بانوان

چطور با دستمال گردن خوش استایل‌تر شویم؟

Better-style-with-Scarf.jpg

اینکه چطور لباس بپوشیم مهم است. مهم است چون بخش زیادی از تصورات دیگران درباره شخصیت ما در نگاه اول، با نگاه به سبک لباس پوشیدنمان شکل می‌گیرد. اگر عاشق استایل‌های خاص هستید خوب است بدانید دستمال‌گردن از آن دسته جزییات ظریفی است که حسابی خوش‌تیپ‌ترتان خواهد کرد. در این مطلب «نیکوپی» برایتان از سبک‌ها و مدل‌های دستمال‌گردن گفته است و اینکه چطور با این اکسسوری زیبا خوش‌استایل‌تر به نظر برسید.

دستمال‌گردن و کت؛ یک استایل رسمی

Better-style-with-Scarf-1

برای اینکه در یک مهمانی زنانه بدرخشید کافی است از لباس‌های کلیشه‌ای فاصله بگیرید. پیشنهاد امروز ما برایتان ست کردن یک دستمال‌گردن زیبا با رنگ کتتان است. کافی است کمی درباره هارمونی‌های رنگی بیشتر بدانید. در مطلب «چطور یک تیپ بهاره شیک و متفاوت داشته باشیم؟» برایتان از ترکیب‌های رنگی جذابی نوشتیم که می‌توانید با توجه به آن‌ها دستمال‌گردنتان را با رنگ کتتان ست کنید. در عکس می‌بینید که چطور خاکستری با گرمای دل‌نشین و شادی‌بخش خردلی ست شده و یک استایل شیک و چشم‌نواز ساخته است.

دستمال‌گردن خال‌خالی، همیشه مد روز

Better-style-with-Scarf-2

پارچه‌های زیبا و همیشه مد روز خالدار همیشه به کارتان خواهند آمد. یک دستمال‌گردن خالدار این قابلیت را دارد که یک استایل صمیمی و خاص را با لباس‌های اسپرت برایتان بسازد و حتی در مهمانی‌های رسمی هم با کت و لباس‌های رسمی‌تان به‌راحتی ست شود. تنوع رنگی طرح‌های خالدار زیاد است و حتی اگر خودتان پارچه خالداری دارید که اضافه آمده می‌توانید با آن یک دستمال‌گردن قشنگ بدوزید. البته خیلی هم نیازی نیست به فکر ایده‌های مقرون‌به‌صرفه باشید چون دستمال‌گردن معمولاً اکسسوری ارزان‌قیمتی است که اگر تولید برندی لاکچری نباشد با قیمتی کم تیپتان را لوکس و منحصربه‌فرد خواهد کرد.

دستمال‌گردن سفید و مشکی، یک تضاد فوق‌العاده

Better-style-with-Scarf-3

سفید و مشکی ترکیبی کاملاً رسمی و شیک است که حس اعتمادبه‌نفستان را بیشتر خواهد کرد. برای یک دورهمی رسمی بستن یک دستمال‌گردن با ترکیب رنگی سفید و مشکی و در کنار لباس مشکی‌تان این قابلیت را دارد که حسابی لاغرتر نشانتان دهد و استایلی فوق‌العاده شیک برایتان بسازد.

دستمال گردن و شومیز، شیک و جذاب

Better-style-with-Scarf-4

شومیز لباسی کاربردی است که اغلب خانم‌ها یکی، دو تا از آن را در کمد لباس‌هایشان دارند. یک دستمال‌گردن زیبا با ترکیب رنگی ملایم با شومیزی به رنگ روشن استایل شیک و لطیفی برایتان خواهد ساخت. یادتان باشد اگر شومیزتان طرح‌دار است حتماً از یک دستمال‌گردن کاملاً ساده استفاده کنید که لباستان شلوغ به نظر نرسد. اگر شومیزی ساده برای پوشیدن انتخاب کرده‌اید بهتر است دستمال‌گردنتان طرحدار و با تنوع رنگ باشد.

دستمال‌گردن بته‌جقه، ایرانی بپوشید

Better-style-with-Scarf-5

طرح‌های کراوات و دستمال‌گردن ایرانی در خارج از ایران هم طرفداران زیادی دارد. نقش‌های ترمه و بته‌جقه با استایل‌های رسمی زیبا به نظر می‌رسند و با رنگ‌های شاد و زنده‌شان خاص هستند. خوبی دیگری که دارند اینکه با هر رنگ کت‌وشلواری به‌راحتی ست خواهند شد. ترکیب کت‌وشلوار مشکی و دستمال‌گردن بته‌جقه قرمز از آن ترکیب‌هایی است که حتماً باید امتحانش کرد.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط