالم رطوبت رسان قوی که با 10% کمپلکس HYDRA02 به صورت عمقی پوست را مرطوب می‌کند و طراوت را به پوست‌های خشک و شکننده باز می‌گرداند. علاوه بر این وجود روغن‌های گل با خاصیت بازسازی پوست، در فرمولاسیون این بالم سبب آب‌رسانی، طراوت و ایجاد احساس راحتی، شفافیت و شادابی در پوست شده و سبب می‌شوند تا رطوبت و حجم از دست رفته پوست کاملاً باز می‌گردد و خطوط ریز و چروک‌ها پر می‌شوند.

کرم هیدراژنیست لیراک

Lierac-Moisturizing Cream-2

حتماً این سؤال برایتان پیش آمده که فرق «بالم» و «کرم» چیست؟ عنصر اصلی تشکیل‌دهنده بالم ها را موم (Wax) تشکیل می‌دهد، بنابراین «بالم» مانند یه سد محافظ در لایه بیرونی پوست عمل می‌کند. وظیفه اصلی بالم، حفظ رطوبت پوست و محافظت از آن در برابر آلودگی‌های محیطی، سردی آب و هوا و غیره است. دیگر تفاوت‌های بین بالم و کرم در غلظت، میزان ماندگاری روی پوست و میزان عمق مرطوب‌سازی آن‌هاست. اما وظیفه اصلی هردوی آن‌ها آب‌رسانی به پوست و مرطوب‌سازی آن است. «کرم هیدرژانیست لیراک» یک مرطوب کننده مؤثر برای پوست‌های خشک و خیلی خشک است. عامل مغذی موجود در فرمولاسیون این کرم زردآلو است و همین امر به مرور زمان احساس شادابی و شفافیت به پوست می‌بخشد. برخی از تاثیرات این کرم مرطوب کننده قوی عبارت است از: آب‌رسان، مغذی وافزایش دهنده حجم پوست، پرکننده چروک و خطوط ریز، شفافیت و شادابی چهره و بازگرداننده طراوت به پوست. برای تأثیر بیشتر این کرم بهتر است صبح یا شب به تنهایی یا بعد از سرم مرطوب کننده استفاده شود.

سرم هیدراژنیست لیراک

Lierac-Moisturizing Cream-3

سرم‌های آرایشی نسل نسبتاً جدیدی از محصولات مراقبت از پوست هستند که همگام با پیشرفت تکنولوژی جای خود را در میان محصولات مراقبت از پوست باز کرده‌اند. بارزترین ویژگی سرم‌ها، قابلیت نفوذ بالا، اثر بخشی سریع و ساختار سبک این محصولات است. به طور کلی تفاوت سرم‌ها با کرم‌ها در فرمولاسیون آن‌ها است. «سرم هیدراژنیست لیراک» مرطوب کننده‌ای قوی، اکسیژن رسان و حجم‌دهنده پوست است که علاوه بر افزایش آب‌رسانی، یک حجم دهنده قوی پوست، پرکننده چروک و خطوط ریز و بازگرداننده طراوت وشادابی به پوست است. برای تأثیر بیشتر این رطوبت‌رسان قوی بهتر است صبح یا شب چند قطره از سرم به تنهایی یا قبل از کرم مرطوب کننده لیراک روی صورت استفاده کنید. به عنوان پایه آرایش، برای استفاده آسان‌تر و احساس راحتی بیشتر چند قطره از سرم را به کرم پودر خود اضافه کنید.

ژل کرم هیدراژنیست لیراک

Lierac-Moisturizing Cream-4

یک مرطوب کننده قوی برای پوست‌های نرمال تا مختلط که اتفاقاً به خاطر پودرهای میکرونایز شده برنج، خاصیت ضد براقی دارد. این ژل-کرم آب‌رسان قوی با 7% کمپلکس HYDRA02  باعث طراوت و شادابی فوری و مناسب پوست می‌شود و علاوه بر این چروک‌ها و خطوط ریز را محو می‌کند، شفافیت و شادابی را به پوست برمی‌گرداند و به پوست طراوت و تازگی می‌بخشد. برای تأثیر بیشتر این ژل-کرم حجم‌دهنده پوست، بهتر است آن را صبح یا شب به تنهایی یا پس از سرم مرطوب کننده استفاده کنید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط