مناسبت ها

با خاص‌ترین هدیه های روز مادر بیشتر آشنا شوید

Mothers-Day-gift.jpg

همه مادرانمان از اینکه روز مادر با خرید هدیه به یادشان باشیم، خوشحال می‌شوند. با نزدیک شدن این روز قشنگ شاید خیلی از شما برای خرید هدیه فکر کرده‌اید و به دنبال ایده‌های ماندگار برای قدردانی هرچند کوچک از مادرانتان هستید. خبر خوب اینکه «نیکوپی» امروز برایتان مدل‌های زیبایی از طلا و جواهر را در نظر گرفته که زیبا و چشم‌نوازند و برای انتخاب بهتر کمکتان خواهند کرد.

سینه‌ریز بخرید

Mothers-Day-gift-1

سینه‌ریز جواهری همیشه محبوب در بین زنان میان‌سال و مسن بوده است. این سبک گردنبند را به‌احتمال‌زیاد مادران ایرانی دوست دارند. در انواع سبک‌ها و مدل‌ها طراحی و فروخته می‌شوند. مدل‌های ترکیب طلا و فیروزه زیبایی چشم‌نوازی دارند و پر از حس‌های خوب و انرژی مثبت سنگ فیروزه هستند. سینه‌ریز طلا انتخاب گران‌قیمت و شکیلی است.

انگشترهای مروارید کلاسیک

Mothers-Day-gift-2

انگشتر انتخاب خوب دیگری است که مدل مرواریدش حسابی دل‌نشین و دوست‌داشتنی است. مروارید، کلاسیک و با اصالت است و اگر روی رکابی ظریف و زیبا سوار شود یک ترکیب عالی خواهد ساخت که می‌توانید به زیبایی‌اش مطمئن باشید. یک انگشتر ظریف مروارید انتخابی نسبتاً ارزان است که روز مادر خوبی را برای مادرتان رقم خواهد زد.

گردنبندهای بلند زنانه

Mothers-Day-gift-3

این سبک گردنبندها شیک و در مجالس رسمی بسیار کاربردی هستند. انداختن این گردنبندهای بلند روی لباس شب ایده جالب و محبوب دیگری است که مادرتان از آن استقبال خواهد کرد. خوبی دیگر گردنبندهای بلند این است که دو مدل کاربری دارند و اگر بخواهید آن‌ها را با بلوز و کت‌ودامن ست کنید کافی است دو بار دور گردن بپیچیدشان.

دستبندهای کلاسیک طلا

Mothers-Day-gift-4

دستبندهای این‌چنینی با بافت زنجیرمانندشان از دیروز تا همیشه مد هستند. معمولاً بین مادران پرطرفدارند و هم‌نشینی‌شان در کنار ساعت مچی هارمونی زیبایی خواهد ساخت. یک هدیه کم‌ریسک و کاربردی است که هم برای استفاده روزانه و هم در مجالس رسمی مناسب به نظر می‌رسد.

گردنبند مروارید و طلا

Mothers-Day-gift-5

قبل‌ترها از زیبایی ترکیب طلای زرد و مروارید برایتان گفته‌ایم. هارمونی دل‌نوازی که هرچه از چشم‌نوازی‌اش بگوییم کم گفته‌ایم. در مهمانی‌ها می‌درخشد و با اغلب لباس‌های شب و مجلسی ترکیب مناسبی خواهد شد. ست کردنش هم با یک گوشواره ساده مرواریدی کار چندان سختی نخواهد بود. یادتان باشد قبل از خریدن چنین هدیه‌ای حتماً درباره مشخصات مروارید طبیعی تحقیق کنید.

گوشواره‌های یشمی

Mothers-Day-gift-6

سنگ آرامش‌بخش و زیبای یشم با رنگ فوق‌العاده‌اش نوید خوشبختی می‌دهد. ترکیب طلا با این سنگ دل‌نشین برای مادرتان هدیه‌ای فوق‌العاده خواهد بود. سنگ یشم آن‌قدر قشنگ است که در ساده‌ترین شکل طراحی طلا که این گوشواره است چشم‌نواز و زیباست. مدل‌های گردنبند و دستبند با ترکیب یشم هم طراحی و ساخته‌شده‌اند و دستتان برای انتخاب باز است.

گردنبند یاقوت

Mothers-Day-gift-7

شکوه و زیبایی یک گردنبند یاقوت خیره‌کننده است. هدیه‌ای ماندنی خواهد شد که به دست‌به‌جیب شدنش هم می‌ارزد. این سنگ قیمتی در چهار رنگ اصلی قرمز، زرد، کبود و سفید است و بعد از الماس بیشترین مقاومت را بر روی آتش دارد. از خواص یاقوت بسیار گفته‌اند و آن را در درمان بیماری‌ها مؤثر دانسته‌اند هرچند خواص سنگ‌ها به شکل علمی اثبات نشده است؛ اما معمولاً هرکدام از ما با یک سنگ طبیعی حس بهتری داریم که شاید انرژی‌های طبیعی خاصی به ما منتقل می‌کند. یاقوت سنگ قیمتی و بی‌نظیری است که داشتن جواهرش حتماً مادرتان را خوشحال خواهد کرد.

مطالب مرتبط:

بهترین و ماندگارترین هدیه های روز زن کدامند؟

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط