خانه

بهترین ترکیب‌های رنگی برای تغییر دکوراسیون سال 96 کدامند؟

Color-combinations-for-New-Year-decoration.jpg

نیمه بهمن که می‌شود بیشتر ما در تکاپوی خرید برای سال جدید میفتیم. امروز و در مطالب بعدی تا سال نو «نیکوپی» می‌خواهد برایتان از ایده‌های جذاب برای شروع سال جدید بگوید. از تغییر دکوراسیون گرفته تا چیدمان هفت‌سین و پیشنهاد ست کردن لباس و همه چیزهایی که در نوروز 96 متفاوت و ممتاز نشانتان خواهند داد. یکی از تغییرات سال نو که ما ایرانی‌ها خیلی دوستش داریم؛ تغییر دکوراسیون منزلمان است. اینکه این تغییر چقدر هزینه داشته باشد آن‌قدری مهم نیست که سلیقه به خرج دادنمان می‌تواند مهم باشد. در این مطلب که ادامه خواهد داشت؛ می‌خواهیم برایتان از ترکیب‌های رنگی جذاب برای تغییر دکوراسیون بگوییم. ایده‌هایی که برای خرید وسایل نو حتما کمکتان خواهند کرد.

یک رویای آرام

Color-combinations-for-New-Year-decoration-1

هرچه قدر برایتان از آرامش و زیبایی ترکیب رنگی آبی و نارنجی بگوییم کم گفتیم. پیشنهاد «نیکوپی» برایتان این است که مبل و کاناپه‌های دو و سه‌نفره‌تان را به رنگ خنثی و درعین‌حال مؤثر کرم دربیاورید. اگر قصد خرید مبلمان ندارید یادتان باشد تعویض روکش هم ایده خوب و مقرون‌به‌صرفه‌ای است که در مطلب جداگانه‌ای را دراین‌باره برایتان خواهیم نوشت. ترکیبی از مبلمان کرم و آبی روشن در کنار اکسسوری‌های نارنجی هارمونی زیبایی خواهد ساخت که اگر شخصیت آرام و صبوری دارید؛ قطعاً شیفته‌اش خواهید شد. خوبی نارنجی این است که خنثی بودن کرم و آرامش مطلق آبی نیلی را کمی سرحال خواهد کرد.

ایرانی محبوب

Color-combinations-for-New-Year-decoration-2

کرم و قهوه‌ای که همه مادرانمان عاشقش هستند یک ترکیب کلاسیک کم ریسک است. ترکیبی که اگر با عناصر چوبی طبیعی همراه شود لاکچری خواهد بود؛ همیشه مد است و دلتان را نخواهد زد. اگر زیاد اهل تغییر دکوراسیون نیستید و نمی‌خواهید هزینه‌های دل‌زدگی از دکور خانه‌تان را بدهید این ترکیب رنگی همان چیزی است که دنبالش هستید.

شادی با لطافت

Color-combinations-for-New-Year-decoration-3

صورتی روشن را اغلب یک رنگ زنانه می‌شناسیم هرچند این روزها تعلق یک‌ رنگ به جنسیتی خاص قطعاً کار اشتباه و مردودی است. صورتی روشن این قابلیت را دارد که خانه‌تان را پر از لطافت و زیبایی کند. اگر از صورتی چرک خوشتان می‌آید می‌توانید با کمی قهوه‌ای و در زمینه‌ای کرم یک چیدمان لوکس خلق کنید.

زیبایی منحصربه‌فرد

Color-combinations-for-New-Year-decoration-4

عنابی رنگی اصیل و لوکس است. یک یا دو مبل یک‌نفره عنابی در چیدمانی با رنگ‌های خنثی کرم و قهوه‌ای نقطه کانونی درخشانی در منزلتان خواهد ساخت؛ اما یادتان باشد در استفاده‌اش افراط نکنید چون فضایتان را خسته‌کننده و کوچک جلوه خواهد داد. در فضایی که رنگ غالبتان خاکستری است عنابی شادابی لوکسی را به خانه‌تان خواهد بخشید. این رنگ انتخاب خوبی برای کسانی است که از کلیشه کرم- قهوه‌ای خانه‌شان خسته شده‌اند و می‌توانند در یک تصمیم هوشمندانه مبلمان تک‌نفره‌شان را به این رنگ تغییر روکش دهند.

پر از حس زندگی

Color-combinations-for-New-Year-decoration-5

سبز زیبایی که از قضا امسال هم خیلی مد است را نمی‌توان دوست نداشت. نشاط و سرزندگی را به فضای خانه‌تان خواهد پاشید و بروز و پرانرژی نشانتان خواهد داد. احتمالاً برای عده زیادی که پیرو مد هستند هم این رنگ نقطه قوتی برای تغییر دکوراسیون امسال خواهد داشت که از رقبا جلو خواهد انداختش.

سرد اما دل‌نشین

Color-combinations-for-New-Year-decoration-6

این ترکیب فوق‌العاده من یکی را که حسابی سر ذوق می‌آورد. کرم-طوسی حس سرمای دل‌انگیزی به محیطتان خواهد داد که درعین‌حال بسیار شیک است. ترکیبش با آبی سرد زیبا خواهد بود. اگر غمگینتان می‌کند با چندتکه اکسسوری کوچک با رنگ‌های گرم می‌توانید فضای خوشحالی بسازید؛ این از معجزه رنگ‌های خنثی‌ای چون آبی روشن و کرم در دکوراسیون است که طراحان فضای داخلی را همیشه شگفت‌زده کرده است.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط