مد و زیبایی

چطور یک تیپ بهاره شیک و متفاوت داشته باشیم؟ (بخش اول)

Best-ideas-about-Spring-Style.jpg

با بهترین و گران‌ترین لباس‌های بازار هم خوش‌تیپ نیستید وقتی ندانید چطور باید رنگ لباس‌ها را با هم ست کنید. هارمونی رنگ‌های مکمل و متضاد در لباس پوشیدن مهم‌اند. اینکه فکر کنید فقط با پوشیدن یک تناژ رنگی لباس ست کرده‌اید و خوش‌استایل محسوب می‌شوید، اشتباه بزرگی است که اغلب ما انجام می‌دهیم. «نیکوپی» امروز برایتان پیشنهاد ست‌های رنگی خوب و متفاوتی دارد که می‌توانید برای لباس‌های بهاره‌تان از آن‌ها استفاده کنید. درست است که تیپ لباس پوشیدن ما ایرانی‌ها کمی با عکس‌ها متفاوت است اما می‌توانید برای ست کردن شال و مانتو یا حتی پیراهن و شلوارتان از این ست‌های رنگی استفاده کنید.

ترکیب رنگی آبی و صورتی یک آرامش منحصربه‌فرد

Best-ideas-about-Spring-Style-1

هوا که کمی به سمت گرمی برود این یکی از بهترین انتخاب‌های ممکن خواهد بود. آرامش، لطافت و سبکی از ویژگی‌های این ترکیب رنگی زیباست که می‌توانید در تیپ بهاره امسالتان از آن ایده بگیرید. در عکس می‌بینید چطور آبی روشن با صورتی چرک، ست شده و یک کیف عسلی‌رنگ، زیبایی این استایل را تکمیل کرده است. اگر فکر می‌کنید این سبک و رنگ لباس زود کثیف می‌شود و نگران آراسته به نظر نرسیدنتان هستید به نظر من بهتر است کمی محافظه‌کاری را کنار بگذارید و امسال از خنکی و آرامش رنگ‌های روشن لذت برید. قطعاً به امتحان کردنش می‌ارزد.

ترکیب آبی و نارنجی، دل‌نشین و متفاوت

Best-ideas-about-Spring-Style-2

شاید تابه‌حال در ست کردن لباس‌هایتان کمتر به هارمونی زیبای آبی و نارنجی فکر کرده‌اید. ترکیب متفاوتی که کاملاً هوشمندانه است و تضاد دل‌نشینی را ایجاد خواهد کرد. فکرش را بکنید مانتوی آبی روشنتان با یک شال نارنجی مات و تیره چه استایل خاص و زیبایی خواهد شد. تناژ رنگی نارنجی دقیقاً همان رنگی است که یک آبی روشن و مرده برای سرحال شدن به آن نیاز دارد.

ترکیب زرد انبه‌ای و سرمه‌ای، شاد و پرهیجان

Best-ideas-about-Spring-Style-3

زرد متمایل به نارنجی که به آن زرد انبه‌ای هم می‌گویند رنگی شاد و پرهیجان است. صدالبته که انتخاب رنگ برای لباس سن نمی‌شناسد و حتی اگر جوان هم نیستید روی نشاط و شادابی این استایل می‌توانید حساب کنید و از آن لذت ببرید؛ مثلاً یک ست بلوز و دامن با این ترکیب رنگی و پارچه خنک یک انتخاب عالی برای فصل بهار است که می‌توانید با آن در مهمانی بدرخشید. تضاد هوشمندانه این دو رنگ سرد و گرم عالی از کار درخواهدآمد. از طرف دیگر ترکیب یک رنگ رسمی و جدی مثل سورمه‌ای در کنار رنگی پرهیجان، صمیمی و گرم مثل زرد انبه‌ای فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

ترکیب بنفش و طوسی، شیک و به‌روز

Best-ideas-about-Spring-Style-4

اگر جزو دسته عاشقان رنگ بنفشید، باید بدانید یکی از زیباترین ترکیب‌ها را طوسی کمرنگ در کنار بنفش خواهد ساخت. بنفش بادمجانی خودش آنقدر روح و نشاط دارد که برای ست کردن لباس با آن بهتر است دیگر از ترکیب رنگی‌های قوی و تیره استفاده نکنید. این طوسی روشن و خنثی در کنار بنفش بادمجانی ترکیب هوشمندانه‌ای خواهد ساخت. هم از تأثیر رنگ بنفشان کم نخواهد کرد و هم تناژی از رنگ‌های تیره دلگیرتان نمی‌کند. برای آقایان ترکیب کت طوسی و پیراهن بنفش بسیار جالب‌توجه است. اگر هم خانم هستید حتماً یک مانتوی طوسی روشن دارید یا خواهید داشت؛ شال بنفش بادمجانی با این رنگ مانتو عالی به نظر خواهد رسید. دامن بنفش و پیراهن طوسی هم هارمونی شیکی خواهد ساخت که حتماً خوشتان خواهد آمد. در مطالب بعدی برایتان از ترکیب‌های رنگی بیشتر خواهیم نوشت.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط