آقایان

چطور یک هدیه مردانه کاربردی بخریم؟

Philips-Hair-Trimmer.jpg

تابه‌حال فکر کرده‌اید کاربردی‌ترین هدیه‌ای که می‌توانید به همسرتان بدهید چه چیزی می‌تواند باشد؟ به‌احتمال‌زیاد یکی از اولین‌ها گزینه‌هایی که به ذهنتان می‌رسد یک ماشین اصلاح صورت خواهد بود. در این مطلب «نیکوپی» برایتان از مدل‌های مرغوب و فوق‌العاده ماشین اصلاح خواهد گفت. همه این مدل‌های از برند جهانی و باکیفیت فیلیپس برایتان انتخاب شده‌اند.

ماشین اصلاح سروصورت فیلیپس مدل HC9450، دستیار تمام‌عیار

Philips-HC5450

این ماشین اصلاح خوش‌دست فیلیپس ازنظر طراحی و شکل ظاهری در زمان عرضه به‌شدت موردتوجه واقع شد. تیغه‌های تیتانیومی مرغوبی دارد که دوامش مثال‌زدنی است. نکته جالب و منحصربه‌فرد این ماشین اصلاح صفحه لمسی آبی‌رنگ آن است که به شما این امکان را می‌دهد تا طول اصلاح شانه‌های آن را در اندازه‌های مختلف و با دقتی کم‌نظیر تنظیم کنید. این ماشین اصلاح فیلیپس قابلیت جالب دیگری دارد و آن اینکه قدرت موتور خود را به شکل هوشمند با توجه به ضخامت و تراکم موهایتان تنظیم خواهد کرد؛ و این یعنی زمان اصلاح موهای ضخیمتان، موتور دستگاه پرقدرت‌تر کار خواهد کرد. باطری پرقدرت این دستگاه با یک ساعت شارژ شدن 120 دقیقه کار خواهد کرد که در قیاس با دیگر ماشین‌های اصلاح رقم خوبی است. این دستگاه مجهز به سه عدد شانه اصلاح است.

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل S9711، اصلاح خشک و مرطوب

Philips-HC9450

اینکه بشود زیر دوش اصلاح کرد قابلیت جذابی است که هر ماشین اصلاحی ندارد. این مدل ماشین اصلاح برند فیلیپس را می‌توانید با خیال راحت زیر دوش ببرید و راحت‌تر صورتتان را اصلاح کنید. تیغه‌های ضدزنگ فیلیپس S9711، قابلیت خود تیزشوندگی دارند و می‌توانید برای مدت زیادی روی دوام و کارایی‌شان حساب کنید. این ماشین اصلاح سه برس متحرک دارد که موهای ریز صورت را کاملاً اصلاح خواهد کرد.

ماشین اصلاح صورت فیلیپس مدل S7370، برای پوست‌های حساس

Philips-S7370

اگر مخاطبتان همیشه بعد از اصلاح صورتش را خط می‌اندازد و زخمی می‌کند، این مدل ماشین اصلاح صورت فیلیپس این مشکل را حل کرده است. این دستگاه قابلیت اصلاح چرخشی صورت را دارد. این قابلیت علاوه بر اینکه موهای صورت را به شکل کامل پاک‌سازی می‌کند کمترین آسیبی به پوست نخواهد رساند. دور حلقه تیغه‌های این ماشین اصلاح، پوشش نرمی وجود دارد که کمترین اصطکاک را با پوست ایجاد خواهند کرد درنتیجه؛ یک انتخاب عالی برای پوست‌های حساس است. این دستگاه یک چراغ نمایشگر دارد که زمان خالی شدن شارژ و تمیز کردن سری دستگاه را به شما خواهد گفت. این ماشین اصلاح همچنین مجهز به سری خط‌زن و قابلیت اصلاح زیر دوش است. طراحی ارگونومیک و قابل قبولی دارد که آن را تبدیل به یک انتخاب خوش‌دست خواهد کرد.

ماشین اصلاح سروصورت فیلیپس HC5450، بادوام و کاربردی

Philips-S9711

این ماشین اصلاح به شکل برش مستقیم، موهای سروصورتتان را اصلاح خواهد کرد. به زبان ساده‌تر این دستگاه قابلیت خط انداختن موهای صورت را دارد و تقسیم‌بندی موهای صورت و شکل دادن به ریش برایتان آسان‌تر خواهد شد. تیغه این دستگاه تیتانیومی است. بعد از یک ساعت شارژ کردن می‌توانید 90 دقیقه از آن استفاده کنید که عدد قابل قبولی است. استندشارژ این ماشین اصلاح، کار شارژ کردن را برایتان راحت‌تر خواهد کرد. این ماشین اصلاح فیلیپس محصولی خانگی است که کیفیت و دوامش راضی‌تان خواهد کرد؛ امتحانش کنید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط