آقایان

بهترین مدل‌های ماشین اصلاح صورت کدامند؟ (بخش اول)

Electric-Shavers.jpg

ماشین اصلاح خوب یکی از مهم‌ترین ملزوماتی است که هر مردی به آن نیاز دارد. تنوع فراوان مدل‌ها و برندهای ماشین اصلاح ممکن است حسابی سردرگمتان کند و برای خرید همیشه مردد بمانید. امروز نیکوپی برایتان مدل‌هایی از ماشین اصلاح برند خوش‌نام و باکیفیت پاناسونیک انتخاب کرده است که بررسی و مقایسه آن‌ها به شما کمک خواهد کرد انتخاب بهتری داشته باشد.

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری Lamdash مدل  ES-GA20

Electric-Shavers-Lamdash-ES-GA20

انتخابی مقرون‌به‌صرفه و درعین‌حال کامل که راضی‌تان خواهد کرد. سه تیغه موازی با یکدیگر که شامل دو تیغه فویلی و یک تریمر میانی است. این تیغه‌ها نزدیک‌ترین تماس را با پوست برقرار کرده و به کیفیت هرچه بیشتر اصلاحتان کمک خواهد کرد. تیغه‌های داخلی این دستگاه با ایجاد زاویه سی درجه موهای خوابیده‌تان را بلند و قطع خواهند کرد و به فناوری نانو مجهز شده‌اند. همچنین این مدل، قابلیت استفاده به شکل خشک و تر دارد و با یک ساعت شارژ این دستگاه می‌توانید 45 دقیقه از آن استفاده کنید. دور موتور این دستگاه 13000 دور در دقیقه است که قدرت خوبی محسوب می‌شود. روی‌هم‌رفته این ماشین اصلاح به دلیل قیمت مناسبش یک انتخاب کامل است که می‌توانید روی دوام و کارایی‌اش حساب کنید.

 ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری Lamdash مدل ES-ST25

Electric-Shavers-Lamdash-ES-LV95

طراحی زیبا و ارگونومیک این مدل ماشین اصلاح قابل‌توجهش کرده است. یک گزینه فوق‌العاده برای پوست‌های حساس است که سنسورهای تعبیه شده روی آن شدت کار کردن موتور در نقاط مختلف صورتتان را مشخص خواهند کرد. به دو شکل خشک و تر قابل استفاده است و تیغه‌هایش از جنس آلیاژ نقره هستند که به اصلاح کامل و دقیق صورتتان کمک می‌کنند همچنین این تیغه‌ها از خوردگی در برابر آب هم مقاوم خواهند بود. با یک ساعت شارژ این دستگاه می‌توانید 45 دقیقه از آن استفاده کنید.

ماشین اصلاح صورت پاناسونیک سری Lamdash مدل ES-LV95

Electric-Shavers-Lamdash-ES-ST25

یک ماشین اصلاح تمام‌عیار که تمام المان‌های یک شیوکننده بی‌نقص را دارد. این مدل ماشین اصلاح پاناسونیک با طراحی زیبایش برای شما طراحی شده که به اصلاح صورت خود اهمیت ویژه‌ای می‌دهید و برای آن حسابی خرج می‌کنید. تیغه‌های استیل ضدزنگ این مدل در تماس با آب کوچک‌ترین آسیبی نمی‌بینند و این دستگاه قابل‌استفاده به‌صورت خشک و تر یعنی زیر دوش است. پنج ردیف تیغه فویلی این دستگاه مجهز به فناوری «Lift-Tech» است و این یعنی موهای خوابیده‌تان را هم به‌راحتی از پوست بلند کرده و خواهد تراشید مشکلی که اغلب آقایان هنگام اصلاح با آن روبه‌رو می‌شوند. سر تیغه‌های این دستگاه به آخرین فناوری ماشین‌های اصلاح مجهز شده و متحرک است. این قابلیت باعث می‌شود هنگام تراشیدن موی قسمت‌های گونه، چانه و انحناهای صورتتان کارتان راحت‌تر شود و اصلاح بهتری صورت گیرد به‌علاوه اینکه حس بهتری هم خواهید داشت. روی قسمت دست این دستگاه نوعی پلاستیک تعبیه شده است که امکان سر خوردن دستگاه از دستتان را بسیار کمتر خواهد کرد. این ماشین اصلاح مجهز به خط‌زن است که برای مرتب کردن خط ریشتان می‌توانید روی کمکش حساب کنید. دور موتور این دستگاه به کمک سنسورهای قوی‌اش هنگام اصلاح قسمت‌های مختلف صورتتان با توجه به ضخامت موها تغییر خواهد کرد و شدت و ضعفش متفاوت است. صفحه نمایشش LCD است و با هر یک ساعت شارژ باطری می‌توانید 45 دقیقه از این دستگاه استفاده کنید. نکته جالب این دستگاه داشتن پایه تمیزکننده است که بعد از هر بار اصلاح می‌توانید با قرار دادن ماشین اصلاح روی پایه مطمئن باشید که به شکل خودکار تمیز، خشک و در پایان مجدداً شارژ خواهد شد.

1 دیدگاه

  1. Avatar ساسان

    ریش تراش پانوسونیک مدل سری لمدش مدل st25بهترین ریشتراش است اما خودم براون دارم تعریفش شنیدم

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط