آقایان

بهترین مدل‌های ماشین اصلاح صورت کدامند؟ (بخش دوم)

Electric-Shavers-2.jpg

یک ماشین اصلاح خوب و کارا یکی از بهترین هدیه‌هایی است که هر مردی را خوشحال خواهد کرد. در مطلب قبلی با همین عنوان برایتان از ماشین اصلاح‌های مرغوب و ماندنی برند پاناسونیک نوشتیم. در این مطلب می‌خواهیم از مدل‌های بیشتری برایتان بگوییم که می‌توانید با خیال راحت برای خریدنشان اقدام کنید. با «نیکوپی» همراه باشید.

ماشین اصلاح سر، صورت و بدن پاناسونیک مدل  ER-GY10

Electric-Shavers-2-ER-GY10

سری‌های ضدزنگ این ماشین اصلاح آن را در برابر رطوبت هوا مقاوم کرده است. قابل‌استفاده به شکل خشک و مرطوب است و این یعنی زیر دوش به‌راحتی می‌توانید اصلاح کنید. سری خط‌زن و سری برش مستقیم کمکتان می‌کنند به‌آسانی موهای صورتتان را به فرم‌های مختلفی دربیاورید. ویژگی مهم این ماشین اصلاح این است که علاوه بر موهای صورتتان برای شیو کردن بدن هم می‌توانید رویش حساب کنید و داشتن سری‌های مختلف به شما کمک خواهد کرد موهای سر، صورت و بدن را در اندازه‌های 3 تا 15 میلی‌متر کوتاه کنید. این ماشین اصلاح کم‌صدای برند پاناسونیک قیمت خوبی هم دارد و به نسبت دوام و کارایی‌اش یک انتخاب مقرون‌به‌صرفه محسوب می‌شود.

ماشین اصلاح سر و صورت پاناسونیک مدل ER-GB50

Electric-Shavers-2-ER-GB50

قابلیت اصلاح خشک و تر به شما این امکان را می‌دهد تا زیر دوش با خیال آسوده خرده موهای صورتتان را هم به‌راحتی اصلاح کنید و حس خوب پاکیزگی کامل صورت را بعد از حمام احساس کنید. باطری این دستگاه با 8 ساعت شارژ کردن 40 دقیقه کار می‌کند. در صورتی که یادتان برود دستگاه را شارژ کنید می‌توانید وقتی در شارژ است و به پریز برق متصل است هم از آن استفاده کنید. فقط باید مراقب باشید تمام اجزای بدنه دستگاه خشک باشد. نکته جالب این ماشین اصلاح داشتن شانه قابل تنظیم است. این شانه به‌وسیله اهرم چرخانی روی دستگاه قابل تنظیم است تا موهای صورتتان را در اندازه 1 تا 20 میلی‌متر کوتاه کند این یعنی از عوض کردن شانه بی‌نیازتان می‌کند و کاربری آسانی دارد. تیغه این دستگاه از استیل ضدزنگ ساخته شده است و لبه تیزیش موهایتان را با زاویه دقیق 45 درجه قطع خواهد کرد. این تیغه دندانه‌های ریز و دقیقی دارد که موهای صورتتان را تا اندازه زیر یک میلی‌متر هم می‌تواند به‌راحتی کوتاه کند. داشتن یک کیف سفری مناسب و قابلیت شارژ این دستگاه با ولتاژ جهانی آن را به انتخابی مناسب برای مسافرت تبدیل کرده است.

ماشین اصلاح پاناسونیک مدل ES-LV6N

Electric-Shavers-2-ES-LV6N

این ریش‌تراش پنج‌تیغه ضدآب با عملکرد دقیقش همه آن چیزی است که برای یک اصلاح کامل و تمام‌عیار به آن نیاز دارید. سر فویلی این تیغه‌ها به‌راحتی روی پوست صورتان حرکت می‌کنند و هیچ موی خوابیده و کوتاهی روی صورتتان باقی نخواهند گذاشت. سری این ماشین اصلاح شامل چهار عدد فویلی، یک عدد تریمر میانی و دو رول است. کار رول‌ها این است که سری دستگاه نرم‌تر روی پوستتان حرکت کند و هنگام اصلاح حس خوبی داشته باشید. تیغه و فویل‌ها به عملکرد دقیق موزدایی‌تان کمک می‌کنند. حرکت سه‌بعدی سر ماشین اصلاح به چپ، راست و عقب و جلو کار کردن با دستگاه را راحت‌تر کرده است. این قابلیت باعث می‌شود ماشین اصلاح در نقاط حساسی مثل چانه راحت‌تر حرکت کند و نیازی به فشار آوردن بیش‌ازحد به دستتان نخواهید داشت. این نکته به‌اضافه یک موتور قوی کمک می‌کند بیشترین راحتی را هنگام کار با این دستگاه تجربه کنید. قابل‌استفاده به دو شکل تر و خشک است و باطری آن با یک ساعت شارژ، 45 دقیقه برایتان کار خواهد کرد علاوه بر اینکه تنها با 5 دقیقه شارژ می‌توانید برای یک بار اصلاح روی آن حساب کنید. همه این قابلیت‌ها و دوام و کارایی این محصول اگر قیمت بالای آن برایتان مهم نیست یک ریش‌تراش ماندنی و کارا برایتان خواهد شد که سال‌ها در کنارتان است.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط