خانه

بهترین ایده‌ ها برای نورپردازی متفاوت و زیبای منزل کدامند؟

Ideas-for-Home-Lighting.jpg

نور ملایم و زردرنگ خانه در شب برای اغلب ما آرامش‌بخش است. وقت آن است امسال کمی از نورپردازی‌های سقفی فاصله بگیرید و از روشنایی دل‌پذیر آباژورها استفاده کنید. امروز می‌خواهیم برایتان از مدل‌های زیبا و شیک آباژور بگوییم. مدل‌هایی که می‌توانید بسته به چیدمان منزلتان یکی از آن‌ها را انتخاب کنید و از روشنایی جذابشان در شب لذت ببرید. با «نیکوپی» همراه شوید.

آباژورهای ایتالیایی کلاسیک

Ideas-for-Home-Lighting-1

بهترین انتخاب برایتان است اگر خانه‌ای به سبک کلاسیک چیده‌اید. معمولاً اندازه کوچک و جمع‌وجوری دارند و درعین‌حال در دکوراسیون خانه‌تان جلوه فوق‌العاده‌ای خواهد داشت. کافی است روی میزی کوچک در کنار ست مبلمانتان قرارشان بدهید و از زیبایی‌شان هر روز لذت ببرید.

آباژورهای گلدانی، یک اثر هنری ماندگار

Ideas-for-Home-Lighting-2

کافی است یک گلدان زیبا بخرید که برای آباژور شدن دهانه مناسبی داشته باشد. پیدا کردن یک کارگاه تولید و ساخت آباژور و لوستر هم که کار سختی به نظر نمی‌رسد. گلدانتان به‌راحتی توسط اهل‌فن این کار به یک آباژور زیبا تبدیل خواهد شد. سفال‌های قشنگی در بازار هستند که می‌توانید به‌راحتی آن‌ها را تبدیل به یک آباژور متفاوت کنید. اگر حوصله و ذوق ساختن ندارید در بازار هم نمونه‌هایی از این سبک آباژور پیدا خواهید کرد.

آباژورهای کریستال و برنز

Ideas-for-Home-Lighting-3

ترکیبی از شیشه و برنز یا مواد رزینی هستند و در مدل‌ها و رنگ‌های متنوعی ساخته می‌شوند. برای چیدمان کلاسیکتان ایده خوبی هستند که در شب می‌درخشند. آباژورهای کریستالی شیک و جذاب هستند و می‌توانند به دکوراسیون خانه‌تان امسال رنگ و رویی تازه بدهند. اگر ایرانی خریدن برایتان مهم است و به دنبال قیمت مناسب هم هستید، شرکت ایرانی «فار دکور» این مدل آباژور را تولید می‌کند که کیفیت قابل قبولی هم دارد.

آباژورهای پایه چوبی

Ideas-for-Home-Lighting-4

این سبک آباژور معمولاً پایه چوبی خراطی‌شده دارد و سال‌هاست در مجله‌های دکوراسیون دنیا آن را می‌بینیم. قیمتشان معمولاً مناسب است و برای سرویس خواب و قرار گرفتن روی پاتختی‌هایتان هم انتخاب مناسبی خواهد بود. برندهای ایرانی زیادی این کار را تولید می‌کنند و می‌توانید رنگش را بسته به رنگ غالب چیدمان منزلتان انتخاب کنید.

آباژورهای برنجی

Ideas-for-Home-Lighting-5

این سبک آباژورها که بیشتر شکل چراغ مطالعه هم هستند ایده جالب دیگری است که در دکوراسیون مدرنتان جای خودش را پیدا خواهد کرد. خاص و متفاوت به نظر می‌آید و به خاطر برنجی بودنش قطعاً دوام و ماندگاری بالایی دارد و می‌توانید سال‌ها روی کارایی‌اش حساب کنید.

آباژورهای تیفانی، دنیای رنگ و نقش

Ideas-for-Home-Lighting-6

تیفانی شاید زیباترین آباژوری باشد که می‌توانید با خریدنش یک تغییر اساسی در سال 96 به دکوراسیون خانه‌تان بدهید. تکه‌های شیشه با رنگ‌های جذاب که زیبایی‌اش شگفت‌زده‌تان خواهد کرد. تیفانی یک آباژور وارداتی است درنتیجه قیمت نسبتاً بالایی دارد و با حدود 500 هزار تومان می‌توانید یکی از آن‌ها را به خانه برده و از بازی نور و شیشه در شب لذت ببرید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط