سایر مطالب

چند پیشنهاد جذاب برای خرید فلش مموری

Kmashi-Flash-Memory.jpg

 با اینکه استفاده از فلش مموری‌ها برای جابجایی اطلاعات به دلیل استفاده از اینترنت و پردازش‌های ابری یا همان «Cloud Computing» و یا «The Cloud» کمتر شده است اما این قطعات هنوز هم ابزاری فوق‌العاده برای بوت سیستم عامل‌های دلخواه، نصب آن‌ها و همچنین تعمیر کامپیوتر محسوب می‌شوند. این ابزار هرساله با کاهش قیمت در برابر افزایش حجم ذخیره‌سازی ابزاری مناسب برای این فعالیت‌ها هستند. اگر می‌خواهید یک فلش مموری متفاوت، فانتزی و خوش نقش ونگار در میان ابزارهای ارتباطی‌تان داشته باشید این نوشتار را بخوانید.

فلش مموری کیماشی مدل عروسک گوزن

1_Kmashi-Deer-Toy-USB-2.0-Flash-Memory

یک فلش مموری فانتزی با طراحی جذاب و یک سال گارانتی. این فلش مموری عروسکی با طرح «گوزن» در دو مدل 8 و 16 گیگابایت حافظه، با تمام سیستم عامل‌ها از جمله ویستا، ویندوز و مک هم‌خوانی دارد. رابط این فلش مموری USB2.0 است. جنس بدنه فلش از سیلیکون نرم است و وجود درپوش کمک می‌کند تا فلش مموری از ورود گرد و غبار در مواقع عدم‌استفاده مصون بماند. وزن فلش مموری کیماشی مدل عروسک گوزن 10 گرم و ابعاد آن 2*4*7 سانتی‌متر است.

فلش مموری کیماشی مدل عروسکی مینیون

2_Kmashi-Minion-Toy-USB-2.0-Flash memory

اگر اهل دیدن انیمیشن هستید و اتفاقاً از جمله طرفداران انیمیشن محبوب «مینیون‌ها» به حساب می‌آیید برای شما یک پیشنها جذاب داریم. «فلش مموری کیماشی مدل عروسکی مینیون» با 8 و 16 گیگابایت حافظه و رابط USB2.0 یک انتخاب هیجان‌انگیز است. این فلش مموری 10 گرمی با تمامی سیستم‌های عامل مانند ویستا، ویندوز و مک هم‌خوانی دارد و ابعادش 2*3*5 سانتی‌متر است. جنس بدنه فلش مموری سیلیکون نرم است و وجود درپوش کمک می‌کند تا فلش مموری از ورود گرد و غبار در مواقع عدم‌استفاده مصون بماند.

فلش مموری کیماشی تیشرت تیم‌های مشهور فوتبال

3-Kmashi-Real-madrid-USB-2.0-Flash-Memory

اگر از آن‌دسته عاشقان فوتبالی هستید که تمام وسایلشان را با لباس و نماد تیم مورد علاقه‌شان ست می‌کنند بهتر است نگاهی به این فلش مموری‌های جذاب بیندازید. از فلش مموری با طرح لباس «کریستین رونالدو» گرفته تا «لیونل مسی» و «وین رونی» و پیراهن تیم‌های فوتبال محبوبی مثل تیم ملی برزیل شما را حسابی سر ذوق می‌آورد. این فلش مموری‌های 8 و 16 گیگابایتی با تمامی سیستم‌های عامل مانند ویستا، ویندوز و مک هم‌خوانی دارند و ابعادشان 1*4*6 سانتی متر است. جنس بدنه فلش مموری سیلیکون نرم است و وجود درپوش کمک می‌کند تا فلش مموری از ورود گرد و غبار در مواقع عدم استفاده مصون بماند. رابط این فلش مموری‌ها USB2.0 است.

فلش مموری کیماشی مدل ماشین

4-Kmashi-Porsche-USB-2.0-Flash-Memory

اگر شما هم جز افرادی هستید که از کودکی عکس ماشین‌های مختلف را جمع‌آوری می‌کردید و کلکسیونی از این عکس‌ها و کارت پستال‌ها داشتید حتماً حالا هم بدتان نمی‌آید یک اکسسوری الکترونیکی جذاب به شکل ماشین مورد علاقه‌تان داشته باشید. فلش مموری‌های کماشی مدل «بی ام دبلیو یا پورشه» با 8 و 16 گیگابایت حافظه و رابط USB2.0 یک انتخاب هیجان‌انگیز است. این فلش مموری‌های 10 گرمی با تمامی سیستم‌های عامل مانند ویستا، ویندوز و مک هم‌خوانی دارند. جنس بدنه این فلش مموری‌ها سیلیکون نرم است و وجود درپوش کمک می‌کند تا فلش مموری از ورود گرد و غبار در مواقع عدم‌استفاده مصون بماند.

فلش مموری کیماشی مدل برگ طلایی

5_Kmashi-sheet-USB-2.0-Flash-Memory

یک فلش مموری طلایی مخصوص خانم‌های دوستدار اکسسوری ظریف و اهل تکنولوژی. این فلش مموری ظریف و چشم‌نواز با ابعاد ابعاد: 1*2*5.5 سانتی متر 8 و 16 گیگابایت حافظه و رابط USB2.0 می‌تواند انتخاب مناسبی برای هدیه دادن به خانم‌های با سلیقه باشد. فلش مموری کماشی مدل برگ طلایی با تمام سیستم عامل‌ها از جمله ویستا، ویندوز و مک هم‌خوانی دارد و رابط آن USB2.0 است. جنس بدنه فلش از سیلیکون نرم است و وجود درپوش کمک می‌کند تا فلش مموری از ورود گرد و غبار در مواقع عدم استفاده مصون بماند. روی این برگ طلایی با نگین‌های ظریف و سفید رنگ تزیین شده و جلوه خاصی به آن بخشیده است.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط