خانه

زیباترین ظروف برای یک پذیرایی شیک در نوروز 96

Silvia-Serving-Ware.jpg

یک قهوه داغ در یک فنجان زیبای سفیدرنگ روزهای آخر اسفند می‌چسبد. سفید، نماد پاکیزگی و پاکی است و غذا خوردن در ظروف سفیدرنگ حس خوبی دارد. اگر به یک پذیرایی شیک و به‌یادماندنی در ظروف سفیدرنگ علاقه دارید این مطلب «نیکوپی» را حتماً بخوانید. امروز برایتان از ظروف سفیدرنگی نوشته‌ایم که در نوروز امسال می‌توانید با آن‌ها میهمانی‌های درخشان و بی‌نظیری برگزار کنید.

بشقاب‌های مادام کوکو

Silvia-Serving-Ware-1

طرح‌های برجسته سفید بر زمینه‌ای کاملاً سفیدرنگ، بشقاب‌هایی شیک ساخته است که رنگ‌های غذا را چندین برابر زیباتر نشان خواهد داد. برند ترکیه‌ای «مادام کوکو» بشقاب‌های ساده قشنگی دارد که شیک و جذاب‌اند و می‌توانید در پذیرایی‌هایتان روی زیبایی‌شان حساب کنید. مشابه ارزان‌تر و ایرانی برای بشقاب‌های یکدست سفید با طرح برجسته، برند چینی زرین است که سری «رادیانس» خود را با نقش برجسته سفیدرنگ تولید کرده است.

شیرینی‌خوری‌های سفیدرنگ چند طبقه

Silvia-Serving-Ware-2

این سبک شیرینی‌خوری‌های شیک و زیبا معمولاً دو یا سه‌طبقه هستند. اگر بخواهید هدیه‌ای کاربردی و زیبا هم بخرید این شیرینی‌خوری‌ها گزینه خوبی خواهند بود. معمولاً فضای کافی و خوبی برای چیدن شیرینی‌های مختلف دارند و برای عیددیدنی‌ها هم حسابی به کارتان خواهند آمد. برند «سیلویا» مدل‌هایی مشابه این شیرینی‌خوری‌ها تولید می‌کند و قیمت مناسبی هم دارد.

SANNING یک ماگ فوق‌العاده

Silvia-Serving-Ware-3

از زیباترین ماگ های برند معروف آیکیاست که برای خوردن چای عالی است. در مهمانی‌ها هم یاورتان به وقت پذیرایی خواهد بود و یک میز صبحانه فوق‌العاده را برای میهمانانتان خواهد چید. رنگ یکدست سفیدش این قابلیت را دارد که با هر رنگ ظرفی ست شود و از دردسر ناهماهنگی ظروفتان هم خلاص خواهید شد.

گلدان سفید، زیبا و رؤیایی

Silvia-Serving-Ware-4

گلدان سفید تنوع زیادی دارد. از مدل‌های کاملاً ساده تا طرح‌های برجسته گل‌دار. خریدن این مدل گلدان‌ها کار راحتی است و در فروشگاه‌های دکوری و اکسسوری‌فروشی به‌راحتی پیدایشان می‌کنید. در مطلب «چگونه گل خشک‌هایی زیبا در منزل خود داشته باشیم؟» برایتان از گل‌های زیبای خشک و روش‌های تهیه آن‌ها نوشتیم. می‌توانید این گلدان‌های زیبا را با این گل‌های خوش آب و رنگ پر کنید و این تصویر ژورنالی زیبا را به شکل واقعی در منزل خود داشته باشید.

SKYN آیکیا، فنجانی مدرن

Silvia-Serving-Ware-5

فنجان سفید آیکیا با طراحی ساده و مدرنش برای شما طراحی‌شده است اگر ظروف بدون جزییات و مینیمال را دوست دارید. برای خوردن چای و قهوه و یک پذیرایی ساده و شیک مناسب است و روی‌هم‌رفته فنجان همراه و دل‌نشینی برایتان خواهد شد.

اردورخوری‌های سفید رنگ

Silvia-Serving-Ware-6

اردورخوری ظرفی کاربردی برای پذیرایی‌های عید نوروز است. انواع میوه‌های خشک و سالاد و زیتون را می‌توانید داخلش بریزید و فضای تفکیک‌شده‌اش ایده جالبی است. این اردورخوری‌های سفیدرنگ که حسابی هم مد هستند روی میز ناهارخوری‌تان جلوه خوب و چشمگیری خواهند داشت و به میز نظم خوبی هم خواهند داد. برند سیلویا این سبک اردورخوری را تولید کرده و می‌توانید روی کیفیت و دوامش حساب کنید. به‌علاوه اینکه قیمت مناسبی هم دارد. دیگر چه چیزی بهتر از این؟

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط