خانه

بهترین سرگرمی‌های خانگی که حالتان را خوب می‌کنند

Puzzle-best-home-entertainment.jpg

گذاشتن آخرین تکه یک پازل لحظه باشکوهی است. وقتی حاصل روزها تلاش و تمرکزت را روی دیوار می‌آویزی حس خوب فتح و پیروزی سرشارت می‌کند. پازل یکی از سرگرمی‌های مفیدی است که سن و سال نمی‌شناسد. تمرکز و دقت را بالا می‌برد و از افکار پوچ و آزاردهنده رهایمان می‌کند. در این مطلب «نیکوپی» برایتان چند مدل پازل معرفی کرده است که می‌توانید اینترنتی بخریدشان و از چیدن هر تکه‌شان پر از حس‌های خوب و لذت‌بخش شوید.

یک اثر بی‌نظیر

Puzzle-best-home-entertainment-1

پازلی 2 هزار تکه که توسط شرکت آلمانی Ravensburger تولید شده است. تابلو خارق‌العاده «گرنیکا» را پابلو پیکاسو نقاش بنام اسپانیایی کشیده است. این اثر هنری در سال 1937 کشیده شد؛ پس از بمباران دهکده‌ای به همین نام در شمال اسپانیا که توسط آلمان نازی انجام شد. تجسم بی‌نظیری از خشونت، غم، مرگ، ناراحتی و درماندگی که مخاطب را به حیرت وامی‌دارد. بر اساس حکایتی مشهور؛ یک افسر آلمانی که در جریان جنگ جهانی دوم از کارگاه پیکاسو در پاریس دیدن می‌کرد وقتی نگاهش به تابلوی «گرنیکا» افتاد از آشوب نوگرایانه‌ای که در این نقاشی مشهود بود یکه خورد و از پیکاسو پرسید: این کار شماست؟ پیکاسو آرام جواب داد: نه کار شماست.

زیبای ماندنی

Puzzle-best-home-entertainment-2

اثر بی‌نظیر پیر آگوست رنوار، نقاش فرانسوی به نام «رقص در مولن دلا گالت» در سال ۱۸۷۶ میلادی در پاریس خلق شده است. زنده بودن رنگ‌ها، توجه به جزییات فوق‌العاده و کشیدن تمام اجزای صورت سوژه‌های نقاشی از ویژگی برجسته آثار رنوار است. اگر پازل این اثر دیدنی را بخواهید، خبر خوب آنکه؛ برند چینی Tomax آن را تولید کرده و می‌توانید از ساختنش حسابی لذت ببرید.

رویاهای آبی

Puzzle-best-home-entertainment-3

آثار زنده و دلنشین کلود مونه، نقاش فرانسوی با رنگ‌های طبیعی مثل سبز و آبی، می‌تواند یک پازل فوق‌العاده باشند. موضوع موردعلاقه مونه طبیعت بود همچنین آثار بی‌نظیری از فضای اسکله و قایق‌ها خلق کرده است. کمپانی Educa، پازل 2 هزار تکه این اثر زیبای کلود مونه را ساخته است.

هارمونی زیبای رنگ‌ها

Puzzle-best-home-entertainment-4

نقاش «گل آفتابگردان» و «سیب‌زمینی‌خورها» که همه جهان دوستش دارند، این نقاشی را در سال ۱۸۸۸ میلادی خلق کرد. نام اثر «پل لانگلویس» است. رنگ غالب آبی و ترکیبش در کنار رنگ زرد، تضاد زیبایی ساخته و به اثری ماندگار تبدیل شده است. این تابلو فوق‌العاده ونگوگ را برند Ravensburger آلمان پازلی سه هزار تکه کرده است که بهترین سرگرمی بعد از یک روز سخت کاری برایتان خواهد شد.

یک وحشت ویرانگر

Puzzle-best-home-entertainment-5

نقاشی معروف و ماندگار «جیغ» که اثر ادوارد مونک نقاش نروژی است، در حدود سال 1893 خلق شده است. جیغ با نقوش گردابی قلم‌مو حسی از وحشت و بی‌قراری را به مخاطب القا می‌کند که واقعاً حیرت‌انگیز است. ترکیب دلهره‌آور رنگ‌ها بی‌نظیر است و مضامین محبوب مونک چون عشق، مرگ و رنج را کاملاً در دل خود دارد. این پازل هزار تکه و بازهم محصولی از برند آلمانی Ravensburger است که داشتنش قطعاً دوستداران مونک را خوشحال خواهد کرد.

رهایی دل‌انگیز

Puzzle-best-home-entertainment-6

ادگار داگاس، نقاش معروف فرانسوی این تابلو زیبا را در سال 1873 کشیده است. در نقاشی زیبای «کلاس رقص» مثل بیشتر آثار داگاس صورت سوژه‌ها محو است و بیشتر با حالات بدن خود احساسات و عواطفشان را منتقل می‌کنند. رقصنده‌های باله سوژه‌های موردعلاقه داگا هستند که این نقاش چیره‌دست مدت‌ها آن‌ها را زیر نظر داشته است. حالا فکرش را بکنید که این اثر زیبا یک پازل هزار تکه شده که می‌تواند بعد از ساخته شدن، یک تابلوی زیبا روی دیوار خانه گرمتان باشد. محصولِ Ravensburger است و از خریدن و ساختنش قطعاً لذت خواهید برد.

1 دیدگاه

  1. Avatar رها

    کاش پازلهای دیگه هم معرفی میکردین. ولی باز جالب بود ممنونم از سایت تون.

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط