خانه

بهترین ترازوهای خانگی؛ با بیورر سر وزن و سالم بمانید

Digital-Scale.jpg

چه اهل رژیم گرفتن و اندازه‌گیری مرتب وزنتان باشید و چه از آن‌دسته افرادی هستید که چندان درگیر این مسائل نیستید و هر چه هم که می‌خورید چاق نمی‌شوید و وزنتان تکان نمی‌کند، چندان فرقی نمی‌کند. حالا دیگر ترازوهای دیجیتال تقریباً به عضو ثابت اکثر خانه‌ها تبدیل شده‌اند و به هر حال حداقل یکی از اعضای خانواده بدش نمی‌آید بعد از باشگاه یا دویدن روی تردمیل وزنش را اندازه بگیرد. با این همه اگر بدانید که ترازوهای دیجیتیال پیشرفته علاوه بر اندازه‌گیری دقیق وزن، قابلیت پایش سلامت را هم دارند احتمالاً در مورد خرید یکی از آن‌ها بیشتر فکر می‌کنید. در این نوشتار چند مدل از ترازوهای دیجیتال پرفروش برند معتبر «بیورر» را به شما معرفی می‌کنیم.

ترازو دیجیتال بیورر مدل GS27

Digital-Scale-1

در بین اطرافیانتان کسی را می‌شناسید که از تناسب اندام و داشتن وزن ایده‌آل استقبال نکند؟ اگر چه داشتن وزن ایده‌آل کار چندان آسانی نیست اما با کنترل دقیق وزن و اندازه‌گیری مداوم آن می‌توانید آسان‌تر به وزن ایده‌آلتان برسید. «ترازو دیجیتال بیورر مدل GS27» در سه طرح جذاب، با قابلیت تحمل وزن تا 150 کیلوگرم و تکنولوژی روشن شدن سریع با اعلان صوتی یکی از ترازوهای پرطرفدار برند معتبر «بیورر» است. این ترازو دارای صفحه نمایش بزرگ LCD برای راحت خواندن وزن، صفحه شیشه‌ای بسیار محکم، واحدهای اندازه‌گیری پوند، استون و کیلوگرم، منبع تغذیهٔ باتری و سیستم خاموشی خودکار است. از آن‌جایی که ترازو دیجیتال بیورر 27GS شاخص‌های مختلف سلامتی همانند درصد ماهیچه، میزان چربی و تراکم استخوان را اندازه نمی‌گیرد اما با قابلیت‌های قابل قبولی که دارد برای مصارف خانگی بسیار ایده‌آل است. منبع انرژی این ترازو یک عدد باتری لیتیومی است و برای روشن شدن به دکمه روشن خاموش نیاز ندارد، تنها با زدن ضربه و روشن شدن سریع آن با اعلان صوتی، می‌توانید وزن خود را اندازه‌گیری کنید.

ترازوی دیجیتالی بیورر مدل PS07

Digital-Scale-2

سال‌هاست که شرکت «بیورر» نامی معتبر در زمینه تولید لوازم ورزشی، وسایل سلامتی، زیبایی و درمان است. در این میان ترازوهای دیجیتال برند بیورر امتحان خود را در زمینه دقت و دوام در میان خریداران به خوبی پس داده‌اند. «ترازوی دیجیتالی بیورر PS07» با قابلیت تحمل وزن تا 150 کیلوگرم، واحدهای اندازه‌گیری کیلوگرم، پوند و استون، سیستم خاموشی خودکار، منبع انرژی باتری قلمی، تکنولوژی روشن شدن ضربه با پا، نشان‌گر بار بیش از ظرفیت ترازو، صفحه نمایش بزرگ LCD، یکی از ترازوهای پرطرفدار این برند است که برای مصارف خانگی طراحی شده است.

ترازو دیجیتال بیورر مدل JGS22

Digital-Scale-3

به استثنای زنان باردار که مایع آمنیوتیک ممکن است موجب اندازه‌گیری غیردقیق وزن شود، سایر افراد برای استفاده از ترازو البته با پاهای خشک (به دلیل احتمال لیزخوردن با پای خیس روی ترازو نباید ایستاد) مشکلی ندارند. «ترازو دیجیتال بیورر مدل 22 JGS» به دلیل طراحی خاصش یک ترازوی خانگی جذاب برای کودکان است. قابلیت تحمل وزن تا 150 کیلوگرم و دقت 50 گرم از این محصول یک ترازوی دقیق ساخته است. صفحه نمایش بزرگ، سیستم خاموشی خودکار و یک باتری لیتیومی به عنوان منبع انرژی از جمله ویژگی‌های این ترازوی خوش نقش‌ونگار و فانتزی است. ترازو مدل 22 JGS فاقد قابلیت اندازه‌گیری شاخص‌های سلامتی است و برای مصارف خانگی طراحی شده است.

ترازو دیجیتال بیورر مدل JPS07

Digital-Scale-4

یک ترازوی دقیق با گستره دقت 100 گرم و قابلیت تحمل وزن تا 150 گرم که علی‌رغم طراحی فانتزی و کودکانه آن را برای مصارف بزرگسالان هم مناسب می‌کند. سایر مشخصات «ترازو دیجیتال بیورر مدل 07 JPS» عبارتند از واحدهای اندازه‌گیری کیلوگرم، پوند، استون، نمایشگر LCD، منبع انرژی باتری لیتیومی، دارای سیستم خاموشی خودکار، قابلیت اندازه‌گیری شاخص‌های سلامتی و دارای استیکرهای کارتونی برای کودک.

ترازوی دیجیتال بیورر مدل PS45 BMI

Digital-Scale-5

یک ترازوی حرفه‌ای محصول شرکت بیورر که بیشترین وزنی که تحمل می‌کند 180 کیلوگرم است و این نشان‌دهنده قابلیت بالای اندازه‌گیری ترازوی دیجیتال بیورر مدل BMI 45 PS است. «ترازو بیورر مدل PS45 BMI» با 10 حافظه، برای حداکثر 10 نفر به کار می‌رود. با فشردن دکمهٔ Set روی صفحه و قرارگیری هر کدام از این 10 نفر روی ترازو، وزن جدید به حافظه اختصاصی آن فرد اضافه می‌شود. یکی از ویژگی‌های خاص این مدل، BMI یا شاخص توده سلامتی است که از طریق آن می‌توان کمبود وزن، اضافه وزن و وزن ایده‌آل را همراه با تفسیر، ساعت و دما و با توجه به اندازه قد فرد تشخیص داد. ترازوی مدل PS45 BMI قابلیت اندازه‌گیری شاخص سلامتی را ندارد، بنابراین اگر به دنبال یک ترازوی خانگی برای اندازه‌گیری وزنتان هستید، این محصول انتخابی مناسب است. سایر ویژگی‌های این ترازوی حرفه‌ای عبارتند از: سیستم خاموشی خودکار، اندازه‌گیری وزن برحسب کیلوگرم، پوند و استون، سیستم شروع سریع، صفحه نمایش بزرگ و استفاده از یک باتری قلمی به عنوان منبع تأمین انرژی.

ترازو دیجیتال بیورر مدل BY80

Digital-Scale-6

اگر در منزل نوزاد یا کودک پرتحرک دارید و یا در انتظار به دنیا آمدن نورسیده‌تان هستید پیشنها ما به شما ترازو دیجیتال بیورر مدل 80 BY است. اندازه‌گیری وزن کودکان و نوازدان در جهت کنترل سلامتی آن‌ها امری مهم و حیاتی است و ترازو دیجیتال بیورر مدل 80 BY به طور تخصصی برای اندازه‌گیری وزن کودکان و نوزادان طراحی شده است. این ترازو مجهز به قابلیت صفر کردن وزن (Tare) است که به کمک آن می‌توان وزن وسیله یا پتویی که کودک درون آن قرار دارد را صفر کرد تا وزن واقعی به دست بیاید. سطح روی ترازو کمی قوس‌دار و گود طراحی شده تا کودک از نشستن یا ایستادن روی آن هراسی نداشته باشد. به کمک این ویژگی‌های می‌توان حوله یا پتوی مخصوص کودک را روی ترازو انداخت و وزن کودک را اندازه‌گیری کرد. صفحه‌نمایش LCD، اعداد را بزرگ و خوانا نمایش می‌دهد و دقت اندازه‌گیری ترازو 5 گرم و کمترین وزن قابل اندازه‌گیری 50 گرم است. علاوه بر این به کمک قابلیت Hold Function می‌توان وزن دقیق کودک را با وجود حرکت کردن و چرخیدن روی ترازو به دست آورد. با فشردن دکمهٔ HOLD پس از 3 ثانیه وزن نمایش داده می‌شود و تا 20 ثانیه روی صفحه باقی می‌ماند. حداکثر وزن قابل اندازه‌گیری توسط ترازو 20 کیلوگرم است و می‌توان وزن اندازه‌گیری شده را با واحدهای کیلوگرم، پوند و انس مشاهده کرد. پس از اندازه‌گیری وزن، ترازو بعد از 20 ثانیه به شکل خودکار خاموش می‌شود. ترازوی Beurer BY80 با داشتن دو قابلیت TARA وHOLD ، سطح تو رفته و صفحه‌نمایش خوانا، وسیله مناسبی برای اندازه‌گیری وزن نوزادان و کودکان تا 20 کیلوگرم است.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط