مناسبت ها

چند ایده منحصر به فرد برای کادوپیچی هدیه ولنتاین

Valentines-Day-gift-wrapping-ideas.jpg

حس نابی است؛ اینکه محبوبتان از دیدن هدیه روز ولنتاین برق خوشحالی در چشمانش بیفتد. اینکه چه هدیه‌ای می‌خرید قطعاً مهم است اما اینکه چطور کادوپیچی‌اش می‌کنید هم نکته ظریف دیگری است. فراموش نکنید یک هدیه فوق‌العاده با یک کادوپیچی زیبا و باسلیقه کامل خواهد شد. در این مطلب «نیکوپی» شش ایده زیبا و منحصربه‌فرد کادوپیچی برایتان دارد.

هارمونی چشم‌نواز رنگ‌ها

Valentines-Day-gift-wrapping-ideas-1

ترکیب تور و گونی خودش فوق‌العاده است چه برسد به وقتی‌که با روبانی قرمز همراه شود. این مدل تورها معمولاً در خانه همه پیدا می‌شود اما اگر نداشتید هم از خرازی محله‌تان به‌راحتی پیدا خواهید کرد. کاغذهای پاکت هم معمولاً یا به شکل رولی و یا بسته‌بندی‌شده در خرازی‌ها یا پاساژهایی که مرکز فروش وسایل خیاطی و خرازی هستند فروخته می‌شوند. روبان قرمز هم که خریدنش ساده است. با همین ترکیب ساده می‌توانید یک کادوپیچی بی‌نظیر و چشمگیر انجام دهید که هم هنر خودتان است و هم از نمونه‌های بازاری و در دسترس همه نخواهد بود. اگر در تهران ساکنید، پله نوروزخان در نزدیکی بازار بزرگ تهران همه چیزهایی را که برای این سبک کادوپیچی نیاز دارید، می‌فروشد.

سادگی زیباست

Valentines-Day-gift-wrapping-ideas-2

یک کاموا و یک کاغذ کادوی ساده بدون طرح، چنین ترکیب ساده و دل‌انگیزی را می‌تواند خلق کند. اگر کاغذهای پاکت‌مانند را پیدا کنید، دقیقاً مثل عکس می‌توانید با یک ایده ساده و درعین‌حال دوست‌داشتنی هدیه محبوبتان را کادوپیچی کنید.

زیبا و رؤیایی

Valentines-Day-gift-wrapping-ideas-3

اگر یادتان باید در مطلب «چگونه گل خشک‌هایی زیبا در منزل خود داشته باشیم؟» از گل‌هایی برایتان گفتیم که قابلیت خشک شدن به همان شکل اصلی خود را دارند؛ بدون اینکه پژمرده شوند و از زیبایی‌شان کم شود. کمی گونی و یک شاخه لوندر یا همان اسطوخدوس خودمان این ترکیب زیبا را به شما خواهد داد. اگر لوندر پیدا نکردید که معمولاً در شهر پیدا کردنش سخت است، گل زنبوری یا دکمه‌ای حتماً پیدا خواهید کرد. ترکیب هی جان‌انگیزی خواهد شد. حتماً امتحانش کنید.

لطیف و دوست‌داشتنی

Valentines-Day-gift-wrapping-ideas-4

کاغذهای کادوی خال‌خالی را حتماً دیده‌اید و خریدنش هم کار سختی نباید باشد. با نخ گونی یا با تکه پارچه‌ای که اگر نمدی باشد بهتر است، می‌توانید یک پاپیون ساده هم رویش درست کنید. ترکیب‌های رنگی متضاد را امتحان کنید و رنگ پاپیون را با تناژ رنگی متضاد با کاغذ کادو انتخاب کنید.

یک انتخاب آسان

Valentines-Day-gift-wrapping-ideas-5

جعبه‌های کادویی در بازار در دسترسند و حتی فروش اینترنتی هم دارند. اگر فرصت کادوپیچی ندارید می‌توانید به‌راحتی یکی از آن‌ها را بخرید؛ اما فراموش نکنید کادویی که پیچیدنش با دست خودتان است عشق و علاقه بیشتری در دلش پنهان کرده است.

باز هم آیکیا

Valentines-Day-gift-wrapping-ideas-6

آیکیا این جعبه‌های فلزی را طراحی و ساخته است تا هدیه‌های روز ولنتاینتان در یک بسته‌بندی زیبا و شکیل جای گیرند. این ست سه‌تایی جعبه کادویی آیکیا قابل‌شست‌وشو هم هست و بعد از این‌که هدیه عشقتان را تحویل داد، می‌تواند تغییر کاربری دهد و جای خوبی برای نظم بخشیدن به خرده‌ریزهایش باشد.

2 دیدگاه

  1. Avatar ن

    شکلات و خرس نداشتین؟

  2. Avatar فاطمه

    ترکیب تور و گونی بسیار زیباست

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط