مناسبت ها

هدیه هایی فوق العاده برای عیدی دادن به کودکان در نوروز ۹۶

New-Year-gift-to-children.jpg

رسم خوشایند هدیه دادن وقتی بیشتر به دلمان خواهد چسبید که شادی ناب و واقعی یک کودک را با خودش داشته باشد. دیدن خوشحالی یک کودک بعدازاینکه با یک عروسک کادوپیچ شده روبه‌رو می‌شود، حال همه‌مان را خوب خواهد کرد. عروسک‌ها قشنگ‌اند چون دوست کودکانمان‌اند و همراه لحظات خوش زندگی‌شان خواهند بود. در این مطلب می‌خواهیم برایتان از چند مدل عروسک قشنگ و دوست‌داشتنی بنویسیم که می‌توانید با خریدنشان لبخند و شادی را به خود و کودکتان هدیه بدهید. با «نیکوپی» همراه باشید.

خواستنی مثل مینیون

New-Year-gift-to-children-1

شخصیت‌های بانمک کارتن مینیون را بیشتر بچه دیده‌اند و دوست دارند. اگر کودک شما هم یکی از طرفداران مینیون‌هاست دیدن این عروسک حسابی خوشحالش خواهد کرد. ساخته‌شده از پلی‌استر است و بافت نرم و دوست‌داشتنی‌اش به پوست کودکتان آسیب نخواهد رساند.

هلوکیتی‌های خوشمزه

New-Year-gift-to-children-2

عروسک‌های لطیف هلوکیتی بین بچه‌ها واقعاً پرطرفدار است. این هلوکیتی‌های خوشمزه پرتقالی با رنگ خواستنی‌شان همراهی صمیمی و گرم برای کودکتان خواهد شد. کودکان معمولاً رنگ‌های نارنجی و زرد را دوست دارند و حس نشاط و شادی دل‌انگیزی به آن‌ها خواهد داد.

خرگوش‌های همیشگی

New-Year-gift-to-children-3

بعید می‌دانم عروسک دلنشین خرگوش را کسی دوست نداشته باشد. خرگوش‌های پولیشی مهربانی که همیشه دوست کودکان بوده‌اند در رنگ‌ها و انواع مختلفی در بازار فروخته می‌شوند. خرید یکی از آن‌ها از آن انتخاب‌های کم ریسکی است که می‌توانید به هدیه دادنش مطمئن باشید.

خرس‌های خاطره‌انگیز

New-Year-gift-to-children-4

خرس از آن دسته عروسک‌هایی است که هم برای بچه‌ها و هم بزرگ‌سالان هدیه می‌برند و حتی می‌شود گفت نمادی از عشق هم هست. یک خرس زیبا و دوست‌داشتنی که کودکتان آن را در آغوش بگیرد و به خواب برود هدیه جذابی خواهد شد که در خاطره‌های کودکی‌اش خواهد ماند.

سنجاب عصر یخ

New-Year-gift-to-children-5

اغلبمان کارتن زیبای عصر یخبندان را دیده‌ایم و شخصیت «اسکرت» سنجاب بانمک این کارتن را به یاد داریم. شخصیتی دوست‌داشتنی که از بلوطش جدا نمی‌شد و برای از دست ندادنش هر کاری می‌کرد. این سنجاب خواستنی هدیه جالب دیگری است که خاطره این کارتن زیبا را برای کودکتان زنده خواهد کرد. از پلی‌استر ساخته‌شده و این خوبی را دارد که قابل شست‌وشوست و خیالتان بابت تمیزی اسباب‌بازی کودکتان راحت خواهد بود.

خروس چاق دوست‌داشتنی

New-Year-gift-to-children-6

این خروس‌های چاق با طراحی قشنگشان جایشان را خیلی زود در دل کودکتان باز خواهند کرد و از داشتنش قطعاً خوشحال خواهد شد. جنسشان از پلی‌استر است و این خوبی را دارد که کودکتان را با اسم‌های حیوانات هم آشنا خواهد کرد. چند رنگ دارند که می‌توانید بسته به علاقه کودکتان به رنگ‌ها یکی از آن‌ها را برایش هدیه بخرید.

عروسک‌های حیوانات سافاری

New-Year-gift-to-children-7

سافاری Safari یک برند اسباب‌بازی است که ماکت‌های پلاستیکی حیوانات تولید می‌کند. برای بالا بردن اطلاعات کودکان دیدن انواع حیوانات و آشنا شدن با آن‌ها بسیار مفید است و یک هدیه ماندگار و علمی خواهد بود؛ مثلاً این کوالای دوست‌داشتنی از سری محصولات این برند خوشنام است که جنسش از پلاستیک فشرده و در رعایت جزییات یک نمونه موفق است. در طراحی حیوانات این برند سعی شده ماکت‌ها بیشترین شباهت را به نمونه اصلی داشته باشند و این یک مزیت فوق‌العاده به نظر می‌رسد.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط