مد و زیبایی

چطور یک دستگاه فشارسنج دقیق و باکیفیت بخریم؟ (بخش دوم)

Barometer-2.JPG

اینکه همیشه فشارخون خود را چک کنید و مواظب سلامتی‌تان باشید اتفاق خوبی است. داشتن یک دستگاه سنجش فشارخون در منزل به شما کمک می‌کند برای چک کردن فشارتان تا مطب دکتر نروید و وقت و انرژی‌تان را برای کارهای مهم‌تری ذخیره کنید. در این نوشتار در ادامه مطلب قبلی با همین عنوان می‌خواهیم برایتان از مدل‌های فشارسنج‌های دیجیتالی بگوییم. با نیکوپی همراه شوید.

فشارسنج رزمکس مدل  S150

Barometer-2-S150

این فشارسنج مچی برای دور مچ 13.5 تا 22 سانتی‌متر ساخته شده است. اینکه فشارسنج، مناسب چه دور مچ یا بازویی است مهم است چون در صورت نامناسب بودن اندازه کاف ممکن است دستگاه فشارسنج اندکی خطا کند. تعداد ضربان قلبتان در هر دقیقه را نشان خواهد داد. 90 نتیجه تست فشارخون را برایتان نگه خواهد داشت و پس از 60 ثانیه در صورت استفاده نکردن از آن به شکل خودکار خاموش خواهد شد.

فشارسنج مایکرولایف مدل BPA90

Barometer-2-BPA90

این فشارسنج بازویی دیجیتالی محصول شرکت مایکرولایف است و تا 30 بار عدد فشار خونتان را در خود نگه می‌دارد. قابلیت اندازه‌گیری میانگین نتایج دارد که کمک می‌کند شمای کلی از وضعیت فشارتان به دست آورید. در صورت عدم استفاده به شکل خودکار خاموش خواهد و عدد فشار خونتان را به شکل صوتی اعلام می‌کند. ضربان قلبتان را اندازه می‌گیرد و آرتیمی یا همان نوسانات ضربان قلب را به شما اعلام خواهد کرد. نمایشگر تاریخ، ساعت و اعلام هشدار تعویض باطری دارد و به‌وسیله 4 عدد باطری قلمی کار می‌کند. مناسب برای بازوهای 22 - 32 سانتی‌متر است و محفظه نگهداری دارد.

فشارسنج دیجیتالی بیورر BC20

Barometer-2-BC20

فشارسنج مچی برند بیور برای سایز 12.5 تا 20.5 طراحی شده است و یک صفحه نمایش بزرگ دارد که کار خواندن اعداد را برایتان آسان خواهد کرد. 60 جایگاه حافظه دارد. سنجش ضربان قلب و تشخیص آرتیمی از قابلیت‌های این مدل است. قابلیت تشخیص خطای محاسباتی دارد و میانگین نتایج فشار خونتان را اعلام خواهد کرد.

فشارسنج آی هلث مدل BP7

Barometer-2-BP7

این فشارسنج را می‌توانید با گوشی هوشمند خود به‌راحتی استفاده کنید و اطلاعاتش را روی تلفن همراهتان ذخیره کنید. این مدل فشارسنج آی هلث فاقد صفحه نمایش است و قابل اتصال به گوشی‌های اندورید 4.0 به بالا و iOS7.0 است. از طریق بلوتوث نسخه سه به تلفن همراهتان وصل خواهد شد. به این شکل کار می‌کند که باید برنامه اپلیکیشن «iHealth MyVitals» را روی گوشی خود نصب کنید. هنگام اتصال این فشارسنج به گوشی، چراغ آبی رنگ روی دستگاه روشن خواهد شد و عدد فشارخون و تعداد ضربان قلبتان در دقیقه روی صفحه گوشی‌تان نمایش داده می‌شود. این فشارسنج صفحه‌نمایش ندارد و تماماً با تلفن همراهتان کار خواهد کرد. این فشارسنج مچی قابلیت نگهداری 120 نتیجه را در حافظه خود دارد و اندازه کاف آن 13.5 تا 22 سانتی‌متر است. باطری قوی این دستگاه این امکان را به شما می‌دهد که با هر بار شارژ کامل آن بتوانید تا 80 مرتبه از آن استفاده کنید. طراحی زیبا و منحصربه‌فرد این دستگاه فشارسنج توجهتان را جلب خواهد کرد اما یادتان باشد نداشتن صفحه نمایش و اتصال این دستگاه به تلفن همراه ممکن است برای کسانی که خیلی ارتباط خوبی با فناوری و گوشی‌های هوشمند ندارند نکته منفی‌ محسوب شود.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط