بانوان

تیپ‌های شیک «کیت میدلتون» با 9 اکسسوری ثابت در کمد لباسش

Kate-Middleton-style-accessories.jpg

دوشس «کیت میدلتون» علاوه بر اینکه بار «عروس خاندان سلطنتی» بودن را به دوش می‌کشد به‌عنوان یکی از خوش‌تیپ‌ترین و خوش‌لباس‌ترین زنان دنیا همواره موردتوجه رسانه‌ها و خبرنگاران است. در این نوشتار ما به شما می‌گوییم که خانم میدلتون با سیاست خاص یک زن انگلیسی چگونه با ده اکسسوری که جز ثابت کمد لباسش هستند، همواره یکی از خوش‌تیپ‌ترین زنان عالم است.

1. زنی با گوشواره‌های مروارید؛ جواهر اشراف‌زادگان

Kate-Middleton-style-accessories-1

وقتی به جواهرات زنی از خاندان سلطنتی فکر می‌کنید احتمالاً مروارید یکی از ارکان جدانشدنی تصورات ذهنی شماست. مطمئن باشید که تصورات شما حداقل در مورد عروس خاندان سلطنتی انگلیس اشتباه نیست. «کیت میدلتون» معمولاً با یک جفت «گوشواره مروارید» با طرح‌های ساده، مدرن و امروزی در مجامع عمومی ظاهر می‌شود که به نظر می‌رسد ازجمله اکسسوری‌های محبوب او درزمینهٔ جواهرات محسوب می‌شوند.

2. کفش‌های مشکی لژدار برند A.K.A

Kate-Middleton-style-accessories-2

«کیت میدلتون» به‌عنوان یک دوشس خواه‌ناخواه مجبور است که یک سبک شیک و البته رسمی را برای ظاهر شدن در اجتماع برای لباس پوشیدن انتخاب کند. یکی از انواع کفش‌های محبوب خانم کیت که معمولاً با آن‌ها در انظار عمومی و حتی موقع بازی گلف ظاهر می‌شود، یک جفت کفش لژدار و راحت معمولاً در رنگ‌های مختلف به‌ویژه سه رنگ سورمه‌ای، مشکی و کرم از برند مشهور A.K.A است.

وقتی‌که قرار باشد کفش‌هایی فانتزی‌تر و مجلسی‌تر از صندل‌ها و کفش‌های لژدار پای خانم دوشس ببینیم، انتخاب ایشان کفش‌های ساده پاشنه‌بلند است. رنگ کرم و پوست‌پیازی خیلی ملایم در اغلب موارد انتخاب نخست یکی از خوش‌تیپ‌ترین زن‌های دنیاست.

3. ساعتی با بند فلزی؛ اوج حرفه‌ای‌گری یک شخصیت اجتماعی

Kate-Middleton-style-accessories-3

وقتی بحث رفتار و منش در محافل عمومی به میان می‌آید، «کیت میدلتون» یک شخصیت فوق‌العاده حرفه‌ای است. برای مثال کمتر مشاهده شده که او در محافل عمومی با گوشی موبایلش مشغول باشد. ساعتی مچی که کیت میدلتون معمولاً در انظار عمومی به دستش می‌بندد یک ساعت ساده با بند فلزی است که البته این نوع ساعت به‌راحتی با اکثر استایل‌ها ست می‌شود. یک اکسسوری ساده درخور شخصیت یک خانم اصیل که در عین شکیل بودن به‌هیچ‌وجه جلب‌توجه نمی‌کند.

4. بوت مشکی پاشنه بلند؛ شیک و همه‌پسند

Kate-Middleton-style-accessories-4

فصول سرد سال را معمولاً خانم «کیت‌میدلتون» با یک جفت بوت مشکی پاشنه‌بلند سپری می‌کند. این بوت‌های مشکی در تیپ زمستانی «کیت‌میدلتون» معمولاً با پالتوهای رنگی یا چهارخانه بالای زانوست می‌شوند و اتفاقاً یک استایل شیک، همه‌پسند و امروزی است.

5. کفش‌های پاشنه‌تخت؛ استایل کژوال خانم کیت

Kate-Middleton-style-accessories-5

یکی از مدل‌های کفش موردعلاقه «کیت‌میدلتون» که معمولاً در فصل بهار و تابستان با آن‌ها و با تیپ‌های غیررسمی و راحت یا به‌اصطلاح «کژوال» دیده می‌شود کفش‌های پاشنه‌تخت موسوم به کفش‌های «قایقی» است. کیت این کفش‌ها را با تیزهوشی معمولاً به رنگ «کرم» انتخاب می‌کند تا هنگام قدم زدن در زمین‌های خاکی و لب ساحل، گلی و خاکی شدن آن‌ها چندان به چشم نیاید.

6. کت اسپورت سورمه‌ای؛ یک استایل شیک و امروزی

Kate-Middleton-style-accessories-6

وقتی‌که قرار است برای یک‌هوای نه‌چندان سرد یک لباس نسبتاً گرم بپوشید، یک کت اسپورت ترجیحاً پشمی اسپورت و کلاسیک کفایت می‌کند. همان کاری که «کیت‌میدلتون» انجام می‌دهد. کیت کت سورمه‌ای اسپورت را با یک شلوار جین یا یک پیراهن ساده بالای زانوست می‌کند که اتفاقاً یکی از بهترین استایل‌های این خانم خوش‌تیپ است.

7. یک گردن‌آویز ساده؛ اکسسوری محبوب «کیت‌میدلتون»

Kate-Middleton-style-accessories-7

یکی از اکسسوری‌های ثابت «کیت‌میدلتون» یک گردنبند ساده است که با درخششی اندک دور گردن او خودنمایی می‌کند و معمولاً با لباس‌ها و استایل‌های مختلف در مراسم رسمی و غیررسمی همراه اوست.

8. کیف دستی‌های کوچک، همراه همیشگی دوشس

Kate-Middleton-style-accessories-8

به‌ندرت پیش می‌آید که «کیت‌میدلتون» با کیف‌های دستی بزرگ در محافل رسمی و غیررسمی ظاهر شود. درواقع به نظر می‌رسد که کیف‌های بزرگ چندان موردعلاقه خانم دوشس نیستند. در مراسم رسمی معمولاً یک کیف‌دستی کوچک اغلب به رنگ مشکی یا کرم و نقره‌ای در دستان خانم میدلتون دیده می‌شود. این کیف‌دستی معمولاً به‌راحتی با لباس‌های رنگارنگی که خانم دوشس می‌پوشد، ست می‌شود.

9. عینک آفتابی کلاسیک

Kate-Middleton-style-accessories-9

در هوای آفتابی معمولاً «کیت میدلتون» بدون عینک آفتابی ظاهر نمی‌شود. بااین‌همه عینک آفتابی‌های انتخابی خانم دوشس معمولاً فریم‌های ساده و کلاسیک دارند و از فریم‌های پر از سنگ و کریستال و نگین خبری نیست.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط