بانوان

بهترین مدل‌های جاجواهری کدامند؟

Best-Models-of-Jewelry-Organizer.jpg

گره کور زنجیر گردنبندی که دوستش دارید صحنه کلافه‌کننده‌ای است. دستبندهای به هم پیچ‌خورده و گوشواره‌هایی که یک لنگه‌شان گم می‌شود هم برای همه‌مان اتفاق ناخوشایندی است. یک نگهدارنده جواهرات دقیقاً آن چیزی است که به زیورآلاتتان سروسامان و برای همیشه به این دردسرها پایان می‌دهد. در این مطلب «نیکوپی» برایتان چند مدل نگهدارنده جواهرات معرفی کرده است که هم می‌توانید با استفاده از خلاقیتتان و در اوقات فراغت آن‌ها را بسازید و هم نمونه‌های آماده‌ای هستند که در بازار وجود دارند و می‌توانید آماده آن‌ها را بخرید. ولنتاین هم که نزدیک است و اگر مخاطبتان خانم است این جاجواهری‌ها هدیه‌ای است که خوشحالش خواهد کرد.

1. زیبایی چشم‌نواز

Best-Models-of-Jewelry-Organizer-1

نمونه‌هایی مثل این را اگر پیدا کردید برای خریدنش لحظه‌ای درنگ نکنید. طراحی زیبا و لطافت بی‌نظیر، این جاجواهری را به انتخابی منحصربه‌فرد تبدیل کرده که هوش از سرتان خواهد برد. شکل درخت و پرنده حس خوب مهربانی طبیعت را در ذهنتان تداعی خواهد کرد و ناخودآگاه و در نگاه اول معمولاً جذب چنین طرح‌هایی می‌شوید.

2. کوچک و دوست‌داشتنی

Best-Models-of-Jewelry-Organizer-2

این جاانگشتری‌های زیبا در عین کوچکی وسیله مهمی محسوب می‌شوند. وقتی کنار سینک ظرف‌شویی و روشویی یا کنار تختتان باشند از گم‌شدن حلقه ازدواج و انگشترهایتان جلوگیری می‌کنند. وقت شستن ظرف‌ها و دستتان از انگشترهایتان مواظبت می‌کنند و به‌راحتی می‌دانید جای حلقه ازدواجتان همیشه کجاست.

3. کاملاً مینیمال

Best-Models-of-Jewelry-Organizer-3

طرح‌های این‌چنینی محبوب مینیمال‌پسندان است و وقتی زیورآلاتتان را رویش آویزان می‌کنید، قشنگی‌اش دوچندان خواهد شد. اگر اهل خلاقیت و ساختنید، طراحی و ساختشان کار سختی به نظر نمی‌رسد. می‌توانید خودتان دست بکار شوید.

4. کیفیت و زیبایی

Best-Models-of-Jewelry-Organizer-4

از محصولات برند آمبراست که معمولاً کیفیت خوب و قیمت نسبتاً بالایی دارند. سادگی در طراحی و رنگ روشن و آرامش، باعث شده محصولی شیک و زیبا به نظر بیاید. کشوی تعبیه‌شده در قسمت پایین به انگشترها و جواهرات کوچک‌ترتان به‌خوبی سروسامان خواهد داد.

5. یک خلاقیت بی‌نظیر

Best-Models-of-Jewelry-Organizer-5

فکرش را می‌کردید با یک شاخه خشک درخت بشود چنین جاجواهری زیبایی ساخت؟ می‌توانید روی یک تکه چوب بچسبانیدش و اگر دوست داشتید کمی لوکس به نظر برسد می‌توانید با اسپری طلایی،‌ رنگش کنید. فوق‌العاده است که بدون هیچ هزینه خاصی یک نگهدارنده جواهرات دارید که واقعاً زیبا و کاربردی است و جالب‌تر اینکه انگار تکه‌ای از طبیعت را روی میز آرایش خود برده‌اید.

6. قابی از جواهر

Best-Models-of-Jewelry-Organizer-6

مسلماً این‌همه سپیدی و لطافت در پس‌زمینه، رنگ و جلای جواهراتتان را چند برابر نشان خواهد داد. ساختنش هم کار چندان سختی نیست. یک قاب از جنس رزین یا پلی‌استر به رنگ سفید که مقوا یا چوب پشتش را هم کاملاً به رنگ سفید درآورده‌اند. با فروکردن کمی مفتول سخت در آن و خم کردن مفتول‌ها به شکلی که مثل یک آویز عمل کنند، می‌توانید چنین آویز جواهراتی را در اتاق خود داشته باشید. اگر سرویس خواب و میز آرایشتان سفید باشد که کاملاً با فضای اتاقتان ست خواهد بود.

7. یک ایده روستیک

Best-Models-of-Jewelry-Organizer-7

کشوهای کمد قدیمی‌تان که قرار است دور بیندازیدش را نگه‌دارید. فقط با کوبیدن چند آویز داخلش می‌توانید یک نگهدارنده زیورآلات بسازید. اگر از رنگ و رویش خوشتان نمی‌آید، می‌توانید رنگش کنید یا پارچه‌ای که نقش و رنگش را دوست دارید رویش بچسبانید. این ایده را دوست خواهید داشت اگر سبک‌های روستیک و خودمانی را می‌پسندید و اهل خریدن وسایل لوکس و گران‌قیمت نیستید.

8. محبوب و در دسترس

Best-Models-of-Jewelry-Organizer-8

این یکی را در ایران خیلی دیده‌اید. فروش اینترنتی و طرفدار زیاد دارد. در مدل‌ها و رنگ‌های متنوعی فروخته می‌شود و کافی است برای خریدنش اراده کنید و چند روز بعد در منزل تحویلش بگیرید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط