خانه

پنج وسیله کاربردی خانه که از خریدشان پشیمان نمی‌شوید

Kitchen-Appliances.jpg

خیلی از ما برای خانه و زندگی‌مان وسایلی می‌خریم که واقعاً به آن‌ها نیازی نداریم. سال‌ها در کابینت‌های خانه‌مان خاک می‌خورند و علاوه بر هزینه زیادی که برایشان کرده‌ایم فضایمان را هم اشغال می‌کنند. اگر منطقی نگاه کنیم وسیله آشپزخانه وقتی به کار می‌آید که زحمتی را از روی دوشمان بردارد و کمک کند سریع‌تر و آسان‌تر آشپزی کنیم. مهم‌تر اینکه، اغلب اوقات از آن استفاده کنیم و به قولی دستیار همیشگی‌مان شوند. در این مطلب می‌خواهیم برایتان از پنج وسیله کاربردی آشپزخانه بنویسیم که می‌توانید روی کاربری همیشگی‌شان حساب کنید و هدیه خوبی هم برای عروس و دامادهای جوان نزدیکتان خواهند بود. با «نیکوپی» همراه شوید.

ساندویچ ساز بخرید

Kitchen-Appliances-1

شاید در نگاه اول ساندویچ ساز به نظرتان وسیله‌ای غیرمفید و لاکچری به نظر بیاید اما درواقع این‌طور نیست. برای وعده صبحانه، درست کردن ساندویچ با نان تست ایده خوبی است. اگر در خانه کودک دارید حتماً می‌دانید اغلب بچه‌ها ساندویچ‌های کوچک با نان تست را دوست دارند و می‌تواند یک میان‌وعده خوب برایشان باشد. همچنین اگر کارمندید و شب‌ها خسته از سر کار برمی‌گردید با کمی پنیر و مایه گوشت یا حتی گاهی وقت‌ها با ژامبون می‌توانید یک شام سبک و راحت درست کنید و فرصت بیشتری برای کارهای شخصی‌تان هم خواهید داشت.

آب مرکبات‌گیر پارس‌خزر

Kitchen-Appliances-2

یک لیوان آب‌پرتقال طبیعی در وعده صبحانه علاوه بر اینکه حالتان را سر صبح حسابی خوب می‌کند سرشار از ویتامین است. در فصول سرد سال هم که اعضای خانواده‌تان زیاد سرما می‌خورند به‌سادگی در گرفتن آب مرکبات کمکتان خواهد کرد. خوبی آب مرکبات‌گیری این است که معمولاً قیمت مناسبی دارد و اگر ایرانی هم باشد و محصول شرکت خوش‌نامی مثل پارس‌خزر، روی دوام و کیفیتش می‌توانید برای سال‌های سال حساب کنید.

مولتی‌کوکر یا همه‌چیز پز

Kitchen-Appliances-3

فکرش را بکنید دیروقت از سر کار می‌آیید و ناگهان دلتان قورمه‌سبزی می‌خواهد. برند «هاردستون»، زودپز برقی‌ای ساخته است که علاوه بر اینکه شما را به هوس‌های غذایی ناگهانی‌تان می‌رساند، می‌توانید انواع غذاها را هم در آن بپزید. انواع خورش‌های ایرانی در کمترین زمان ممکن در این زودپز چندکاره خواهند پخت. زودپز وقتی مهمانی سرزده دارید یا وقت کمی برای غذا پختن دارید بهترین همراهتان در آشپزخانه خواهد شد. این مولتی کوکر حرفه‌ای بیش از 45 دستور پخت از پیش تعیین شده دارد که شما را به یک آشپز حرفه‌ای بدل خواهد کرد.

پلوپز چندکاره پارس‌خزر

Kitchen-Appliances-4

پلوپز، آرام‌پز، بخارپز و گرم نگه‌دارنده غذا همه این‌ها در یک دستگاه تعبیه شده تا بتوانید یک دستیار همه‌کاره در آشپزخانه‌تان داشته باشید. محصولی ایرانی با قیمتی مناسب است و با هزینه‌ای کاملاً منطقی، خریدی خوب و کاربردی برایتان خواهد شد. نکته جالب‌توجه و فوق‌العاده هیجان‌انگیز این پلوپز چندکاره، وصل شدنش به تلفن همراهتان است که می‌توانید بیرون از منزل و حتی از محل کارتان خاموش و روشنش کنید تا به خانه که می‌رسید عطر غذای پخته شده خوشحالتان کند.

دستگاه تصفیه آب بخرید

Kitchen-Appliances-5

آب شهری در خیلی از شهرهای ایران آن‌قدرها که فکرش را می‌کنید مناسب نوشیدن نیست. با خریدن یک دستگاه تصفیه آب مطمئن خیالتان را بابت مضر نبودن آبی که می‌نوشید راحت کنید. یک دستگاه تصفیه آب خوب باید قادر باشد نیترات، زنگ آهن، ذرات معلق ریز در آب، مواد شیمیایی و میکروبی و بوی نامطبوع آب را از بین ببرد.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط