بانوان

زیباترین مدل‌های کفش زنانه برای نوروز 96

Best-New-Womens-Shoes-for-the-New-Year.jpg

اگر خرید لباس عید برایتان یک رسم هر ساله است و از آن لذت می‌برید، این روزها احتمالاً در حال خرید عیدید. کفش یکی از ملزوماتی است که معمولاً وقت عید دیدنی دوست داریم نوی آن را به پا کنیم. امروز می‌خواهیم برایتان از مدل‌های کفش زنانه بنویسیم که برای مجالس و مهمانی‌های پیش‌رویتان مناسب و جذاب‌اند و می‌توانید با دیدنشان ایده بگیرید.

کالج‌های ورنی زنانه

Best-New-Womens-Shoes-for-the-New-Year-1

این سبک کالج را حتماً دیده‌اید. بیشتر برندهای کفش خوب دنیا هم از آن یکی، دو مدل تولید کرده‌اند. استایلی شیک و زیبا دارد و به خاطر ورنی بودنش رسمی و مناسب مهمانی است. در انواع رنگ‌ها وجود دارد و می‌توانید با کیف یا روسری و شالتان ستش کنید. حتماً وقت خرید به نرمی کفه کفش دقت کنید تا در پیاده‌روی‌های طولانی اذیتتان نکند.

پاشنه تخت‌های نوک‌تیز مجلسی

Best-New-Womens-Shoes-for-the-New-Year-2

هم از جنس ورنی و هم چرم اشبالت تولید می‌شوند. تنوع رنگی خوبی هم در بازار دارند. از نقاط مثبتشان زیبایی و شیک بودن با استایل لباس مجلسی و مهمانی است و از نقاط منفی آن‌ها تخت بودن کامل این سبک کفش است. تخت بودن این کفش یعنی نمی‌توانید برای استفاده طولانی‌مدت رویش حساب کنید و پاشنه پایتان را تحت‌فشار قرار خواهد داد؛ اما اگر به دنبال یک کفش مختص مهمانی هستید که پاشنه نداشته باشد، تقریباً می‌شود گفت این یکی بهترین گزینه‌ای است که پیش رو دارید.

 کفش‌های پاشنه بلند کلاسیک

Best-New-Womens-Shoes-for-the-New-Year-3

یک بند باریک و نوک کاملاً گرد با پاشنه‌ای بلند که سال‌هاست آن را در مهمانی‌ها می‌بینید. شیک و همیشگی‌اند و می‌توانید همیشه روی مد روز بودنشان حساب کنید. با انواع لباس‌های مجلسی مثل پیراهن، کت‌ودامن و مانتوهای مجلسی به‌خوبی ست می‌شوند و بسته به جنسشان قیمتشان متفاوت است.

کالج‌های زنانه راحت و استاندارد

Best-New-Womens-Shoes-for-the-New-Year-4

اگر شما هم مثل من استاندارد بودن کفش برایتان اولویت مهم‌تری نسبت به زیبایی‌اش دارد، بهتر است سراغ این سبک کالج‌های استاندارد بروید. برندهای خوب و مطمئنی چون «اکو» این مدل کالج‌ها را تولید می‌کنند. خوبی این کالج‌های استاندارد و باکیفیت این است که برای پیاده‌روی‌های طولانی می‌توانید رویشان حساب کنید و تقریباً برای استفاده روزمره‌تان هم انتخاب خوبی هستند.

کفش‌های بنددار چرمی زنانه

Best-New-Womens-Shoes-for-the-New-Year-5

شیک، جوان‌پسند و کاملاً کاربردی هستند. این مدل کفش‌های زنانه چند سالی است حسابی مد شده‌اند و معمولاً جنسشان از چرم است. طرح‌هایی ظریف رویشان حک شده و مناسب مهمانی و حتی استفاده روزانه‌اند و این یعنی بعد از چند بار پوشیدن بی‌مصرف نمی‌شوند و می‌توانید برای قرارهای رسمی‌تان هم بپوشیدشان.

پاشنه‌بلندهای زنانه؛ زیبا و دل‌فریب

Best-New-Womens-Shoes-for-the-New-Year-6

سادگی همیشه زیباست. این مدل کفش‌ها سادگی قشنگی دارند و اگر با کیف‌های کوچک دستی ستشان کنید جذاب به نظر می‌آیند. همچنین اگر لباس‌های مجلسی پرکاری انتخاب کرده‌اید این مدل کفش بهترین انتخابی است که پیش رو دارید. پاشنه‌های نوک‌تیز که چند سالی است دوباره مد شده‌اند هم گزینه خوب و بروز دیگری است که می‌توانید به خریدنش فکر کنید.

مطالب مرتبط:

بهترین مدل‌های کیف دستی زنانه برای عید ۹۶

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط