مناسبت ها

خاص‌ترین هدایا برای ولنتاین 2018 کدامند؟

The-most-special-Valentines-Gifts-for-2017.jpg

گاهی مثل همه نبودن خوب است. وقت خوبِ خریدن کادوی ولنتاین، صدچندان به چشم محبوبتان عزیز خواهید آمد اگر هدیه‌ای خاص بخرید. در این مطلب می‌خواهیم برایتان از آثار نقاشی‌ای بنویسیم که گالری‌ای در اینستاگرام آن‌ها را در قاب‌هایی چوبی می‌فروشند. با «نیکوپی» همراه شوید؛ پیشنهادهایی خاص برایتان داریم.

لطافتی مدرن

The-most-special-Valentines-Gifts-for-2017-1

نقاشی‌های دیجیتالی فوق‌العاده و بی‌نظیر که فضایی رمانتیک و سرشار از لطافت دارند. «گالری نجوا» این نقاشی‌ها را به‌روی کاغذ سیلک چاپ کرده و با قاب‌هایی از جنس چوب می‌فروشد. این آرت‌های دیجیتالی فضایی آرامش‌بخش و زنانه و با المان‌هایی چون درخت و حضور پرندگان حس لطیفی در دل خود دارند.

رهایی دل‌پذیر

The-most-special-Valentines-Gifts-for-2017-2

رقصنده‌های باله نقاش معروف سبک امپرسیونیست «ادگار داگاس» را همه دنیا دوست دارند. حس سبکی و رهایی آثار داگاس به دل می‌نشیند و سال‌ها روی دیوار خانه محبوبتان جا خوش خواهد کرد. این رقصنده‌های معروف در آثار این نقاش با حالات انسانی مثل غم و شادی و انتظار تصویر و به بیان دقیق‌تر به شاهکارهایی در تاریخ نقاشی تبدیل شده‌اند.

شور زندگی

The-most-special-Valentines-Gifts-for-2017-3

رنگ‌های سرزنده و گیرا در نقاشی‌های ونگوگ سال‌هاست عاشقان زیادی دارد. ونگوگ در ایران هم از معروف‌ترین و محبوب‌ترین نقاشان امپرسیونیست است. تابلوی ونگوگ هدیه‌ای است که بعید است کسی از دیدنش ذوق نکند. نقاشی‌های زیبایی چون تراس کافه در شب و آسمان پرستاره آن‌قدر محبوب و جذاب‌اند که یک ولنتاین خاطره‌انگیز را برای مخاطبتان رقم خواهند زد.

ناب و منحصربه‌فرد

The-most-special-Valentines-Gifts-for-2017-4

اگر مخاطبتان عاشق این است که خاص و متفاوت باشد و هدیه‌ای را می‌پسندد که کمتر کسی تابه‌حال گرفته است حتماً برایش یکی از آثار مودیلیانی را بخرید. خواهید دید که قطعاً شیفته‌اش می‌شود. حس ناب و گیرای پرتره‌های مودلیانی مخاطب را در خود غرق می‌کند و یک هدیه کاملاً متفاوت و جذاب خواهد بود. حتماً امتحانش کنید.

انتخابی تمام‌عیار

The-most-special-Valentines-Gifts-for-2017-5

پیکاسو این قابلیت را دارد که سلیقه طیف وسیعی از مخاطبان را با آثار خود ارضا کند. دوره آبی، دوره رز، دوره آفریقایی و دوره کوبیسم هرکدام شامل تعداد زیادی اثر هنری هستند که قطعاً یکی از آن‌ها را مخاطب شما دوست خواهد داشت. کوبیسم‌های دل‌نشینش با رنگ‌های زنده و جیغ روی دیوار خانه مخاطبتان همیشه او را به یادتان خواهد انداخت.

عاشقانه‌های ماندنی

The-most-special-Valentines-Gifts-for-2017-6

تابلوهای زیبای «مارک شاگال» نقاش فرانسوی-روسی با ترکیب المان‌هایی چون زن و مرد، پرندگان و طبیعت عجیب به دل می‌نشینند. شاگال زن و مرد عاشق را با زیبایی هرچه‌تمام‌تر در آثار خود به تصویر می‌کشد و مخاطب را در جهان منحصربه‌فرد و ناب خود غرق می‌کند. ولنتاین امسال شاگال هم انتخاب عاشقانه و دلنشینی خواهد بود کافی است کمی برای هدیه متفاوت امسالتان برنامه‌ریزی کنید.

چطور یک هدیه خاص و متفاوت برای ولنتاین بخریم؟

2 دیدگاه

  1. Avatar فرناز

    تابلو های خاص و قشنگی هستن.

  2. Avatar ستاره

    عالیه... قیمتهاشم خیلی مناسبه.

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط