خانه

بهترین و مرغوب‌ترین مدل‌های چای‌ساز کدامند؟

Best-Models_of-Tea-Maker.jpg

لذت سرعت در انجام دادن کارهای خانه را وقتی بیشتر درک می‌کنید که کارمند باشید. هر روز صبح در مدت‌زمان کوتاهی باید برای رفتن به سرکار آماده شوید. عصرها یا شب که خسته به خانه برمی‌گردید کارهای تل‌انبارشده آشپزخانه، خستگی یک روز کاری را روی دوشتان سنگین‌تر می‌کند. این روزها اما محصولات خانگی زیادی طراحی و ساخته شده‌اند که می‌توانید با خیال راحت وقت ارزشمندتان را ذخیره کنید. از کنار هم بودن لذت ببرید و به کارهای شخصی‌ای که دوستشان دارید بیشتر بپردازید. چای‌ساز یکی از این محصولات پرطرفدار است که امروز «نیکوپی» می‌خواهد برایتان از چند مدل مرغوب و پرطرفدارش بگوید.

چای‌ساز هاردستون مدل TKS 2002، شفافیتی هیجان‌انگیز

Best-Models_of-Tea-Maker-1

بدنه این چای‌ساز هاردستون از جنس شیشه است و این یعنی می‌توانید آب در حال جوش کتری را ببینید. آپشن جالبی که هر چای‌سازی ندارد و ممکن است توجهتان را جلب کند. کتری این چای‌ساز روی پایه‌اش به شکل 360 درجه می‌چرخد و این یعنی خوش‌دست است و استفاده‌اش راحت‌تر خواهد بود. این چای‌ساز قابلیت گرم نگه داشتن هم دارد و یک صافی در قسمت کتری هم در آن تعبیه شده است که جنسش از استیل ضدزنگ است و باعث می‌شود کیفیت آب و چایتان بهتر شود. این چای‌ساز برند هاردستون روی‌هم‌رفته از نظر کیفیت و طراحی محصولی قابل قبول است.

چای‌ساز فیلیپس مدل HD7301، طراحی منحصربه‌فرد

Best-Models_of-Tea-Maker-2

از برند خوش‌نام فیلیپس چنین طراحی زیبا و خاصی کاملاً مورد انتظار است. این چای‌ساز زیبا برای شما طراحی شده اگر در چیدمان آشپزخانه‌تان رنگ سفید غالب است و دلتان می‌خواهد با رنگ‌های متضاد سرحالش بیاورید. ترکیب سفید و مشکی هم هارمونی محبوبی است که همیشه به‌روز خواهد بود. کتری قابلیت چرخش 360 درجه دارد و جنس قوری شیشه مقاوم به حرارت است. گنجایش و ظرفیت قوری برای قرار گرفتن مقدار زیاد چای مناسب و خوب است و می‌توانید مطمئن باشید به‌وقت مهمانی کارتان را راه خواهد انداخت.

چای‌ساز فلر مدل TS303-04، یک چای‌ساز دل‌نشین

اینکه یک چای‌ساز برقی چنین طراحی متفاوت و دل‌نشینی داشته باشد جذاب به نظر می‌رسد. برند فلر این چای‌ساز دوست‌داشتنی را طراحی و عرضه کرده است. هدیه خوبی که گل‌گلی‌دوستان را هیجان‌زده خواهد کرد. نکته جالب جنس قوری و کتری این چای‌ساز است که از جنس چینی است. پایه این محصول از پلاستیک ساخته شده است. فلر ادعا می‌کند که این چای‌ساز طوری طراحی شده که در آب کتری جرم جمع نخواهد شد و آب جوشیده شفاف و بدون هرگونه جرمی خواهد بود. بدنه کتری پس از جوشیدن همچنان سرد خواهد ماند که این خودش نکته‌ای مهم و مزیتی جالب‌توجه است.

دم‌آور خودکار پارس‌خزر مدل TM-3000SP، ایرانی بخریم

Best-Models_of-Tea-Maker-4

 وقتی محصولات بادوام و باکیفیت پارس خزر با قیمتی مناسب هست، خیالمان از بابت خریدن بسیاری از وسایل آشپزخانه راحت خواهد بود. این دم‌آور پارس‌خزر محصولی ایرانی با رعایت استانداردهای بالاست که می‌توانید از دوامش آسوده‌خاطر باشید. از نظر طراحی هم نمره قابل قبولی می‌گیرد و طراحی شیکی دارد. جنس قوری این چای‌ساز، پیرکسی مرغوب است و قوری فیلتری فلزی دارد. صفحه زیرین این چای‌ساز قابلیت گرم نگه‌داشتن چای دارد و توان مصرفی این دستگاه 1650 وات است.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط