بانوان

مدلهای زیبای کیف برند دیوید جونز را بیشتر بشناسیم

david-jones-bags.jpg

اگر برای خرید کیف دستی تان به دنبال مدل‌های متنوع، شیک و ارزان هستید، کیف‌های برند دیوید جونز را از دست ندهید. دیوید جونز یک برند تولید کیف و کفش است که چند سالی است در ایران به‌شدت موردتوجه قرار گرفته و حسابی هم محصولاتش پرفروش است. ویژگی مهمی که این برند خوش‌نام را منحصربهفرد می‌کند تنوع مدل‌های کیف است. تنوعی که از مدل‌های کاملا مجلسی تا اسپرت و روزمره و کیف‌های مناسب مجالس عروسی را هم شامل می‌شود. طراحی اغلب کارها شیک و دل‌نشین است و اگر سلیقه‌تان خاص است و مشکلپسندید باز هم از این برند دست خالی بیرون نخواهید آمد. در این مطلب برایتان مدل‌هایی زیبایی از کیف‌های زنانه دیوید جونز را گلچین کرده‌ایم که یکی از آن‌ها قطعا در سلیقه‌تان خواهد بود.

کاربردی و شیک

1-david-jones-bagsNK1284-45

سادگی شیکی دارد و با انواع لباس‌های زنانه ست خواهد شد. اگر مثل من کاربردی بودن کیفی که می‌خرید برایتان مهم است این یکی در موقعیت‌های زیادی قابل‌استفاده است و واقعا کاربردی است. دو بندی است و این خوبی را دارد که وزنش روی یک بند متمرکز نیست که باعث خسته شدن شانه‌تان شود. از همه این‌ها مهم‌تر اینکه قیمتی مناسب دارد و کیفیتش راضی‌تان خواهد کرد.

اسپرت و زیبا

2-david-jones-bags-NK1283-45

طراحی‌اش زیباست و بندش استایلی اسپرت به این کیف داده است. انتخابی مناسب است اگر به دنبال یک کیف زیبا برای باشگاه رفتنتان هستید که در عین زیبایی و زنانگی حالتی اسپرت و ورزشی هم داشته باشد. ترکیب رنگی دسته‌اش با رنگ بدنه که سرمه‌ای رنگ، هارمونی زیبایی ایجاد کرده است.

یک انتخاب مقرون‌به‌صرفه

3-david-jones-bags-NK1308-45

کاربردی بودن و قیمت مناسبش این کیف را برای هر دانشجویی تبدیل به یک انتخاب اقتصادی و مناسب خواهد کرد. از نظر طراحی هم سادگی قشنگی دارد. جنسی شبیه به چرم اشبالت دارد و مقاوم و ماندنی است. کیفی که می‌توانید سال‌های زیادی روی کار کردنش حساب کنید و چه چیزی بهتر از این؟

مجلسی و مناسب نوروز

4-david-jones-bags-NK1286-45

قبلا برایتان گفته‌ایم که عسلی برای یک کیف رنگ انعطاف‌پذیری است که ست کردنش کار سختی نخواهد بود. اگر به کیف‌های دستی علاقه دارید و روی شانه قرار گرفتن آن برایتان مهم نیست این مدل انتخاب خوب و مناسبی به نظر می‌رسد. البته بند بلندی هم دارد که می‌توانید گاهی از آن استفاده کنید اما قطعا در دست گرفتنش ایده بهتر و شیک‌تری به نظر می‌رسد که با تیپ‌های مجلسی‌تان هم همخوانی بیشتری خواهد داشت.

سادگی دلنشین

5-david-jones-bags-NK1294-45

انتخابی که به نوعی هم روزانه و هم مجلسی به نظر می‌آید. اگر کیفی نیاز ندارید که بزرگ و جادار باشد روی شیکی این مدل کیف دیوید جونز می‌توانید حساب کنید. برای مهمانی‌های کوچک و کمتر رسمی انتخاب مناسبی است و بند بلندش را برای استفاده روزمره هم می‌توانید استفاده کنید.

یک انتخاب نوجوانانه

6-david-jones-bags-NK1300-45

جنس این مدل کوله‌پشتی‌های این برند از چرم مصنوعی است و رنگ‌های لطیفشان به دل می‌نشیند. برای یک نوجوان هدیه و انتخابی مناسب به نظر می‌رسد که قیمت خوب هم بر مزیت‌هایش اضافه کرده است. کوله‌پشتی دیوید جونز به خاطر جنس چرمی‌اش خیلی هم اسپرت نیست و یک انتخاب بینابین محسوب می‌شود. روی لباس‌های تیره‌تان جلوه زیبایی خواهد داشت و دوام خوبی هم دارد.

مطالب مرتبط:

مدل‌های کیف چرم ایرانی را بیشتر بشناسید

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط