مناسبت ها

چند پیشنهاد هدیه نوروزی خوشبو برای خانم ها و آقایان جوان

perfume-for-new-yaer-gift.jpg

عطر و اودکلن ازجمله محبوب‌ترین گزینه‌های هدیه دادن برای مناسبت‌های مختلف هستند. از سوی دیگر معمولاً قیمت عطر و اودکلن‌های محصول برندهای مشهور دنیا، چندان توجیه اقتصادی برای اکثر افراد به‌خصوص جوان‌ترها ندارد و به همین خاطر کمتر کسی برای عیدی دادن به سراغ این گزینه می‌رود. اگر برای عید امسال قصد دارید کمی متفاوت‌تر عمل کنید و به عزیزانتان عطر و اودکلن هدیه بدهید به پیشنهادهای خوشبو و مقرون‌به‌صرفه‌ای که در این نوشتار از برند فرانسوی مشهور «Lomani» به شما معرفی می‌کنیم هم فکر کنید.

1. عطر زنانه Trendy by lomani؛ فریبنده و دلربا

01-Lomani_Trendy

یکی از فریبنده‌ترین عطرهای زنانه برند «لومانی» که مشکل‌پسندترین خانم‌ها را هم شیفته خودش می‌کند. رایحه ابتدایی عطر حاصل ترکیب کشمش قرمز و سیاه است. پس‌ازآن بوی خوش یاسمن، زنبق، سوسن و رز مشامتان را می‌نوازد و رایحه وانیل، لوبیاتونکا و نعناع‌هندی حسن‌ختام این عطر دل‌فریب و خوشبو است.

2. عطر زنانه Lomani Fancy؛ شاد و سرخوش

02-Lomani-Fancy

یک عطر شاد و سرخوش زنانه که از همان ابتدا با بوی میوه‌های آبدار مشامتان را نوازش می‌دهد. رایحه ابتدایی عطر بوی یاسمین، شکوفه‌های پرتقال و گل‌سرخ صدبرگ آغاز می‌شود. رایحه پایه یا همان رایحه ماندگار عطر هم بوی خوش وانیل، لوبیاتونکا و نعناع‌هندی است.

3. عطر زنانه LOMANI BELLA؛ عطر شب‌های زیبای بهاری

اگر دلتان می‌خواهد یک عطر میوه‌ای هوس‌انگیز را برای شب‌های بلند زمستان به کلکسیون عطرهایتان اضافه کنید پیشنهاد ما به شما «LOMANI BELLA» است. اگر هم به‌عنوان یک آقا قصد خرید یک عطر رمانتیک برای همسرتان را دارید «LOMANI BELLA» یک انتخاب درخشان و هیجان‌انگیز است که با بوی شکوفه‌های پرتقال و فلفل‌صورتی‌شیرین آغاز می‌شود و بعد از مدت کوتاهی رایحه ثانویه عطر با بوی خوش هلو و تمشک قرمز، سوسن و یاسمین از راه می‌رسد؛ اما قلب عطر یا همان رایحه پایه و ماندگارش بوی وانیل، لوبیاتونکا و نعناع‌هندی است که درمجموع «LOMANI BELLA» را تبدیل به گزینه‌ای منحصربه‌فرد برای مناسبت‌هایی مثل هدیه عید نوروز تبدیل می‌کند.

4. عطر زنانه LOMANI FANTASTIC؛ بانوی لوکس

04-LOMANI-FANTASTIC

باز هم یک عطر میوه‌ای شگفت‌انگیز با طراحی شاد ظاهرش که به زن محبوب شما احساس بانویی مجلل و لوکس را می‌دهد. رایحه ابتدایی عطر بوی میوه‌های آبداری مثل توت‌فرنگی، گلابی و سیب است. به‌تدریج مشامتان با بوی هلو و تمشک آشنا می‌شود و رایحه پایه و ماندگار عطر بوی ناب شکوفه‌های پرتقال و میوه ولیک است.

5. عطر زنانه LOMANI COUTURE؛ از سرزمین‌های شرقی

05-LOMANI-COUTURE

یک عطر شیک برای خانم‌های شیک و بلندپرواز. ترکیب بوی گلی میوه‌ای این عطر همه آنچه از یک عطر خوشبو و ملایم انتظار دارید را به شما می‌دهد. شکوفه‌های پرتقال و فلفل‌شیرین‌صورتی نخستین رایحه‌ای است که از «COUTURE» به مشام می‌رسد. پس‌ازآن بوی خوش هلو و تمشک که در هاله‌ای از رایحه سوسن و زنبق و بوی شیک گل‌یاسمین احاطه‌شده هوش از سر اطرافیانتان می‌پراند؛ اما آنچه رنگ و بوی شرقی به این عطر می‌بخشد رایحه شکوفه‌های وانیل است که با لوبیا تونکا و نعناع‌هندی ترکیب‌شده و شما را با سرزمین‌های اساطیری شرق پیوند می‌دهد.

6. عطر زنانه Lomani Sensual؛ هوس‌انگیز و خوشگذران

اساس این عطر زنانه جذاب، تازگی، طراوت و خوشگذرانی است و اتفاقاً نامی هم که برای این عطر انتخاب شده تمام‌وکمال اصل مطلب و مانیفست سازندگان عطر را مشخص می‌کند. بوی عطر مخلوطی از رایحه میوه و نت‌های سبز، گل‌یاسمن، زنبق‌سفید، یلانگ‌یلانگ، سوسن، پرتقال، نت‌های ادویه‌ای، چوب‌صندل، سدر، وانیل، مشک و عنبر است که همه‌چیز را برای یک عطر هوس‌انگیز و نفسانی آماده می‌کند. شیشه مشکی و صورتی شیک و طراحی خوش‌نقش‌ونگار آن نوید یک هدیه دوست‌داشتنی رمانتیک را می‌دهد.

7. عطر مردانه LOMANI WHITE INTENSE؛ بدون زمان و مدرن

07-LOMANI-WHITE-INTENSE

LOMANI WHITE INTENSE مملو است از بوی خوش مرکبات و یک پایه چوبی که همین امر آن را به یک عطر مردانه بدون زمان و مدرن تبدیل می‌کند. اگر مرد زندگیتان به ترکیب بوی چوب و میوه علاقه‌مند است این عطر خوشبو برای او به‌منزله یک هدیه منحصربه‌فرد است. رایحه ابتدایی عطر با بوی ترنج و لیموی ایتالیایی و عصاره هل به استقبال شما می‌آید. بلافاصله بعدازاین نوازش لطیف، عطر گیاه یلانگ‌یلانگ، چوب‌سدر و اطلس همه‌جا را پر می‌کند تا این‌که سرانجام مشک‌سفید، خس‌خس و چوب، رنگ و بوی مردانه عطر را کامل کند.

8. عطر مردانه NEW TOWN SEDUCTEUR BY LOMANI؛ برای مردان عاشق پیشه

08-NEW-TOWN-SEDUCTEUR-BY-LOMANI

«NEW TOWN SEDUCTEUR BY LOMANI» یک عطر مردانه خوشبو و مدرن برای مردان شیک‌پوش و البته عاشق‌پیشه است. رایحه ابتدایی عطر با بوی لیمو و ترنج فضا را پر می‌کند و پس‌ازآن بوی کلاسیک اسطوخودوس، خزه و بلوط مثل موج دریا عقل و هوش را از سر اطرفیان می‌برد. درنهایت یک رایحه چوبی دلنشین که حاصل بوی مشک سفید است رایحه‌ای از یک عطر مدرن را در فضا می‌پراکند.

9. عطر مردانه LOMANI WHITE GOLD؛ پرانرژی و شاد

09-LOMANI-WHITE-GOLD

یک عطر پرانرژی و شاد که با رایحه میوه‌های خوشبو و گیاه معطر Cardamon که گیاهی بومی نواحی گرمسیر قاره آسیاست آغاز می‌شود. یک عطر گلی میوه‌ای با رایحه غالب گیاه یلانگ‌یلانگ و برگ‌های درخت سدر رنگ و بویی مردانه به آن می‌بخشند. در پس رایحه این عطر مردانه بوی چوب درخت سدر و گیاه خس‌خس مشامتان را می‌نوازد.

10. عطر مردانه LOMANI ORIGINAL؛ تپش‌های عاشقانه قلبم

10-LOMANI-ORIGINAL

عطری مردانه و خوشبو با شیشه و بسته‌بندی شیک و خاص که آن را به‌عنوان گزینه‌ای مناسب برای هدیه‌دادن مطرح می‌کند. رایحه ابتدایی عطر بوی خوش ترنج، اسطوخودوس، رزماری و سروکوهی است. عطر با رایحه برگ‌های گل‌بنفشه و گل‌شمعدانی ادامه پیدا می‌کند و سرانجام بوی مشک، چوب‌صندل، سدر و عنبر در فضا پراکنده می‌شود. «LOMANI ORIGINAL» یک عطر هوس‌انگیز، با طراوت و مدرن است که به قول سازندگانش قلب هر زن رمانتیکی را به تپش درمی‌آورد.

11. عطر مردانه LOMANI BLUE SKY؛ زیر آسمان آبی

11-LOMANI-BLUE-SKY

LOMANI BLUE SKY را اسپری کنید و در هوایی تازه و با طراوت زیر «آسمان آبی» نفس بکشید. «LOMANI BLUE SKY» در سال 2014 به بازار آمد و با بوی غالب رز ترکی و نعناع‌هندی به همراه پرتقال و خس‌خس، عطری منحصربه‌فرد و خوشبو را به آقایان مشکل‌پسند معرفی کرد. بویی ملایم از میوه درخت جوز حال‌وهوایی مردانه به آن می‌بخشد که همگان را شیفته خودش می‌کند.

12. عطر مردانه LOMANI SANTIAGO؛ عطر هفتاد و دو ملت

12-LOMANI-SANTIAGO

یک عطر چوبی جذاب و خوشبو که بوی نارنگی برزیلی و لیموترش هاییتی آن را تبدیل به عطری مرکباتی و منحصربه‌فرد کرده است. رایحه اصلی عطر بوی خوش فلفل سرزمین‌های ماداگاسکار است و این در حالی است که نعناع‌هندی و مشک‌اندونزی رنگ و بویی شرقی به آن می‌دهند و بوی خوشش را تکمیل می‌کنند. با این تفاسیر با یک عطر هفتاد و دو ملت طرف هستیم که بعید نیست از پس راضی کردن اکثر سلیقه‌ها بربیاید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط