خانه

مجسمه هایی که اتاق کودکتان را زیباتر می‌کنند

children-room-Statue.jpg

همه ما بسته به توان مالی‌مان دوست داریم برای کودک در راهمان اتاقی جداگانه یا گوشه‌ای از اتاق خودمان را تزیین کنیم و منتظر روز آمدنش باشیم. حس خوب پدر و مادر شدن و انتظارش آنقدر ناب و عجیب است که در کلمات نمی‌گنجد. در این مطلب برایتان چند مدل مجسمه انتخاب کرده‌ایم که برای تزیین اتاق و وسایل کودکتان مناسب‌اند و حتماً از دیدنشان لذت خواهید برد. با «نیکوپی» همراه باشید.

فرشته‌های دلنشین

children-room-Statue-1

فرشته‌های کوچک دوست‌داشتنی که با شکل قشنگشان اتاق کودکتان را زیباتر خواهند کرد. صورتی دلنشین دارند که حسی کودکانه و مهربان را به شما القا خواهد کرد. این مدل مجسمه‌ها از جنس پلیمر هستند و این خوبی را دارند که سبکند. سبک بودن این فرشته‌های کوچک آن‌ها را به انتخابی مطمئن و ایمن تبدیل می‌کند.

خانواده فیل‌ها

children-room-Statue-2

سه تکه فیل خواستنی که خوش رنگ و لعاب‌اند و توجه کودکتان را جلب خواهند کرد. کودک با دیدن مجسمه‌های حیوانات با آن‌ها آشنا می‌شود و می‌توانید کم‌کم نام آن‌ها را به او یاد بدهید و از تلفظ دوست‌داشتنی و کودکانه‌اش لذت ببرید. فیل هم از آن دسته حیوانات دوست‌داشتنی‌ای است که معمولاً نظر بچه‌ها را جلب می‌کند و از دیدنش سر ذوق می‌آیند.

قلبی از طلا

children-room-Statue-3

این مجسمه ویلوتری قصه فوق‌العاده‌ای دارد. این تندیس زیبا الهام گرفته از یک کودک سرطانی در یکی از بیمارستان‌های ایالت کانزاس در آمریکاست که نمادی از انرژی‌های مثبت و حس خوب عشق، شادی و لبخند است. انتخابی بی‌نظیر برای اتاق کودکتان که پر از نشانه‌های خوشبختی است.

فرشته کوچک من

children-room-Statue-4

مجسمه‌ای واقعاً زیبا که یادآور یکی ناب‌ترین حس‌های انسانی است؛ مادر شدن. حس فوق‌العاده مادری و در آغوش گرفتن یک نوزاد از آن حس‌های بی‌نظیری است که بیشتر ما از تجربه‌اش سرشار از عشق می‌شویم. کنار وسایل نوزادتان منظره خوشایندی خواهد شد که همیشه دلتان می‌خواهد داشته باشیدش.

یک انتخاب دوست‌داشتنی

children-room-Statue-5

دختر و پسر اسکی‌باز با صورت قشنگشان و لبخندی قشنگ‌تر ساخته شده‌اند تا دکوری زیبا در کنار وسایل کودکتان باشند. طراحی و رنگ‌بندی زیبایی دارند و با اندازه کوچکشان جای خود را در اتاق کوچک کودکتان به‌راحتی پیدا خواهند کرد.

زندگی تازه من

children-room-Statue-6

حس یک عشق پایدار و ابدی که با حضور یک نوزاد گرم‌تر شده است. مجسمه «زندگی نو» ویلوتری همه حس‌های خوبی که آمدن نوزاد به شما هدیه می‌کند را در خود دارد و واقعاً چشم‌نواز است. دکوری زیبایی که کمد فرزند دلبندتان را رویایی‌تر خواهد کرد.

گرمایی دلچسب

children-room-Statue-7

یکی از تصویرهای رؤیایی مادر و فرزندی، تصویر مادر و نوزاد نشسته روی صندلی راک است. مجسمه‌ای گرم و دلچسب از برند ویلوتری که قطعاً از خریدنش پشیمان نخواهید شد.

شادی رنگارنگ

children-room-Statue-8

مجسمه برند «پاراستون» با این رنگ‌های شاد و شکل بامزه‌اش از آثار یک کارتونیست معروف هلندی به نام «رنه ویندینگ» الهام گرفته شده است. مثل آثار دیگر پاراستون باکیفیت و طراحی خوب و حرفه‌ای ساخته شده است و رنگ‌های شادش را کودکتان دوست خواهند داشت. نارنجی از رنگ‌هایی است که نوزادان و کودکان را سر ذوق می‌آورد.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط