خانه

بهترین ترکیب‌های رنگی برای تغییر دکوراسیون سال ۹۶ کدامند؟ (بخش دوم)

Color-combinations-for-New-Year-decoration-main-2.jpg

چیدمانی تازه در سال نو حال و هوای خانه‌تان را حسابی عوض خواهد کرد. اگر به دنبال خرید مبلمان جدید هستید بهتر است هر چه زودتر اقدام کنید تا بیشتر از این به شلوغی و ترافیک عید نخورید. در مطلب قبلی برایتان از ترکیب‌های رنگی خوبی گفتیم که وقت خرید مبلمان تازه می‌توانید از آن‌ها کمک بگیرید. این مطلب هم به معرفی ترکیب رنگ‌های دیگری می‌پردازد که دانستنشان برای رسیدن به چیدمانی اصولی و زیبا کمکتان خواهد کرد. با «نیکوپی» همراه باشید.

یک هارمونی آرامش‌بخش

Color-combinations-for-New-Year-decoration-2-1

خاکستری، سبز و کمی قهوه‌ای ترکیب آرامش‌بخشی خواهد شد. سرما و یکنواختی خاکستری با گرمای فرح‌بخش سبز خنثی‌شده و چوب‌های قهوه‌ای فضا را گرم و دنج خواهد کرد. خاکستری رنگی کاملاً مدرن و به‌روز است که در هر چیدمانی جای خودش را به‌خوبی باز می‌کند. هر رنگی در کنارش درخششی دوچندان پیدا خواهد کرد. زیبایی و شادابی سبز هم در کنارش به فضای خانه‌تان نشاط خواهد بخشید.

جسور و متفاوت

Color-combinations-for-New-Year-decoration-2-2

یک کاناپه سه‌نفره سرمه‌ای‌رنگ را احتمالاً در خانه هیچ‌کس ندیده‌اید. کوسن‌های رنگی روی آن فوق‌العاده چشم‌نواز خواهد بود و کاناپه‌تان نقطه کانونی چیدمانتان خواهد شد. ترکیبش با صورتی روشن و زرد، زیبا از کار درمی‌آید. یادتان باشد سرمه‌ای در دکوراسیون رنگ جسوری است. در استفاده‌اش افراط نکنید چون فضایتان کوچک و تاریک خواهد شد. اگر کاناپه خانه‌تان را سرمه‌ای انتخاب کردید، سعی کنید رنگ دیوارها را متضاد و به رنگ‌های روشنی چون کرم و سفید دربیاورید.

هیجانی مدرن

Color-combinations-for-New-Year-decoration-2-3

خاکستری منعطف و مهربان این بار در کنار زرد نشسته تا یک ترکیب حیرت‌انگیز بسازد. یک چیدمان مدرن و پرهیجان که اخیراً هم در طراحی داخلی بسیار محبوب و کاربردی شده است. این ترکیب رنگی این قابلیت را دارد که فضای کوچک خانه‌تان را بزرگ‌تر از آنچه هست نشان دهد و اگر بعد از مدتی دلتان را زد و دچار یکنواختی شدید با چند کوسن رنگی تبدیل به فضایی تازه و دلخواه خواهد شد.

اصیل و لوکس

Color-combinations-for-New-Year-decoration-2-4

مبل زیبا و ماندنی چستر که قرن‌هاست در خانه‌های مجلل خودنمایی می‌کند، یک انتخاب بی‌عیب و نقص به نظر می‌رسد. اصل مبل چستر با چرم روکش می‌شود و آنقدر باکیفیت و ماندگار است که سال‌ها از خریدن مبل بی‌نیازتان خواهد کرد. اگر هزینه خرید مبلمان برایتان مهم نیست چستر چرمی انتخاب خوبی است که ترکیبش با رنگ کرم زیبا خواهد بود.

 ملیح و دل‌نشین

Color-combinations-for-New-Year-decoration-2-5

کرم و نارنجی گرمای فرح‌بخش دل‌نشینی را به فضای خانه‌تان خواهد آورد. اگر خانه کوچکی دارید و قرار است مبلی روشن با تناژ رنگی کرم داشته باشید، نارنجی انتخاب خوبی برای کوسن‌ها و اکسسوری‌تان خواهد بود. انتخابی که گرم و بانشاط است و فضای غم و ناراحتی را به خانه‌تان راه نخواهد داد.

تضادی فوق‌العاده

Color-combinations-for-New-Year-decoration-2-6

آبی و صورتی که رنگ سال 2016 هم بودند هم‌نشینی زیبایی را خلق می‌کنند. تضادی که سال‌هاست در طراحی دکوراسیون کاربردی و زیباست. اگر از آبی روشن استفاده می‌کنید، دیوارهای خانه‌تان را هم به همین رنگ دربیاورید؛ نظم زیبا و آرامی به فضا خواهد بخشید که از دیدنش سیر نمی‌شوید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط