سایر مطالب

با این اسباب بازی‌ها کودکان را راحت‌تر به حمام ببرید

Bath-toys.jpg

برای بعضی از ما حمام بردن کودک یک پروسه طولانی است که اغلب هم حسابی اذیتمان می‌کند. کم نیستند کودکانی که از حمام کردن و آب فراری‌اند و تا آنجا که بشود سعی می‌کنند والدینشان را از این کار منصرف کنند. اگر کودکتان جزو دسته از آب فراری‌هاست و همیشه دنبال راهی هستید که به حمام کردن علاقه‌مندش کنید؛ شاید بهتر باشد این دفعه به‌جای اینکه نازش را بکشید به او اسباب‌بازی‌های تازه‌اش را که در حمام منتظرش هستند، وعده بدهید. در این مطلب «نیکوپی» مدل‌هایی از اسباب‌بازی کودک را که مناسب بازی در حمام هستند به شما معرفی کرده است.

یک اسباب‌بازی مهیج

Bath-toys-1

برند تامی Tomy این موشک را از جنس پلاستیک سخت ساخته است و وقتی کودکتان آن را از آب پر می‌کند از قسمت پایینش آب به شکل گنبدی‌شکل خارج می‌شود که دقیقاً مثل لحظه پرتاب موشک خواهد شد. این پر کردن موشک از آب و شکل هیجان‌انگیز خالی شدنش که معمولاً هم بارها و بارها توسط دلبندتان انجام می‌شود، حسابی سرش را گرم و به شما فرصت خواهد داد که با خیال راحت به نظافتش بپردازید. از طرفی وقتی ذوقش را با هیجان پاسخ دهید دیگر مجبور نیستید هر بار برای حمام کردنش نقشه بکشید و خودش به ذوق بازی هم که شده داوطلبانه به حمام خواهد آمد. این محصول برای کودکان یک سال به بالا ساخته شده است.

بستنی قیفی در حمام

Bath-toys-2

واقعاً ایده جالب و دل‌نشینی است و بچه‌ها حتماً دوستش خواهند داشت. دستگاهی که روی دیوار حمام نصبش می‌کنید و با ریختن مایع درونش آن را تبدیل به فوم می‌کند. شش عدد مخروط پلاستیکی دارد که با فوم‌های خارج شده از دستگاه پر می‌شود و شکلش مثل بستنی قیفی است. ایده‌ای که دقایق زیادی می‌تواند کودکتان را سرگرم و به محیط حمام علاقه‌مند کند. برند تامی Tomy این بستنی‌ساز بامزه را برای کودکان بالای 18 ماه می‌سازد.

اردک‌های خواستنی

Bath-toys-3

این اردک‌های دوست‌داشتنی محصولات برند Boon هستند. رایج‌ترین و ارزان‌ترین مدل اسباب‌بازی حمام کودک که در دسترس همه ما می‌تواند باشد. جنسشان از پلاستیک نرم است و با رنگ‌های جیغ و قشنگشان توجه کودک را جلب کرده و می‌توانید راحت‌تر حمامش کنید. این اردک‌های قشنگ برای کودکان کمتر از یک سال هم مناسب‌اند.

دل‌نشین و دوست‌داشتنی

Bath-toys-4

کرگدنی بامزه و دوست‌داشتنی که روی آب پدال می‌زند و شکل قشنگش کودکتان را حسابی در حمام سر ذوق خواهد آورد. با سه باطری کار می‌کند و با حرکتش روی آب حباب تولید می‌کند. محصول Tomy است و برای کودکان یک سال به بالا یک هدیه فوق‌العاده خواهد بود.

آب‌بازی دل‌چسب

Bath-toys-5

این تخم‌مرغ رنگی‌های جذاب محصول برند Boon هستند. داخلشان را می‌توانید از آب پرکنید تا کودک با فشار دادن و خالی کردنشان از آب سرش گرم شود. آب از محفظه‌های زیرشان به شکل دوش‌مانند خارج می‌شود و رنگ‌بندی و طراحی قشنگی دارند که کودکتان را خوشحال خواهد کرد.

 یک سرگرمی مفید

Bath-toys-6

وقتی کودکتان را در حمام با این اسباب‌بازی Boon سرگرم می‌کنید، درواقع یک تیر و دو نشان زده‌اید. هم سرش را گرم کرده‌اید و هم به اون یاد می‌دهید چطور حرکات دست و چشمش را با هم هماهنگ کند. این اسباب‌بازی شامل سه تکه عروسک رنگی و یک تورمانند است که کودک هر بار با شکار کردن سه جسم رنگی از داخل آب مهارتش را افزایش خواهد داد. جنسش از پلاستیک است و برای کودکان نه ماه به بالا سرگرمی خوبی خواهد بود.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط