خانه

خاص‌ترین مجسمه ها برای تزیین منزل کدامند؟

Decorative-Statues-and-Sculptures-for-Home.jpg

شب که خسته از بیرون می‌رسیم و کلید در در می‌چرخانیم دلمان می‌خواهید همه‌چیز حس خوب امنیت به ما بدهد. اینکه در خانه‌مان وسایلی بچینیم که از دیدنشان لذت ببریم مهم است. یک چیدمان منظم و با سلیقه که به دلمان بنشیند خانه‌مان را پر از حس‌های خوب خواهد کرد. اکسسوری‌ها یا همان عناصر تزیینی در چیدمان خانه اهمیت زیادی دارند. یکی از محبوب‌ترین دکوری‌های منزل مجسمه‌ها هستند. امروز «نیکوپی» برایتان چند پیشنهاد فوق‌العاده خاص برای خریدن مجسمه دارد که از دیدنشان لذت خواهید برد.

مجسمه پاراستون مدل The Temptation Of Saint Anthony

Decorative-Statues-and-Sculptures-for-Home-The-Temptation-Of-Saint-Anthony

در مطلب «چطور آثار ماندگار نقاشی جهان را به منزل خود بیاوریم؟» برایتان از برند هلندی پاراستون نوشتیم. این شرکت بنام و خلاق نقاشی‌های ماندگار و معروف جهان را به تندیس‌هایی فوق‌العاده تبدیل کرده است. اگر شما هم مثل من به نقاشی علاقه‌مندید و از اینکه یک اثر هنری مانا در منزل خود داشته باشد لذت می‌برید حتماً مجسمه‌های پاراستون غافل‌گیرتان خواهد کرد. این مجسمه بی‌نظیر تکه‌ای از نقاشی معروف سالوادور دالی به نام (Geopoliticus Child Watching the Birth of the New Man) است. این نقاشی تحولات جهان پس از جنگ جهانی و کم شدن قدرت انگلستان پس از جنگ را به‌خوبی نشان می‌دهد. برخی می‌گویند این نقاشی معروف دالی نشانه‌ای از ظهور آمریکا به‌عنوان یک ابرقدرت جهانی بود. برای دالی‌دوستان این مجسمه هدیه‌ای هیجان‌انگیز به نظر می‌آید.

مجسمه پاراستون مدل Emilie Floge

Decorative-Statues-and-Sculptures-for-Home-Emilie-Floge

دنیای زیبا و پر از ظرافت نقاشی‌های «گوستاو کلیمت» را نمی‌شود دوست نداشت. این تندیس فوق‌العاده برند پاراستون با ظرافت و تنوع رنگ بی‌نظیرش برداشتی از پرتره معروف Emilie Floge است. فلوگ معشوقه کلیمت بود که بر اساس روایتی این نقاش اثر معروف «بوسه» را هم با الهام از او خلق کرده است. زیبایی و حس خوشایندی که در صورت فلوگ وجود دارد در این تندیس هم کاملاً به مخاطب منتقل می‌شود و هدیه‌ای ماندگار خواهد شد.

مجسمه پاراستون مدل The Fourteen year old Dancer

Decorative-Statues-and-Sculptures-for-Home-The-Fourteen-year-old-Dancer

بالرین‌های معروف «ادگار داگاس» که از بهترین‌های سبک امپرسیونیسم هستند این بار توسط برند پاراستون به خانه‌هایتان خواهند آمد. این تندیس‌ها از سری داگاس این برند از زیباترین‌های این شرکت محسوب می‌شوند و با خریدن چند مدل از این سری می‌توانید یک مجموعه لطیف و چشم‌نواز از آثار این هنرمند را هرروز جلوی چشمتان داشته باشید. هنرجوی بلژیکی اپرای پاریس، «ماری ون گوتم» سوژه بسیاری از آثار داگاس بوده است که این تندیس هم از روی او ساخته شده و نمونه‌ای از مجسمهٔ «رقاص کوچک چهارده ساله» است که داگاس آن را در حدود سال 1881 ساخته است.

مجسمه ویلو تری مدل خانه

Decorative-Statues-and-Sculptures-for-Home-4

در نیکوپی برایتان زیاد از مجسمه‌های قشنگ ویلو تری نوشته‌ایم. «با مجسمه‌های ماندگار Willow Tree آشنا شوید». این مدل زیبا و لطیف این برند معروف با عنوان «خانه» حس خوب انتظار برای فرزند را به خوبی به مخاطب منتقل می‌کند. اگر دوستی دارید که به‌زودی پدر یا مادر می‌شود این مجسمه ویلوتری هدیه دوست‌داشتنی‌ای خواهد شد که حتماً از دیدنش سیر نمی‌شود.

مجسمه ویلو تری مدل سالگرد

Decorative-Statues-and-Sculptures-for-Home-5

سالگرد یکی شدنتان نزدیک است و به دنبال یک هدیه زیبا و ماندنی هستید. مجسمه سالگرد همان چیزی است که برای منتقل کردن حس ناب ما شدنتان به آن نیاز دارید. اگر در تب‌وتاب چیدن سفره عقدتان هستید این مجسمه ویلو تری مناسبت خوبی با این فضا دارد و می‌توانید روی سفره عقد از آن استفاده کنید. جنس مجسمه‌های ویلوتری از پودر سنگ است و فرورفتگی‌های روی سطح آن‌ها زیبایی‌شان را دوچندان کرده است.

1 دیدگاه

  1. Avatar سحر دیزاین

    استفاده از مجسمه های ویلو تری واقعا یکی از راه کار های طراحی خوب و مد روز هستن

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط