خانه

با بهترین مدل‌های اتوبخار بیشتر آشنا شوید (بخش دوم)

best-steam-irons-2.jpg

دیدن لباس‌های مرتب و اتو شده که از تمیزی برق می‌زنند صحنه خوشایندی است که اغلب ما از دیدنش کیف می‌کنیم. در مطلب قبلی «با بهترین مدل‌های اتوبخار بیشتر آشنا شوید (بخش اول)» برایتان از مدل‌های مرغوب و با کیفیت اتوبخار نوشتیم. در این مطلب، نیکوپی پنج مدل اتوبخار به شما معرفی خواهد کرد. مدل‌هایی که می‌توانید روی دوام و کارایی‌شان برای سال‌ها حساب کنید. اگر برای خریدن اتوی جهیزیه‌تان سردرگمید و به دنبال یک کالای مرغوبید این دو مطلب نیکوپی را از دست ندهید.

اتوبخار پارس خزر مدل SI-702

best-steam-irons-2-1

یک محصول مرغوب وطنی از تولیدات برند باکیفیت پارس خزر که قیمت مناسبی هم دارد. این اتوی پارس خزر طراحی قابل قبول دارد و با ترکیب رنگی نقره‌ای و مشکی‌اش به‌راحتی با وسایل برقی خانه‌تان ست خواهد شد. کفی مرغوب این اتو از جنس الماسه و استیل است و ضدرسوب طراحی شده است. سیستم بخاردهی این محصول از کیفیت خوبی برخوردار است و شرکت پارس خزر آن را دو سال برایتان ضمانت خواهد کرد.

اتوبخار مسافرتی هاردستون مدل SI1916

best-steam-irons-2-2

جمع‌وجور به‌اندازه یک کف دست که بهترین راه‌حل برای باز کردن چروک لباس‌هایتان وقت خوب مسافرت است. قیمت مناسبی دارد و کفی‌اش از جنس ضد رسوب و همچنین ضد چکه است. به‌راحتی در چمدانتان جا خوش می‌کند و به همراه همیشگی‌تان در سفرها تبدیل خواهد شد. این اتو محصولی از برند هاردستون است که در ایران هم فروش خوبی دارد و روی هم رفته یکی از اتوهای مرغوب سبک مسافرتی در بازار به حساب می‌آید.

اتوبخار پاناسونیک مدل NI-JW650

best-steam-irons-2-3

برای شما که از محصولات ژاپنی خاطره خوشی دارید پاناسونیک حتماً برند آشنایی است. این محصول باکیفیت که قیمت خوبی هم دارد با طراحی خاصش اتوی مرغوبی است و کفی منحنی شکل دارد. جنس این کفی از تیتانیوم است. ترکیب رنگی زیبای این اتو از دیگر مزیت‌های این محصول است. این محصول در مصرف انرژی‌تان حسابی صرفه‌جویی خواهد کرد و در رده انرژی A قرار دارد. نداشتن سیستم رسوب‌زدایی تنها نقطه‌ضعف این محصول پاناسونیک است.

اتوبخار بوش مدل TDA1022000

best-steam-irons-2-4

یک محصول مرغوب از برند معروف بوش که طراحی کلاسیکی دارد. توان بخار این دستگاه زیاد است و در زمان اتوکشی سرسخت‌ترین چروک‌های پارچه را باز خواهد کرد. سیم بلند این اتو از اتصال آن به سه‌راهی بی‌نیازتان خواهد کرد و محل اتصال سیم به دستگاه به جهت‌های مختلف می‌چرخد و کار با آن را برایتان راحت‌تر خواهد کرد. کفی مرغوب و ضدرسوب این دستگاه با قدرت بخاردهی خوبش برای اتوکشی بهتر کمکتان می‌کند.

اتوبخار بهی مدل BEC-126

best-steam-irons-2-5

یک پیمانه مخصوص برای پر کردن مخزن بخار این اتوی کارآمد، تعبیه شده است. قدرت بخار دهی این اتوی برند بهی بالاست و قابلیت بیرون دادن بخار را به شکل مداوم و لحظه‌ای دارد. خروجی اسپری کننده آب در قسمت جلویی اتو وجود دارد که در صورت نیاز به آب‌پاشی به لباس می‌توانید از آن استفاده کنید. کفی این دستگاه از جنس استیل مرغوب است و انتقال حرارت قابل قبولی دارد. سیم برق اتو به‌اندازه کافی بلند است و نیازی به استفاده از رابط نخواهید داشت. امکان بخاردهی عمودی این قابلیت را به شما می‌دهد که برای اتو کردن پارچه‌های سنگین و حجیمی چون پرده از آن استفاده کنید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط