خانه

با این نظم دهنده‌ها راحت‌تر خانه‌ تکانی کنید

Closet-Organization.jpg

رسم قشنگ خانه‌تکانی دم عید اگر نبود سال نو بوی تازگی نمی‌داد. اغلب ما نظم و تمیزی را دوست داریم و قبل از شروع سال جدید یک تکان اساسی به منزلمان می‌دهیم. وسایل زیادی که فضایمان را شلوغ کرده‌اند را اگر نیاز نداریم بهتر است ببخشیم و اگر نیاز داریم نظمشان دهیم. در این مطلب از نظم‌دهنده‌های جالبی از برند سوئدی آیکیا برایتان نوشته‌ایم که به بهترین شکل ممکن می‌توانند خانه و زندگی‌تان را سروسامان دهند. با «نیکوپی» همراه شوید.

میز تحریر منظم با Kvissle

Closet-Organization-Kvissle-1

گیره‌های کوچک کاغذ، چسب، منگنه و قیچی که روی میز تحریرتان را شلوغ و بی‌نظم کرده‌اند را با این نظم‌دهنده جذاب آیکیا جمع‌وجور کنید. نکته جالب‌توجه این ست آیکیا، جعبه‌ای است که برای قرار دادن سه‌راهی تعبیه شده است. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که فکر می‌کنید سه‌راهی برق در خانه‌تان چهره زشتی دارد در این جعبه بگذاریدش و خیال خودتان را برای همیشه راحت کنید.

با Pallra زیورآلاتت را سروسامان بده

Closet-Organization-Pallra-2

رنگ‌های متنوع و قشنگی دارد و سه‌طبقه متحرکش استفاده از آن را راحت‌تر کرده است. برای نظم دادن به جواهراتتان قبلاً در مطلب «بهترین مدل‌های جاجواهری کدام‌اند؟» برایتان نوشته‌ایم. ikea pallra هم ایده خوش‌رنگ و ساده دیگری است که میز آرایشتان را سروسامان داده و حتی زیباترش خواهد کرد.

Svira نظم‌دهنده کشو

Closet-Organization-Svira-3

لباس‌های در هم گره خورده و بی‌نظم کشو جدا صحنه آزاردهنده‌ای است. آیکیا این مشکلتان را با svira حل کرده است. می‌توانید لباس‌هایی مثل جوراب، کراوات و لباس‌های زیرتان را با خیال راحت در آن قرار دهید و وقتی نیازشان دارید از سردرگمی نجات پیدا کنید.

Höfta یک ایده اقتصادی

Closet-Organization-Höfta-4

این نظم‌دهنده برند آیکیا جنسش از پلاستیک است و به‌راحتی با قیچی بریده می‌شود. یک راه‌حل ارزان و عالی برای تقسیم کشوی لباستان است که با قیمت کمتر از سه دلار در سایت این برند خوش‌نام فروخته می‌شود. خودتان هم می‌توانید با وسیله‌ای مشابه höfta کشویتان را از بی‌نظمی نجات دهید. خلاقیت خوبی هم خواهد شد.

Pluring راه‌حلی کاربردی

Closet-Organization-Pluring-5

از میله کمد دیواری‌تان به‌راحتی آویزان می‌شود و بیشتر از آنچه فکرش را بکنید برایتان فضا ذخیره خواهد کرد. در جیب‌های بغلش می‌توانید جوراب‌هایتان را نظم بدهید و برای همیشه از گم کردنشان خلاص شوید. حتماً نیازی نیست pluring در کمد دیواری آویزان شود. هر میله‌ای که این قابلیت را داشته باشد می‌تواند این سامان‌دهنده کاربردی لباس را برایتان نگه دارد.

Knuff نظم‌دهنده کاغذ

Closet-Organization-Knuff-6

جمع‌کردن کاغذها یکی از کارهای هر ساله‌مان وقت خانه‌تکانی است. این نظم‌دهنده آیکیا ایده خوب و ارزانی برای سروسامان دادن به کاغذهایتان است. خودتان هم می‌توانید با خریدن وسیله‌ای مشابه Knuff کتابخانه‌تان را منظم کنید. Knuff همچنین ایده‌ای عالی در کابینت ظرف‌شویی‌تان است و می‌تواند جای خوبی برای نظم دادن شوینده‌هایتان شود.

Knarra نظم‌دهنده لباس‌های چرک

Closet-Organization-Knarra-7

اگر سبد بلندی برای جمع‌کردن لباس‌های چرکتان ندارید، حتماً امسال برای خریدنش اقدام کنید. این سبد آیکیا این خوبی را دارد که ظرفیتش بالاست و همه رخت چرک‌هایتان را سامان خواهد داد. دوام خوبی دارد و می‌توانید روی کیفیتش حساب کنید.

Fjälla برای لباس‌های ارزشمندتان

Closet-Organization-Fjälla-8

این جعبه‌های قشنگ آیکیا خاطره‌انگیزند و طرحی دوست‌داشتنی دارند. در خانه‌تکانی عیدتان می‌توانید لباس‌های بافتنی باارزش و زیبایتان را در Fjälla بگذارید و با خیال راحت در کمد یا زیر تخت نگهداری‌شان کنید. این جعبه‌ها آن‌قدر زیبا طراحی‌شده‌اند که حتی اگر بخواهید می‌توانید در گوشه‌ای از اتاق روی هم بچینیدشان و به‌عنوان عنصری تزیینی از دیدنشان لذت ببرید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط