خانه

چند پیشنهاد زیبا و خاص برای خرید زیرلیوانی

Coasters.jpg

آنچه شما را باسلیقه و منحصربه‌فرد جلوه می‌دهد توجه به جزییات ظریف در خانه‌داری است. بعضی وسایل و اکسسوری‌های منزل هستند که در عین کوچکی و ارزان بودن حسابی قشنگی‌شان به چشم می‌آید. زیرلیوانی یکی از این‌هاست. انتخاب یک زیرلیوانی زیبا علاوه بر اینکه باعث می‌شود رد لیوان چای روی میزتان نماند نشانی از سلیقه خوبتان هم خواهد بود. در این مطلب «نیکوپی» برایتان چند مدل زیرلیوانی معرفی کرده که حتماً یکی از این مدل‌ها نظرتان را جلب خواهد کرد.

ترکیب رؤیایی رنگ و نقش

Coasters-1

نقش‌های زیبا و اصیل گلیم با آن هارمونی بی‌نظیرشان آن‌قدر چشم‌نوازند که روی هرچیزی بنشینند آن را فوق‌العاده خواهند کرد. روی کوسن، پارچه مبل و ماگ و حالا زیرلیوانی. برای انتخاب این مدل زیرلیوانی تردید نکنید همان‌قدر که نقش‌های گلیم مانا و همیشگی‌اند این زیرلیوانی هم همیشه کنارتان خواهد بود و از زیبایی‌اش لذت می‌برید.

لوکس و ایرانی‌پسند

Coasters-2

جنسشان برنجی است و حکاکی‌های ظریف و زیبایی دارند. رنگ بژشان آن‌ها را تبدیل به انتخابی لوکس کرده است و برای چیدمان منازل ایرانی که معمولاً المان‌های لوکس مثل رنگ‌های طلایی و براق دارند مناسب خواهند بود. «گلدن برد» یک برند هندی است که محصولات برنجی تولید می‌کند و شما می‌توانید بعضی از آنها مثل این زیرلیوانی را اینترنتی بخرید. شش عدد زیرلیوانی به همراه یک پایه که روی میزتان جا خوش خواهد کرد.

شاد و رها مثل کودکی

Coasters-3

طرح‌های کودکانه‌اش حسابی کودک درونتان را غلغلک خواهد داد و از دیدنش سر ذوق می‌آیید. رنگ‌های شادش روی میز پذیرایی سفیدرنگ جلوه بیشتری خواهند داشت. جنسشان ام دی اف است و یک بسته شش‌تایی‌اش با قیمتی حدود 30 هزار تومان یک انتخاب مقرون‌به‌صرفه است.

انتخابی لطیف و کلاسیک

Coasters-4

زمینه‌ای سفید با گل‌های غالباً قرمز که همیشه طرحی محبوب در طراحی داخلی بوده است. این مدل زیرلیوانی را دوست خواهید داشت اگر طرح‌های انگلیسی کلاسیک جذبتان می‌کند. «گالری باران» این مدل را ساخته و اینترنتی می‌فروشد.

سادگی دلنشین

Coasters-5

در نگاه اول کمی عجیب به نظر می‌رسد که این زیرلیوانی محصول برند آیکیا باشد. معمولاً از آیکیا طرح‌های ساده و بدون نقش دیده‌ایم. سادگی خطوط طرح‌هایش کودکانه و دل‌نشینش کرده. یک بسته ده‌تایی است و برای آیکیادوستان گزینه خوبی خواهد بود. انتخابی خاص که حتماً توجه مهمانانتان را جلب خواهد کرد.

کاملاً ایرانی

Coasters-6

طرح‌های مینیاتور و نقش‌های اسلیمی که برای همه ما حس خوشایندی دارند روی این زیرلیوانی‌ها، زیبا ازکاردرآمده‌اند. اگر در منزلتان از المان‌های سنتی استفاده کرده‌اید، این مدل انتخابی مناسب و هوشمندانه به نظر خواهد رسید.

0 دیدگاه

پاسخ دهید :

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد . فیلدهایی که دارای * می باشند اجباری هستند .

مقالات مرتبط