بانوان

مدل‌های شیک و زیبای ناخن برای عید 1396 کدامند؟

Stylish-and-beautiful-nail-models-for-the-New-Year.jpg

اغلب ما دوست داریم در نوروز شیک‌پوش و مرتب به نظر بیاییم. اینکه چقدر برای استایل نوروزی‌تان هزینه می‌کنید مهم نیست. گاهی با یک لباس ساده می‌توانید باوقار و شیک به نظر بیایید اگر اصول ست کردن لباس‌هایتان را بلد باشید. یکی از مواردی که هنگام عید دیدنی مهم است؛ مرتب کردن و مدل دادن به ناخن‌ها متناسب با لباستان است. در این مطلب «نیکوپی» برایتان از مدل‌های ناخن زیبایی نوشته است که می‌توانید یکی از آن‌ها را متناسب با لباستان انتخاب کرده و روی ناخنتان طراحی کنید. برای مدل‌های کار شده‌تر هم می‌توانید از یک ناخن‌کار ماهر کمک بگیرید.

شکوفه‌های بهاری

Stylish-and-beautiful-nail-models-for-the-New-Year-1

چه طرحی زیباتر از گل‌های ریز بهاری که نوید سال نو را می‌دهند؟ یک طرح کاملاً مناسب برای عید نوروز که روی دستانتان خوش خواهد درخشید. با لباس‌های ساده و کم‌نقش و نگار کاملاً مناسب به نظر می‌رسد. اگر طرح لباستان شلوغ است، سعی کنید یا به سراغ طرح‌های دیگر بروید یا اینکه گل‌های کوچک‌تر و ظریف‌تری روی ناخنتان بکشید.

درخت زندگی

Stylish-and-beautiful-nail-models-for-the-New-Year-2

طرح شاخه‌های پرپیچ‌وخم نقاشی معروف کلیمت حتی روی ناخن هم دوست‌داشتنی و جذاب از کار درآمده است. با ترکیب طلایی و قرمز اگر لباس روشنی برای عیدتان انتخاب کرده‌اید، مناسب و قشنگ به نظر خواهد آمد. می‌توانید با ترکیب رنگ‌های دیگری چون زمینه روشن و خطوط تیره و متضاد هم امتحانش کنید. ترکیب جالبی خواهد شد.

شیک و منحصربه‌فرد

Stylish-and-beautiful-nail-models-for-the-New-Year-3

ترکیب این سه رنگ در طراحی ناخن همیشه محبوب و جذاب بوده است. طلایی، سفید و زرشکی با لباس تیره یک هارمونی زیبا و درعین‌حال لوکس ایجاد می‌کند. روی ناخن‌های بلند خودش را بیشتر نشان خواهد داد و از همه مهم‌تر اینکه در خانه به‌سادگی با لاک خودتان قابل‌اجراست و این یعنی یک انتخاب مقرون‌به‌صرفه.

جلوه‌ای چشم‌نواز

Stylish-and-beautiful-nail-models-for-the-New-Year-4

اگر در لباستان یک المان از رنگ طلایی بر زمینه‌ای تیره کار شده است، این طرح را حتماً امتحان کنید. تضاد زمینه‌اش با لباستان زیبا به نظر خواهد آمد و رنگ طلایی گل‌ها کاملاً مناسب یک مجلس رسمی مثل عیددیدنی خواهد بود. فقط یادتان باشد برای چنین طرحی با گل‌های درشت حتماً باید ناخن‌هایتان را بلند کنید. اگر ناخنتان خوب بلند نمی‌شود از همین امروز شروع به تقویتش کنید تا دستتان برای طراحی آن‌ها در شب عید باز باشد.

ساده و زیبا

Stylish-and-beautiful-nail-models-for-the-New-Year-5

طرح‌های این‌چنینی در عین سادگی شیک هستند و به‌آسانی در خانه از پس کشیدنشان بر خواهید آمد. کافی است یک لاک مشکی سوزنی که مخصوص طراحی ناخن است و همه‌جا هم به‌راحتی پیدا می‌شود بخرید و کار را شروع کنید. نقره‌ای، نسکافه‌ای و کرم زمینه خوبی برای این سبک طراحی‌ها هستند که معمولاً با هر رنگ لباسی هم ست می‌شوند.

 یک فرنچ شیک

Stylish-and-beautiful-nail-models-for-the-New-Year-6

این سبک فرنچ کردن ناخن‌ها را بهتر است به یک ناخن‌کار ماهر بسپارید. یکی از ناخن‌های هر دستتان را می‌توانید یا رنگی روشن که متناسب با رنگ فرنچتان است گل طراحی کنید. مدل دیگر فرنچ‌ها که کمی متفاوت هم به نظر خواهد آمد، این فرنچ‌های رنگی است که حتماً باید با رنگ غالب لباستان ستش کنید.

تضادی دل‌انگیز

Stylish-and-beautiful-nail-models-for-the-New-Year-7

این یکی طرحی است که نمی‌شود دوستش نداشت. طراحی بی‌نظیر گل قاصدک که نماد خبرهای خوش و خوشبختی است روی ناخن‌های سفیدتان در عید چشم همه را خیره خواهد کرد. می‌توانید یکی از ناخن‌ها را هم مثل عکس مشکی کنید و از زیبایی ناخن‌هایتان در مهمانی‌ها لذت ببرید.

متفاوت و به‌روز

Stylish-and-beautiful-nail-models-for-the-New-Year-8

تکنیک سایه‌روشن یا آمبره مدتی است مد شده و روی مو و ناخن متفاوت و زیباست. آمبره کردن ناخن‌هایتان را شاید خودتان در خانه بتوانید انجام دهید و فیلم‌های آموزشش هم در اینترنت هست؛ اما بهتر است به یک ناخن‌کار مراجعه و خیالتان را راحت کنید. یادتان باشد رنگ غالب را متناسب با رنگ لباستان انتخاب کنید.

برچسب ها :

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط