سایر مطالب

مدل‌های کیف چرم ایرانی را بیشتر بشناسید

persian-Leather-Bag-Models.jpg

چرم‌دوزی از هنرهایی است که یاد گرفتنش برای خیلی‌ها یک شغل خانگی شده است. هنری ظریف و با دقت و درعین‌حال پرزحمت که چرخ زندگی خیلی از ایرانی‌ها را می‌چرخاند. برندهای خوش‌نام و پرآوازه چرم ایرانی را همه ما می‌شناسیم؛ اما هستند کارگاه‌های کوچک ایرانی که مدل‌های قشنگی طراحی کرده و می‌دوزند و در فروشگاه‌های سطح شهر یا در فضای مجازی می‌فروشند. در این مطلب می‌خواهیم چند مدل کیف‌چرم معرفی کنیم؛ از مدل‌های چرم طبیعی و دست‌دوز تا چرم‌های مصنوعی مرغوب برای کسانی که طرفدار حقوق حیوانات‌اند. با «نیکوپی» همراه شوید.

رسمی و شیک

persian-Leather-Bag-Models-1

برای مهمانی‌های رسمی انتخاب خوبی به نظر می‌رسد. طراحی‌اش زیباست و چرم قرمز به‌کاررفته در آن تناژی لطیف و دوست‌داشتنی دارد. جنسش از چرم طبیعی است و دوختی تمیز و عالی دارد. گالری «روژه» این مدل کیف را طراحی کرده که در مهمانی‌ها همراهتان باشد و چرم طبیعی بودنش نوید یک همراهی طولانی را به شما خواهد داد.

بادوام و چشم‌نواز

persian-Leather-Bag-Models-2

به نظرتان بهتر نیست به‌جای کیف‌های دستی پرزرق‌وبرق و چیپ چینی که این روزها همه‌جا پیدا می‌شوند به انتخاب‌های دیگری هم فکر کنیم؟ این سبک کیف‌های کوچک دستی که معمولاً بندی بلند و باریک هم دارند، در عروسی‌ها و مهمانی‌های رسمی استفاده می‌شوند. برندهای بزرگ چرم و کارگاه‌های کوچک چرم‌دوزی خودمان این مدل را با رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی تولید می‌کنند؛ قطعاً یکی از این‌ها با سلیقه شما جور خواهد شد.

لطیف و شاعرانه

persian-Leather-Bag-Models-3

کیف‌های دستی خواستنی گالری «مرغک» با طرح‌های جالب و شعرهای آشنایی که اغلب ما دوستشان داریم از چرم مصنوعی ساخته شده‌اند. به‌راحتی قابل شست‌وشو و برای استفاده روزانه مناسب‌اند. اگر کمی کودک درون دارید و مدل‌های کودکانه را می‌پسندید حتماً از آن‌ها خوشتان خواهد آمد.

اسپرت و روزانه

persian-Leather-Bag-Models-4

اگر به‌دنبال کیفی هستید که استایلی اسپرت و صمیمی داشته باشد این مدل‌های چرم اشبالت بادوام و همیشگی‌اند. چرم طبیعی اشبالت بسیار محکم است و سطح براق آن در کارخانه پرداخت شده است. اگر خوب مراقبش باشید و از تمیزکننده‌های مخصوص آن استفاده کنید سال‌ها همراهتان خواهد بود.

یک کوله متفاوت

persian-Leather-Bag-Models-5

کوله‌پشتی اگر درست و استاندارد طراحی شود، کمترین آسیب را برای شانه‌هایتان خواهد داشت و برای حمل بارهای سنگین بهترین گزینه است. کوله‌پشتی‌های چرمی قطعاً دوام خوبی دارند و بیشتر که بگردید مدل‌های متنوعی پیدا خواهید کرد. یادتان باشد وقت خریدن حتماً به بندهای کوله‌پشتی دقت کنید که پهنای خوبی داشته باشند و فشار را به‌خوبی روی شانه‌هایتان تقسیم کنند.

اصیل و ایرانی

persian-Leather-Bag-Models-6

طرح‌های چاپی از نقاشی‌ها و میناتورهای ایرانی یا طرح‌های اسلیمی با اصالتی که نمادی از فرهنگمان هستند و این روزها هم خیلی باب شده‌اند. کیف‌های دوشی که گالری‌هایی مثل «وستای» آن‌ها را طراحی و تولید می‌کنند و اگر سنتی‌پسند باشید چشمتان را خواهند گرفت.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط